<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3


Varmblods 2500 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr.
3-12-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-8-1 Plass : 9-8-1

1 2016: -3 -0 -1 -0 -0 -15 000 2015: -10 -2 -1 -4 -1 -56 000
Uza Du Vivier (FR) 2520 1 Plass 71 000
8 år RØD HP v.Buvetier D'aunou* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 19/11 - 05 / 12 2100 17,4a 21
e. Kissa Du Vivier (FR) v. Nevaio (IT) E. Høitomt Bjerke Travbane - 05/11 - 02 / 5 2100 dg a 15
Tom Forkerud /Skotterud E. Høitomt Momarken Travbane 3 27/10 - 02 / 6 2140 17,0a 17
E. Høitomt Tom Forkerud (T) E. Høitomt Biri Travbane 1 02/10 - 07 / 9 2100 17,5 33
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Jarlsberg Travbane - 03/9 - 09 / 11 2100 dg 40
2 2016: -12 -0 -0 -0 -6 -15 203 2015: -24 -0 -0 -2 -10 -31 938
Secret Shadow (DK) 2 Plass 53 881
7 år BRUN V v.Fast Photo* (US) O. Brenden Bjerke Travbane 3 26/11 - 02 / 10 2100 18,5a 589
e. Persika Hornline (S) v. Lindy's Crown (US) K. Brenden Biri Travbane 0 01/11 - 03 / 3 2600 19,6a 360
Kenneth Brenden /Magnor K. Brenden Biri Travbane 0 25/10 - 05 / 2 2100 17,9a 484
O. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Momarken Travbane 0 13/10 - 07 / 6 1640 17,3a 277
Svart/oransje skrådelt K. Brenden Bjerke Travbane 0 01/10 - 02 / 1 2600 18,9a 366
3 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -16 991
C.C. Gyrus 3 Plass 104 638
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Bjerke Travbane 5 26/11 - 02 / 5 2100 18,7a 249
e. C.C.Kings Sofie* (NL) v. King Conch* (US) K. Brenden Biri Travbane 0 06/11 - 06 / 2 2100 21,6ag 291
Thomas Brenden-Kenneth Brenden K. Brenden Drammen Travbane 8 31/10 - 07 / 11 2100 18,8a 253
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 4 21/10 - 10 / 1 2600 19,7a 430
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Momarken Travbane 8 13/10 - 09 / 9 2140 19,4a 107
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -14 -2 -0 -3 -4 -93 407
Chip Line* (S) 4 Plass 360 249
7 år M.BRUN H v.Infinitif* (IT) T. Horpestad Bjerke Travbane 4 26/11 - 02 / 6 2100 18,6a 42
e. Gold Medallion (US) v. Yankee Glide* (US) T. Horpestad Örebro 7 10/11 - 10 / 1 2140 17,1 147
Sverige T. Horpestad Jarlsberg Travbane - 03/10 - 06 / 4 2100 dg 180
T. Horpestad T. Horpestad Årjäng 0 20/9 - 06 / 1 2140 17,1 272
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Färjestad - 17/8 - 07 / 1 2140 dg 537
5 2018: -15 -0 -1 -0 -5 -25 500 2017: -17 -1 -3 -1 -6 -66 882
Lonely Vacation 5 Plass 204 382
8 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) M. Høitomt Drammen Travbane - 15/11 - 07 / 4 2100 dg a 332
e. Lady Lonely Hill v. Super News (US) E. Rennesvik Klosterskogen Travbane - 05/11 - 04 / 2 2100 dg a 268
Thomas Rød-Elisabeth Rød E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 23/10 - 01 / 6 2100 17,4a 67
V. Hop Thomas Rød E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 11/10 - 08 / 9 2100 18,5a 79
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl S. Løvvold Jarlsberg Travbane 3 18/9 - 08 / 2 2100 18,1 101
6 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -0 -2 -9 000
Victory Boy T.G. 6 Plass 41 000
6 år MØRKBR H v.Jetstile D. Dalen Biri Travbane 0 25/9 - 03 / 6 2100 18,6ag 978
e. Look At Her Abs (US) v. Muscles Yankee* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 15/9 - 04 / 11 2100 20,0ag 78
Hanne Brendengen /Jaren D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/6 - 06 / 8 2100 20,7ag 148
K. Malmin Trond Anderssen (T) D. Dalen Biri Travbane 4 05/6 - 03 / 8 2100 17,0a 105
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Momarken Travbane 3 19/5 - 04 / 7 2140 17,6 257
7 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -8 500 2018: -13 -2 -3 -2 -2 -99 000
Bleeding Heart (US) 7 Plass 344 500
8 år MØRKBR V v.Chocolatier* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 05 / 4 2120 br g 13
e. Iris U.S. (US) v. Striking Sahbra* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark - 02/8 - 04 / 1 2140 dg a 45
Hestesport-Centeret AS /Skien L. Kolle Sørlandets Travpark 4 17/7 - 04 / 15 2160 17,4 92
L. Kolle Jane Helen Stareng (T) H. Holm Klosterskogen Travbane 1 06/7 - 09 / 6 2100 19,6 39
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl F. Hamre Sørlandets Travpark - 28/6 - 01 / 5 2140 dg 40
8 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -0 -8 000
Toxic Flame (DK) 8 Plass 56 915
7 år MØRKBR V v.Pine Chip* (US) F. Jensen Åby 1 22/11 - 03 / 1 2640 18,9 22
e. Kalia (FR) v. Cygnus D'odyssee* (FR) M. Melin Billund 1 28/10 - 01 / 2 2000 17,5 160
Karina Kvikne /Kyrksæterøra K. Mønster Billund - 11/10 - 09 / 2 2000 dg 35
K. Kvasnes Morten Melin (A) M. Melin Billund P 30/9 - 91 / 1 2000 19,2 P
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek H. Søndergaard Skive - 27/7 - 91 / 1 2020 dgpp N
9 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -0 -1 -3 -12 -57 000
Destiny Morning 9 Plass 162 000
8 år RØD HP v.Rubintor Pri (DE) E. Høitomt Drammen Travbane 3 28/11 - 03 / 2 2500 22,6a 50
e. Miss Mary Morning v. Staro Showbiz (S) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 12/11 - 04 / 7 2100 20,0a 59
Bent Brustad /Lunde G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/9 - 02 / 8 2600 18,7ag 119
G. Gundersen Marita N. Landsverk E. Høitomt Drammen Travbane 2 18/8 - 01 / 8 2500 18,0a 119
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Linn Drammen Travbane 6 09/8 - 08 / 8 2100 21,4 g 584