<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
Hoppeløp

Varmblods 2140 m. Autostart.
3-12-årige hopper høyest 40.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-1 Plass : 5-7-1

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -2 000 2017: -20 -0 -3 -2 -8 -62 500
Annina Knows Best (S) 2140 1 Plass 160 220
7 år BRUN HP v.From Above* (S) K. Brenden Bjerke Travbane 2 17/11 - 03 / 4 2100 18,7a 49
e. Quantas Bint (S) v. Shogun Lobell* (US) S. Nilsson Jägersro 0 22/8 - 04 / 5 1640 21,2ag 54
Lill Tove Somby-Nils Egil Gaup S. Nilsson Charlottenlund 0 07/8 - 05 / 1 2000 19,1ag 123
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) J. Takter Jägersro 3 14/7 - 08 / 5 1609 14,5a 181
gul m/svart skråbånd. A. Eklundh Jägersro 6 09/6 - 01 / 5 2140 16,3a 315
2 2019: -9 -2 -1 -0 -3 -44 000 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000
Crystals Star 2 Plass 90 000
7 år RØD HP v.Cigar Bar (US) K. Johansen Biri Travbane 6 20/11 - 07 / 12 2100 19,4 220
e. Crystal Act v. Crysta's Best* (US) H. Tvedt Momarken Travbane 5 10/11 - 03 / 6 2140 20,0 247
Per Rustad /Nannestad A. Stensen Biri Travbane 6 09/10 - 04 / 2 2100 17,9a 310
K. Johansen Per Rustad M. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/9 - 10 / 1 2140 18,5 59
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Tvedt Bjerke Travbane 4 16/9 - 10 / 3 2140 19,4 127
3 2017: -6 -0 -0 -1 -0 -4 000 2016: -17 -0 -3 -0 -5 -30 500
C.R.L. Norma Dean 3 Plass 74 000
7 år BRUN HP v.Golden Globe* (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 12/11 - 04 / 4 2100 20,1a 450
e. Dean Pearl (S) v. Super Arnie* (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 08 / 6 2100 21,0a 548
Lisbeth Gjerden /Vestfossen O. Kjenner Momarken Travbane 0 08/9 - 03 / 6 2140 19,7a 574
O. Østre Lisbeth Gjerden D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 03 / 2 2100 20,6a 472
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 08 / 2 2100 dist 153
4 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -2 498
Cigarette* (S) 4 Plass 45 094
7 år FUKS HP v.Big Smoker* (S) P. Thuresson Bjerke Travbane 4 05/11 - 02 / 9 2100 18,5a 136
e. Dancing Marie* (S) v. Vip Tilly* (FR) P. Thuresson Bjerke Travbane 2 22/10 - 03 / 11 2100 19,4a 277
Sverige P. Thuresson Bjerke Travbane 5 15/10 - 03 / 1 2100 17,3a 168
P. Thuresson P. Thuresson Årjäng 6 20/9 - 08 / 4 2140 17,8a 494
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Årjäng 3 10/9 - 06 / 7 2160 17,7 330
5 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -17 500
Yankee Cat 5 Plass 507 500
8 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 22/10 - 03 / 5 2100 dv1 a 18
e. Caitlin Ås (S) v. Conway Hall* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 08/10 - 02 / 3 2100 17,6a 158
Frode Haugan /Trondheim Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 19/9 - 04 / 9 2140 16,6a 70
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 26/8 - 01 / 10 2140 18,8 17
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 16/8 - 01 / 1 2140 17,7 15
6 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -9 -1 -1 -1 -4 -27 000
Alfi Italia R.R. 6 Plass 33 500
5 år SVART HP v.Varenne* (IT) S. Jessen Jarlsberg Travbane 2 30/10 - 08 / 3 2100 17,0a 53
e. Alfi Crown G.J. (S) v. Napoletano* (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane 3 20/10 - 01 / 4 2100 19,4a 63
Alpha Finans & Eiendom AS /Melhus S. Jessen Jarlsberg Travbane 6 03/10 - 06 / 7 2100 18,1 g 222
S. Jessen S. Jessen Sørlandets Travpark 1 19/9 - 08 / 6 2140 18,3 48
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Jarlsberg Travbane 5 03/9 - 09 / 10 2100 18,7 157
7 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -11 500 2017: -17 -4 -1 -2 -3 -163 000
My Carisma 7 Plass 264 500
7 år BRUN HP v.Quatre Juillet* (FR) D. Dalen Drammen Travbane 2 15/11 - 05 / 6 2100 17,9a 38
e. Mylady v. Myles Hanover (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 03/10 - 01 / 2 2100 18,2 117
Helene J. Hoverud-Brede Johbraaten D. Dalen Drammen Travbane 3 28/9 - 01 / 4 2100 20,3 74
D. Dalen Bjørn Larsen (T) B. Larsen Jarlsberg Travbane P 03/9 - 21 / 6 2100 20,4 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
8 2019: -8 -1 -3 -1 -1 -49 500 2018: -17 -2 -1 -2 -7 -83 000
Millglow 8 Plass 229 500
8 år RØD HP v.Revenue* (S) O. Østre Bjerke Travbane 0 24/9 - 02 / 2 2100 19,3a 108
e. Gifts Are Great (US) v. Donerail* (US) K. Johansen Drammen Travbane 0 14/7 - 05 / 10 2100 20,0a 54
Stall Flying K. Johansen Bjerke Travbane 6 30/4 - 04 / 8 2100 20,2ag 54
K. Kvasnes Lasse Kjærnet K. Johansen Bjerke Travbane 2 16/4 - 03 / 5 2100 16,4a 49
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Johansen Drammen Travbane 2 31/3 - 02 / 8 2100 17,8a 62
9 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 304 2016: -9 -2 -0 -2 -1 -50 909
Vicky Victoria* (S) 9 Plass 100 721
5 år SVARTBRUN HP v.Judge Joe* (US) P. Midtfjeld Drammen Travbane 1 15/11 - 05 / 5 2100 17,7a 42
e. Tenacious Victory (US) v. Valley Victory* (US) T. Horpestad Färjestad 3 06/11 - 01 / 9 2140 17,8 156
Sverige R. Arnerløf Färjestad 3 19/10 - 01 / 5 2140 18,8 333
P. Midtfjeld Elina Jernberg (A) O. Mikkelborg Biri Travbane 5 09/10 - 01 / 1 2100 20,4 100
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Horpestad Biri Travbane 0 19/7 - 09 / 3 2100 19,6a 121
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -0 -6 -21 773
Donellie V.M.* (S) 10 Plass 42 401
9 år LYSBRUN HP v.Mr. Drew (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 18/11 - 01 / 8 2160 19,1 698
e. Kleopatra Bisa (S) v. Messerschmitt (US) O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 10/11 - 03 / 2 2140 19,7 734
Sverige P. Mahony Färjestad - 26/10 - 01 / 7 2140 br g 368
O. Mikkelborg Sune Johannesson K. Lindberg Färjestad 0 19/10 - 01 / 9 2160 18,8 271
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl P. Mahony Åmål 0 01/10 - 11 / 3 2080 br g 314
11 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000
Lucie De Chene 11 Plass 66 224
8 år BRUN HP v.Olimede* (FR) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 13/11 - 03 / 10 2100 18,9 55
e. Susie Vic v. Rockaroundtheclock* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 03 / 12 2100 17,9a 311
Camilla Ek-Per Steinar Myren E. Høitomt Bjerke Travbane 5 22/10 - 03 / 6 2100 19,7a 121
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Drammen Travbane 3 13/10 - 02 / 1 2100 18,6 50
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Larsen Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 10 / 3 2100 22,3 g 302
12 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -7 000 2015: -7 -0 -3 -0 -3 -30 000
Primetime F. (S) 12 Plass 40 000
5 år BRUN HP v.Viking Kronos* (IT) K. Malmin Bjerke Travbane 2 12/11 - 04 / 6 2100 18,1a 22
e. Jula Skara (S) v. Good As Gold* (S) K. Malmin Momarken Travbane 4 27/10 - 02 / 12 2140 17,5a 114
Anita Wergeland /Dalsøyra K. Malmin Bjerke Travbane 7 10/6 - 01 / 10 2160 18,6 76
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 2 20/5 - 03 / 8 2140 18,7 135
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 03/5 - 01 / 3 2100 19,1 68