<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr.
3-15-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-10-14 Plass : 15-10-14

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -0 -6 -18 000
Bjørnemyr Faksen 2140 1 Plass 78 344
8 år SVART V v.Stjerne Faks K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 6 2140 32,7 346
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 28/10 - 09 / 15 2160 30,2 444
Monica Mathiesen /Borgenhaugen K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 5 20/10 - 03 / 6 2100 30,8ag 95
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Drammen Travbane 3 13/10 - 03 / 9 2100 30,2a 204
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 07/10 - 03 / 12 2140 30,2 1516
2 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -16 -0 -0 -1 -5 -16 500
Prinse Ulvi 2 Plass 86 500
8 år SVART HP v.Prins Vinter F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 02 / 10 2100 31,0ag 610
e. Tori Jenta v. Alm Rigel F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 01 / 4 2620 31,6 665
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 8 1640 32,1ag 670
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 13/10 - 03 / 7 2100 br ag 231
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Biri Travbane 3 20/9 - 06 / 2 2100 30,9 420
3 2016: -10 -0 -1 -0 -5 -20 000 2015: -16 -0 -0 -0 -2 -5 000
Våler Troll 3 Plass 95 000
12 år SVART V v.Sokna Troll D. Dalen Momarken Travbane 0 17/11 - 01 / 3 2140 32,9a 1660
e. Dally Jerka v. Lund Jerker J. Kvikstad Biri Travbane 0 06/11 - 05 / 6 1609 br ag 1359
Per Kristian Grindevoll /Grinder G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/10 - 04 / 1 1609 32,4ag 374
D. Dalen Per Kristian Grindevoll O. Sagholen Biri Travbane - 25/9 - 04 / 9 2620 dg 1069
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Bjerke Travbane - 03/9 - 04 / 4 1609 dg a 330
4 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 500 2018: -21 -0 -0 -2 -12 -47 000
Fjeldbaus 4 Plass 189 500
11 år SVART V v.Bokli Eld K. Johansen Bjerke Travbane 4 17/11 - 01 / 10 2100 32,1a 231
e. Aldina v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 04 / 10 2120 30,5 830
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord K. Malmin Bjerke Travbane 0 24/9 - 04 / 12 2100 30,6a 331
K. Malmin Bjørn Kåre Herbjørnrød I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 06 / 15 2120 30,0 1576
Mørkblå med gul reklame/bånd B. Larsen Jarlsberg Travbane P 21/8 - 21 / 9 2120 34,9 P
5 2016: -14 -1 -0 -2 -0 -19 000 2015: -18 -1 -0 -2 -1 -27 000
Kolnes Anne 5 Plass 99 500
8 år LYSBRUN HP v.Spikeld G. Austevoll Drammen Travbane 5 15/11 - 06 / 12 2120 31,8 g 338
e. Cate v. Alm Rigel G. Gundersen Drammen Travbane 0 13/10 - 03 / 2 2100 32,7a 399
Frode Horstad /Naustdal G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/10 - 03 / 4 2140 33,1 g 644
L. Kolle Annette Stordal (A) O. Kjenner Åmål 0 16/8 - 06 / 11 2100 35,1 g 227
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane - 06/8 - 02 / 6 2100 dg a 525
6 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 6 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks T. Borg Drammen Travbane 1 15/11 - 08 / 6 2520 33,9 115
e. Stjernejanna v. Elding T. Borg Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 02 / 8 2100 32,9a 261
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad V. Hop Klosterskogen Travbane 3 29/10 - 02 / 4 2500 33,6 563
V. Hop Stine Hansen Juklerød T. Borg Drammen Travbane 4 18/8 - 03 / 4 2100 34,4 386
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Sørlandets Travpark - 24/5 - 01 / 5 2160 dg 228
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 7 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Bjerke Travbane 0 17/11 - 01 / 12 2100 32,4ag 379
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Momarken Travbane 3 10/11 - 07 / 5 2660 33,9 84
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Biri Travbane 5 01/11 - 04 / 11 2120 31,9 503
K. Brenden Leif Ingvar Brenden O. Brenden Åmål - 16/8 - 06 / 15 2120 dg 201
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane 0 06/8 - 02 / 5 2100 30,2ag 312
8 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -20 -1 -2 -3 -6 -71 500
Mintor 8 Plass 336 879
8 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Momarken Travbane 1 27/10 - 04 / 1 1640 28,5a 119
e. Minella v. Minpil O. Sagholen Bjerke Travbane 5 24/9 - 04 / 5 2100 30,2a 336
Terje Visnes /Siggerud O. Sagholen Bjerke Travbane 0 26/8 - 10 / 7 1640 31,3 84
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 2 20/8 - 04 / 11 1609 28,0a 195
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 5 29/7 - 09 / 1 2140 31,0 169
9 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -12 -1 -1 -1 -4 -49 500
Blessomen 2160 1 Plass 394 015
9 år SVART H v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 2 18/11 - 02 / 11 2160 30,8 60
e. Korra v. Kos Knekten K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 07/11 - 01 / 6 2620 29,8 103
Ronny Bakke /Maura K. Malmin Drammen Travbane 4 19/10 - 05 / 1 2100 28,9 66
K. Johansen Ronny Bakke K. Johansen Drammen Travbane 2 05/10 - 04 / 8 2100 29,4a 55
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Momarken Travbane 3 08/9 - 06 / 3 2140 28,4a 122
10 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -1 -1 -5 -22 500
Haake Ole 2 Plass 170 450
9 år MØRKBR V v.Minpil I. Herbjørnrød Drammen Travbane 2 15/11 - 03 / 10 2120 31,5 74
e. Heidi Frøkna v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 01 / 8 2640 30,7 292
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Momarken Travbane 1 13/10 - 05 / 7 2660 31,9 78
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Årjäng 6 30/8 - 05 / 13 2160 30,9 g 135
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Drammen Travbane 3 23/7 - 08 / 5 2520 31,8 103
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 3 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 12 2160 31,9 254
e. Nesstjerna v. Elding O. Østre Klosterskogen Travbane 5 05/11 - 05 / 9 1700 29,6ag 606
Arne Petter Kynningrød /Halden O. Østre Bjerke Travbane 4 22/10 - 04 / 10 1609 28,8a 504
O. Østre Arne Petter Kynningrød P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 29/9 - 02 / 3 2140 33,4a 345
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Borg Biri Travbane 6 20/9 - 06 / 14 2120 30,7 835
12 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 4 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 22/11 - 01 / 8 2160 29,8 38
e. Trø Spika v. Spikeld N. Repstad Klosterskogen Travbane 0 05/11 - 05 / 7 1700 30,0ag 129
Stall Jumbo N. Repstad Drammen Travbane 7 19/10 - 05 / 11 2120 28,8 g 1183
E. Høitomt Knut Arne Ødegaard (T) N. Repstad Drammen Travbane 7 05/10 - 07 / 5 2100 29,1ag 450
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Kjenner Bjerke Travbane 0 12/9 - 03 / 6 2100 27,6ag 182
13 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 5 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 04 / 2 2100 br g 399
e. Polar Fortuna v. Braute J. Räisänen Jarlsberg Travbane 3 30/10 - 04 / 4 2100 29,0ag 158
Bente Dramstad-Thomas Antonsen G. Antonsen Biri Travbane 4 02/10 - 05 / 10 2100 29,0a 313
G. Antonsen Bente Dramstad Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 10/9 - 04 / 3 2100 28,0ag 132
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 05 / 2 2600 29,3 1272
14 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -22 -5 -1 -2 -9 -268 942
Heidi Solo 6 Plass 370 458
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 13/11 - 02 / 12 2100 30,0a 197
e. Skjegge Lill v. Elding M. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 29/10 - 06 / 7 2100 30,5a 118
Stall Heidi Solo G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 11/10 - 07 / 11 2120 29,9 72
G. Gundersen Belinda Rostad G. Gundersen Drammen Travbane 5 28/9 - 05 / 14 2120 30,1 133
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/9 - 09 / 7 2160 29,4 91
15 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -35 000 2016: -12 -1 -2 -1 -4 -55 500
Ty Lea 7 Plass 247 000
8 år SVART HP v.Lome Elden M. Øyo Klosterskogen Travbane 1 12/11 - 08 / 7 2100 30,3a 28
e. Ty Ina v. Rigel Jo G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 23/10 - 05 / 2 2100 28,7a 51
Maren Øyo /Geilo G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 8 2160 28,3 g 180
G. Austevoll Maren Øyo (R) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 18/9 - 03 / 2 1609 26,8a 24
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 27/8 - 04 / 9 2100 30,4a 62