<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
JACO AS' LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 30.000 kr.
3-15-årige.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-1-5 Plass : 13-1-5

1 2018: -23 -0 -0 -2 -11 -56 500 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 2100 1 Plass 217 000
7 år SVART HP v.Krageboen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 19/3 - 08 / 8 2100 32,9a 564
e. Gylden Rappa v. Kal Luis Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 09/3 - 04 / 9 2100 32,9ag 228
Jan Inge Drageset /Hof Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 03 / 13 2120 35,8 229
J. Drageset Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 06/2 - 05 / 6 2100 32,9 g 811
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring K. Kvasnes Biri Travbane 7 07/12 - 01 / 2 2100 37,0 g 174
2 2016: -10 -0 -0 -1 -3 -13 500 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -19 500
Kjølstad Jerva 2 Plass 45 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) K. Frick Romme - 11/9 - 06 / 3 2140 dg 213
e. Skafferstjerna v. Helmin Rigel E. Holm Biri Travbane 0 14/8 - 05 / 9 2120 32,5 94
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes B. Steinseth Leangen Travbane 5 15/6 - 09 / 11 2160 33,8 45
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 5 04/6 - 02 / 12 2100 31,7ag 261
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 29/5 - 05 / 13 2120 35,1 g 145
3 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -0 -1 -0 -4 -20 000
Grasmyr Mindi 3 Plass 56 000
10 år SVART HP v.Bokli Eld O. Østre Klosterskogen Travbane 5 29/10 - 02 / 2 2500 33,7 904
e. Stjernlinn v. Listjærn (S) J. Undem Klosterskogen Travbane P 08/10 - 20 / 2 2100 34,6 P
Astrid Gressmyr Amundsen-Morthen L. Amundsen T. Solberg Sørlandets Travpark 8 15/6 - 08 / 7 2160 33,5 223
P. Kals Ailin Magnus J. Undem Klosterskogen Travbane 7 29/5 - 03 / 14 2120 33,4 g 1451
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 7 18/4 - 05 / 3 2100 34,7 g 260
4 2017: -10 -1 -3 -2 -3 -67 000 2016: -16 -2 -4 -4 -3 -95 000
Pensjonen 2120 1 Plass 219 500
6 år SVART V v.Lome Kongen M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 22/11 - 01 / 2 2140 br g 38
e. Revenka v. Mentor Mollyn M. Høitomt Sørlandets Travpark 1 08/11 - 05 / 10 2160 30,3 94
Bjørn Birkeland /Nodeland L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 29/10 - 02 / 3 2500 32,9 37
M. Høitomt Bjørn Birkeland L. Kolle Sørlandets Travpark 8 18/10 - 01 / 15 2180 31,1 g 193
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek L. Kolle Drammen Travbane 6 05/10 - 09 / 14 2120 33,2 g 124
5 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -7 -0 -1 -0 -3 -17 000
Grude Viktor 2 Plass 154 200
9 år SVART V v.Alm Viktor K. Kvasnes Sørlandets Travpark P 22/11 - 22 / 5 2160 34,8 P
e. Juni Spenta v. Nordli Svarten O. Østre Sørlandets Travpark 4 08/11 - 05 / 13 2160 31,3 g 123
Aina Bø /Klepp Stasjon O. Østre Sørlandets Travpark 4 24/10 - 01 / 3 2140 31,1 g 62
O. Østre Anne Catrine Kleveland (B) O. Østre Klosterskogen Travbane 7 08/10 - 03 / 6 2120 32,8 89
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 2 19/9 - 09 / 8 2180 30,4 29
6 2018: -19 -0 -3 -6 -6 -100 549 2017: -19 -2 -6 -0 -5 -113 152
Rem Odin* 3 Plass 326 740
8 år BRUN V v.Bork Odin E. Høitomt Drammen Travbane 7 15/11 - 03 / 12 2120 32,6 g 36
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 3 28/10 - 09 / 3 2140 29,9 134
Sverige E. Høitomt Klosterskogen Travbane 9 08/10 - 03 / 3 2100 33,8 47
J. Hansen Terje Remme (A) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 27/9 - 05 / 1 2140 29,9 99
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek V. Hop Bjerke Travbane - 03/9 - 03 / 9 2100 dg a 126
7 2018: -10 -1 -0 -1 -4 -35 000 2017: -15 -2 -2 -1 -4 -65 000
Vetle Jon 4 Plass 239 500
7 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Bjerke Travbane 6 18/11 - 02 / 2 2140 32,2 413
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Klosterskogen Travbane 5 05/11 - 02 / 7 2100 33,1a 103
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Biri Travbane 0 09/10 - 05 / 11 2100 36,0a 102
A. Røren A. Røren Bjerke Travbane 1 17/9 - 03 / 3 2100 30,4a 162
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Bjerke Travbane 4 03/9 - 03 / 6 2100 31,2ag 123
8 2018: -9 -1 -0 -0 -2 -21 000 2017: -19 -0 -1 -3 -5 -39 000
Grimsjon 5 Plass 147 000
7 år RØD H v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 7 28/10 - 09 / 13 2160 29,5 201
e. Bestlijenta v. Spang Best L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 20/10 - 03 / 2 2100 30,4ag 20
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes L. Kolle Biri Travbane 0 09/10 - 03 / 12 2100 31,7ag 27
L. Kolle Helge Grimnes L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 03/10 - 04 / 1 2100 30,0 46
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 24/9 - 04 / 9 2100 30,5ag 61
9 2018: -26 -1 -1 -1 -7 -58 491 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 6 Plass 338 991
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 26/11 - 06 / 3 2100 34,9 g 489
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Bjerke Travbane 4 18/11 - 02 / 1 2140 32,2 94
Eivind Gravdal /Hof E. Jensen Drammen Travbane 0 15/11 - 10 / 3 2100 br g 92
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 12/11 - 03 / 5 2100 34,4ag 70
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 29/10 - 06 / 2 2100 30,7ag 532
10 2018: -10 -1 -2 -0 -6 -66 199 2017: -14 -2 -0 -1 -4 -59 296
Spikjuni 7 Plass 318 832
7 år BRUN HP v.H.G. Balder T. Borg Bjerke Travbane 0 17/11 - 01 / 5 2100 32,6a 71
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 0 06/11 - 07 / 8 1609 31,7ag 766
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum T. Borg Biri Travbane 6 25/10 - 07 / 5 2100 30,0 547
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 3 15/10 - 04 / 10 1609 28,6a 131
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl B. Steinseth Biri Travbane 6 09/10 - 05 / 12 2100 31,3a 84
11 2018: -16 -0 -0 -3 -7 -39 000 2017: -16 -0 -0 -2 -7 -33 000
Stjerne Ball 2140 1 Plass 229 500
8 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Drammen Travbane 4 15/11 - 06 / 6 2100 31,9 83
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Momarken Travbane 6 17/10 - 02 / 2 2680 33,6 328
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 5 25/9 - 04 / 7 2620 31,5 127
R. Sveen R. Sveen Biri Travbane 8 04/9 - 04 / 9 2120 33,3 g 27
brun m/røde seler R. Sveen Drammen Travbane 5 23/7 - 08 / 3 2500 32,8 g 25
12 2018: -19 -2 -4 -1 -6 -158 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 2 Plass 486 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) S. Løvvold Bjerke Travbane P 14/10 - 21 / 3 2160 38,1 g P
e. Høgda Vesla v. Elding M. Helland Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 07 / 8 2120 30,9 g 290
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Gundersen Biri Travbane 3 25/9 - 04 / 10 2620 31,3 464
G. Gundersen Tom Bjølgerud E. Høitomt Bjerke Travbane 0 15/7 - 02 / 8 2160 31,2 g 818
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 08 / 7 2120 31,4 126
13 2018: -6 -1 -0 -1 -1 -40 491 2017: -11 -1 -1 -2 -6 -65 856
Neslands Tron 3 Plass 376 347
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Drammen Travbane 1 15/11 - 03 / 7 2120 31,5 335
e. Nesland's May v. Lykkebron* A. Tønnesen Klosterskogen Travbane 8 29/10 - 02 / 7 2520 33,2 g 246
Hedda E. Assev /Kvelde A. Tønnesen Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 03 / 12 2120 33,0 1788
Å. Tengsareid Hedda E. Assev (T) A. Tønnesen Sørlandets Travpark 0 27/9 - 05 / 10 2160 30,9 g 820
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 04/6 - 07 / 11 2100 32,0ar 312
14 2016: -5 -1 -0 -1 -0 -17 500 2015: -18 -1 -0 -2 -6 -57 500
Tyri Stjernen 2160 1 Plass 116 500
6 år RØD V v.Tyri Knekten G. Flåten Drammen Travbane 4 15/11 - 03 / 8 2120 32,0 29
e. Tyri Stjerna v. Røder G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 16/6 - 05 / 5 2100 31,4ag 196
Torkild Øveren /Tyristrand G. Flåten Bjerke Travbane 3 03/6 - 08 / 4 2140 29,6 261
G. Flåten Torkild Øveren T. Espedal Klosterskogen Travbane - 28/5 - 04 / 8 2100 dg a 249
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame H. Holm Biri Travbane 5 22/5 - 04 / 12 2120 30,0 457