<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V76-7
DD-2
V5-4
Kaldblodscupen (kval. 10 av 12)

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 375.001 kr.
3-15-årige høyest 775.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : Plass : 1-7-9

1 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -6 000 2017: -16 -0 -1 -2 -5 -39 000
Gurifax 2140 1 Plass 514 000
11 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) E. Høitomt Drammen Travbane 2 15/11 - 02 / 7 1700 26,4a 148
e. Kos Jenta v. Troll Jahn E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 30/10 - 06 / 2 1609 26,1a 58
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 23/10 - 02 / 8 2100 26,9 282
K. Malmin Stein Guriby K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 07 / 7 1609 24,6a 145
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Bjerke Travbane 0 16/9 - 05 / 11 1609 26,6a 94
2 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 2 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding O. Sagholen Klosterskogen Travbane 7 12/11 - 02 / 3 2100 29,1a 14
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* G. Austevoll Bjerke Travbane 1 05/11 - 04 / 4 1609 26,5a 13
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Østre Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 07 / 4 1609 24,3ag 62
G. Austevoll Bjørn Dingstad O. Sagholen Biri Travbane 0 25/9 - 07 / 11 2120 27,8 73
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 4 12/9 - 07 / 5 2100 26,1a 427
3 2018: -17 -0 -2 -0 -5 -43 491 2017: -24 -0 -2 -4 -6 -93 632
Tojo Prinsen 3 Plass 893 202
9 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 07/11 - 08 / 11 1609 25,1a 109
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 30/10 - 06 / 5 1609 26,1a 100
Oddvar Dahlen /Nøtterøy S. Løvvold Drammen Travbane 1 19/10 - 02 / 1 2100 28,6 69
G. Flåten Oddvar Dahlen G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 07 / 11 1609 24,6a 126
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame T. Espedal Bjerke Travbane 6 09/9 - 05 / 9 2100 27,5a 62
4 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -1 -4 -2 -10 -137 726
Troll Sindy* 2160 1 Plass 746 497
8 år SVART HP v.Lome Elden P. Nilsen Bjerke Travbane 5 11/11 - 04 / 3 2100 27,4a 710
e. Bottem Trolla v. Troll Kos P. Nilsen Momarken Travbane 0 17/10 - 08 / 15 2660 28,5 774
Sverige P. Nilsen Årjäng 7 11/10 - 07 / 5 2160 27,1 562
P. Nilsen Leif Turesson (A) P. Nilsen Årjäng 3 10/9 - 02 / 3 2160 26,3 439
Blå, rött bröstband; blå O. Mikkelborg Årjäng 2 23/8 - 05 / 6 2160 26,8 116
5 2016: -9 -1 -0 -2 -0 -41 399 2015: -19 -1 -3 -2 -4 -146 235
Lome Hero 2 Plass 751 249
9 år SVART V v.Elding G. Gundersen Bjerke Travbane - 11/11 - 04 / 8 2100 dg a 32
e. Lomesokka v. Lappe Troll* L. Kolle Momarken Travbane 2 17/10 - 08 / 13 2660 28,1 45
Nina Dalgaard Nielsen /Flateby G. Gundersen Jarlsberg Travbane P 11/10 - 20 / 7 2120 25,9 P
G. Gundersen Nina Dalgaard Nielsen G. Gundersen Leangen Travbane - 03/10 - 07 / 8 2160 g5 g 246
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer U. Ohlsson Bollnäs - 12/9 - 07 / 11 2660 dg 605
6 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 3 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 07/11 - 10 / 10 2140 25,3 330
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 28/10 - 04 / 7 2100 24,4a 114
Kreativ Transport AS /Eidsberg E. Høitomt Momarken Travbane 1 17/10 - 08 / 8 2660 27,7 55
E. Høitomt Ernst Karlsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 27/9 - 06 / 10 2160 25,4 59
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 09/9 - 07 / 3 2100 25,4a 199
7 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 4 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Jarlsberg Travbane 2 07/11 - 04 / 3 1609 23,5a 202
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Sørlandets Travpark 0 24/10 - 06 / 6 1609 27,0ag 113
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Momarken Travbane 4 17/10 - 08 / 6 2660 28,2 g 158
L. Kolle Berit Garstad T. Borg Sørlandets Travpark 6 27/9 - 06 / 5 2160 26,0 g 76
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 2 06/9 - 07 / 8 1609 24,5a 140
8 2015: -7 -2 -0 -2 -2 -83 889 2014: -13 -0 -3 -2 -6 -98 824
Anneros Karl* (S) 5 Plass 656 822
7 år BRUN BLAKK V v.H.G. Balder D. Aarum Bjerke Travbane 3 11/11 - 04 / 9 2100 27,2a 67
e. Soltilla (S) v. Gyldenfly D. Aarum Åmål 1 20/7 - 01 / 8 2120 26,6 76
Sverige D. Aarum Årjäng 7 11/7 - 09 / 14 2180 25,2 963
D. Aarum Roland Jansson (T) D. Aarum Rättvik 0 09/6 - 04 / 10 2160 26,1 53
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek D. Aarum Romme 1 22/5 - 07 / 14 1680 24,6 91
9 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -31 991 2017: -13 -4 -2 -1 -5 -219 545
Gandolf 6 Plass 1 071 895
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Bjerke Travbane 1 11/11 - 04 / 4 2100 26,7a 38
e. Slogum Mi v. Pilmin O. Sagholen Årjäng 1 11/10 - 07 / 13 2180 25,4 49
Sverre Klemetsdal /Tranby O. Sagholen Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 09 / 4 2100 25,5a 153
O. Sagholen Sverre Klemetsdal Ø. Kihlstrøm Bollnäs 2 12/9 - 07 / 5 2640 25,6 36
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 2 22/8 - 05 / 6 2120 26,2 77
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 7 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 2 11/11 - 04 / 10 2100 27,0a 28
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Forus Travbane 3 31/10 - 10 / 6 1600 23,7a 47
Team Haugland T. Solberg Sørlandets Travpark 2 18/10 - 08 / 7 2160 24,9 14
T. Solberg Jan Anund Haugland Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 27/9 - 06 / 4 2160 25,4 69
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 1 19/9 - 01 / 2 1640 26,5 17
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 8 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten E. Jensen Bjerke Travbane 0 18/11 - 09 / 10 2180 31,0 g 164
e. Skjegge Lill v. Elding K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 11/11 - 08 / 11 2660 28,3 171
Per Hellgren /Ørje K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 28/10 - 02 / 2 2140 26,9 45
K. Kvasnes Rune Wilberg K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 14/10 - 04 / 2 2140 26,8 70
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 30/9 - 02 / 3 2140 25,7 88
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -2 -0 -0 -4 -102 500
Tangen Odin 9 Plass 562 131
7 år SVART V v.Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 4 07/11 - 04 / 6 1609 24,1a 63
e. Slogum Vår v. Atom Vinter K. Kvasnes Forus Travbane 5 31/10 - 10 / 2 1600 24,0a 102
Gustav Larsen /Lindesnes O. Østre Sørlandets Travpark 1 24/10 - 06 / 12 1609 25,0a 302
O. Østre Gustav Larsen O. Østre Sørlandets Travpark 1 18/10 - 08 / 1 2140 25,6 133
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 14/10 - 08 / 7 1609 24,9a 397
13 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -28 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -37 000
Myhreng Eldi 10 Plass 703 000
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld M. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/11 - 04 / 12 2100 28,0a 995
e. Gulheim Seira v. Minpil G. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/7 - 05 / 9 2160 28,6 208
Terje Myhrengen /Jevnaker P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 18/7 - 06 / 10 2140 dist a 795
M. Gundersen Terje Myhrengen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 03/7 - 02 / 8 1609 24,3a 655
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Momarken Travbane 2 23/6 - 02 / 1 2140 27,0 245
14 2018: -17 -0 -0 -2 -4 -26 991 2017: -20 -0 -1 -1 -4 -34 000
Tallas 11 Plass 653 491
11 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Bjerke Travbane 6 18/11 - 08 / 2 2140 28,6 181
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 08/10 - 05 / 7 2100 28,0ag 41
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 27/9 - 06 / 6 2160 25,8 g 369
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 5 23/9 - 06 / 8 2100 26,9a 76
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 06/9 - 07 / 6 1609 26,4ag 151
15 2017: -1 -1 -0 -0 -0 -18 424 2016: -10 -1 -1 -0 -4 -42 198
Egge Odin* 12 Plass 476 240
9 år SVART V v.Moe Odin O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 04 / 10 1609 24,3a 81
e. Edel Jenta v. Alm Svarten O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 0 24/10 - 06 / 2 1609 25,8a 31
Sverige O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 14/10 - 08 / 12 1609 24,5a 81
O. Mikkelborg Knut Andersen O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 28/9 - 06 / 2 2100 28,2 13
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Årjäng 1 10/9 - 02 / 7 2140 26,4 21