<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-8 Plass : 6-9-8

1 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 2100 1 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven G. Gundersen Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 4 2140 36,0ag 106
e. Arjavesla v. Haakesjur M. Gundersen Momarken Travbane 0 08/9 - 05 / 15 2160 dist g 1152
Leif Brenden /Skotterud M. Gundersen Biri Travbane 0 14/8 - 05 / 15 2120 32,8 g 633
K. Brenden Leif Brenden G. Gundersen Biri Travbane 0 24/7 - 09 / 7 2100 32,8 350
gul m/svart skråbånd. G. Gundersen Momarken Travbane 6 07/7 - 04 / 8 2140 33,9 266
2 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Kling Kvikken 2 Plass 37 611
9 år LYSBRUN V v.Steinsvad Eld O. Sagholen Bjerke Travbane 6 28/10 - 09 / 1 2140 30,3 578
e. Langaard Tora v. Slogum Tor O. Sagholen Bjerke Travbane 0 15/10 - 04 / 5 1609 29,7ag 270
Erik Sehlin-Ove Lie O. Sagholen Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 3 2140 34,9ag 279
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane P 25/8 - 20 / 9 2160 35,0 P
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl E. Høitomt Drammen Travbane - 23/9 - 04 / 3 2100 dg 83
3 2015: -14 -1 -3 -0 -2 -40 000 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Odd Athene 3 Plass 45 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 0 29/7 - 09 / 6 2140 33,1 r 141
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 06 / 12 2120 29,8 932
Odd Team AS-Anne Lise Paulsen T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 08 / 10 2120 33,1 g 84
A. Akselsen Odd Paulsen A. Akselsen Bjerke Travbane 0 13/6 - 04 / 2 2140 30,4 494
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 4 27/5 - 02 / 2 2140 29,7 68
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Kåre 4 Plass 96 000
9 år SVART V v.Høiby Lyn V. Hop Drammen Travbane 6 15/11 - 03 / 9 2120 32,5 635
e. Høiby Liss v. Skjoldsvarten V. Hop Klosterskogen Travbane 0 05/11 - 02 / 8 2100 33,3ag 351
Eilert R. Haugstad /Røyksund L. Kolle Biri Travbane 5 16/10 - 08 / 2 2100 33,0 298
T. Solberg Arne Jacobsen V. Hop Klosterskogen Travbane 6 08/10 - 03 / 4 2100 33,6 443
Blå m/gull seler&stjerner, reklame L. Kolle Bjerke Travbane 8 01/10 - 03 / 10 2100 30,9a 304
5 2015: -8 -0 -0 -1 -1 -8 000 2014: -15 -0 -0 -2 -8 -24 500
Vinta 5 Plass 51 500
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin H. Meland Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 3 2100 31,4ag 630
e. Vintalill v. Atom Vinter H. Meland Jarlsberg Travbane 0 03/5 - 09 / 9 2120 33,1 g 170
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge H. Meland Momarken Travbane 0 28/4 - 02 / 8 2140 31,2 g 756
R. Aarlie Trygve Bjørge V. Hop Drammen Travbane 3 09/3 - 04 / 3 2100 31,8a 119
Grå m/hvitt skstk&ermer, grå ermr, rek M. Helland Jarlsberg Travbane 0 06/2 - 05 / 10 2120 32,9 1190
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lykkje Rappen 6 Plass 66 500
6 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 5 04/11 - 09 / 3 2140 31,3 62
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn G. Austevoll Bjerke Travbane 4 28/10 - 09 / 2 2140 30,0 392
Camilla Aakhus /Bygland G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 03/10 - 04 / 7 2100 30,8 270
G. Austevoll Jan Morten Hansen (T) V. Hop Klosterskogen Travbane - 20/8 - 09 / 12 2120 dg 439
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 12/8 - 09 / 15 2160 31,2 195
7 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -2 -2 -0 -1 -47 500
Børke Vinna 7 Plass 95 000
12 år BRUN HP v.Pål Even G. Austevoll Biri Travbane - 06/11 - 07 / 9 1609 dg a 111
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 6 1640 br ag 45
Mona Syvertsen /Brandbu G. Austevoll Bjerke Travbane 1 15/10 - 04 / 3 1609 27,9a 28
K. Johansen Mona Syvertsen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/9 - 04 / 1 1640 30,9 g 46
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Austevoll Bjerke Travbane 4 09/9 - 09 / 1 2140 30,7 81
8 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 8 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Drammen Travbane 0 19/10 - 04 / 3 2100 33,1ag 24
e. Bestfrøkna v. Spang Best A. Stensen Bjerke Travbane 1 01/10 - 03 / 4 2100 29,7a 153
Ola Røise-Jorunn Røise L. Kolle Bjerke Travbane - 05/8 - 04 / 1 2140 dg 84
G. Gundersen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane - 24/7 - 09 / 3 2100 dg 141
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 3 09/7 - 02 / 1 2100 31,3ag 56
9 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -22 -0 -1 -3 -10 -42 694
Amorikken 9 Plass 51 194
6 år SVART V v.Fakse* (S) O. Østre Biri Travbane 5 14/11 - 01 / 4 2100 33,9 g 206
e. Amor Ida v. Pål Even S. Eilefsen Sørlandets Travpark 3 24/10 - 01 / 1 2140 30,5 g 382
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 03 / 15 2120 33,4 g 2968
K. Ødegaard O. Østre Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 04 / 6 2100 br g 305
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 09 / 8 2120 33,3 g 644
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500
Torpa Ole 10 Plass 45 802
5 år MØRKBR V v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 3 11/11 - 09 / 9 2180 33,3 69
e. Vita Vinna v. Pål Even E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 23/10 - 03 / 2 2100 30,0a 97
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss E. Høitomt Biri Travbane 5 09/10 - 03 / 4 2100 31,3a 103
E. Høitomt Per Dave Holtung (T) M. Gundersen Momarken Travbane 0 25/8 - 02 / 11 2140 34,5a 57
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Årjäng 5 27/7 - 01 / 6 2160 33,0 g 140
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -5 -0 -1 -82 500
Sundby Søss 11 Plass 315 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Borg Biri Travbane 5 14/11 - 05 / 2 2100 33,6a 391
e. Selena v. Kos Knekten T. Borg Jarlsberg Travbane 6 23/10 - 03 / 11 2100 29,9ag 262
Berit Garstad /Stathelle T. Borg Bjerke Travbane 2 14/10 - 05 / 5 2140 31,4 g 29
T. Borg Berit Garstad T. Borg Sørlandets Travpark 1 27/9 - 01 / 7 2160 31,0 162
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 5 15/9 - 02 / 10 2100 34,9 g 100