<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:30 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000
Florry's Prince 2140 1 Plass 8 000
5 år BRUN V v.Steinlager (S)
e. Florry's Survivor v. Rockaroundtheclock* (US)
Stall Bjørnsteinsmyr
L. Kolle Rikki Aanonsen
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
2 2016: -11 -0 -0 -0 -4 -14 500 2015: -28 -1 -0 -5 -8 -62 500
Arran Stardust (NL) 2 Plass 271 247
9 år MØRKBR V v.Center Field (US) E. Jensen Klosterskogen Travbane 0 12/11 - 01 / 5 2100 br ag 349
e. Ivasty Stardust (NL) v. Count's Pride (US) O. Østre Klosterskogen Travbane - 05/11 - 06 / 5 2100 g0 ag 356
Enok Antonsen-Benedicte Deila Evensen K. Sørensen Klosterskogen Travbane - 29/10 - 04 / 6 2100 dg a 598
M. Høitomt Kristine Sørensen (R) O. Østre Klosterskogen Travbane 6 20/10 - 04 / 7 1700 16,1a 226
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Hafskjold Momarken Travbane - 13/10 - 04 / 7 2140 dg a 356
3 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nordsjø Spik 2160 1 Plass 0
4 år SVART H v.Spikeld A. Berås Sørlandets Travpark 24/11 - 24 / 2 1660 55,8 B
e. Nordli Vinni v. Elding A. Berås Sørlandets Travpark 15/9 - 22 / 6 1640 01,3 B
Tor Erik Mathisen /Vennesla
A. Berås
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -2 -9 -50 500
Reime Stjerna 2 Plass 50 500
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin A. Frønes Sørlandets Travpark 16/6 - 22 / 1 2140 50,7 B
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 04/6 - 20 / 2 1700 52,2 g B
Stall Frivold
K. Kvasnes Stein G. Larsen
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Fakse Stjerna 3 Plass 9 000
8 år MØRKBR HP v.Stjerne Faks A. Berås Sørlandets Travpark N 15/6 - 20 / 3 2140 dgpp N
e. Helene v. Lauvås Pipo K. Kvasnes Sørlandets Travpark N 04/5 - 20 / 1 2140 dgpp N
Anne-Marte Ø. Olsen /Tistedal
Å. Tengsareid Linea Sjøberg
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -3 -3 -1 -0 -85 000
Lilje Bausa 4 Plass 179 000
7 år SVART HP v.Norheim Faksen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 16/9 - 20 / 5 1720 46,5 B
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor T. Solberg Klosterskogen Travbane 04/9 - 22 / 7 1720 45,6 B
Anita Nielsen-Ida Kathrin Nielsen
T. Haugen Anita Nielsen
brun m/gult skråbånd og ermringer
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -3 -0 -0 -3 -98 500
Havblikk 5 Plass 398 000
6 år SVART V v.Tekno Odin S. Birkeland Sørlandets Travpark 26/7 - 24 / 3 2160 47,5 B
e. Ulmaren v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 12/7 - 22 / 2 1640 43,8 N
Alf Laupsa /Lillesand V. Tjomsland Sørlandets Travpark 16/6 - 22 / 5 2140 47,9 B
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
8 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -13 -2 -0 -0 -7 -59 322
Stjerne Linn 6 Plass 61 322
4 år SVART HP v.Wik Stjernen M. Høitomt Sørlandets Travpark 12/7 - 22 / 1 1640 47,7 B
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin M. Høitomt Sørlandets Travpark 28/6 - 22 / 4 2160 44,8 N
Ernst Karlsen /Birkeland E. Høitomt Sørlandets Travpark 16/6 - 22 / 4 2140 50,4 B
E. Høitomt Ernst Karlsen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Teng Willi 7 Plass 64 500
9 år BORKET V v.Torpa Carl* M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 12/7 - 05 / 5 2140 br a 861
e. Sandepila v. Pilmin M. Odderstøl Sørlandets Travpark P 16/6 - 20 / 2 2140 36,5 P
Alvin Treland-Bente Treland R. Lauritsen Forus Travbane - 14/10 - 05 / 4 2060 dg 1048
A. Treland P. Buer Sørlandets Travpark - 01/6 - 04 / 4 2160 dg 356
Rød m/hv.stj.,hv.ermstr.m. røde stjern M. Odderstøl Forus Travbane 0 21/12 - 06 / 12 2060 35,5 g 665