Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
Betong Rehabs løp

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 110.001 kr.
3-15-årige hopper høyest 170.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-2 Plass : 3-1-2

1 2018: -4 -0 -1 -0 -3 -24 000 2017: -15 -1 -1 -2 -7 -74 000
Flammen Julie 2100 1 Plass 206 000
8 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 6 06/11 - 05 / 8 1609 30,2a 528
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* B. Steinseth Biri Travbane 0 25/10 - 07 / 14 2120 29,9 1447
Sigbjørn Baann /Sannidal B. Steinseth Biri Travbane 4 09/10 - 08 / 9 2100 32,5a 261
B. Steinseth A. Stensen Biri Travbane 6 06/3 - 03 / 6 2100 33,5 55
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt E. Høitomt Biri Travbane 0 14/11 - 05 / 1 1609 29,2a 91
2 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 2 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen O. Rakstad Bjerke Travbane 0 17/11 - 01 / 6 2100 32,9ag 455
e. Moshus Thea v. Ilmin K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 02 / 5 2100 33,7ag 513
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad K. Mathisen Biri Travbane 6 01/11 - 06 / 5 2100 30,4 675
K. Mathisen Ole L. Rakstad (A) K. Mathisen Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 4 1640 30,5a 340
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Jarlsberg Travbane 6 11/10 - 07 / 12 2120 30,6 665
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -17 -1 -1 -3 -8 -91 000
Ty Riga 3 Plass 193 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 3 01/11 - 04 / 7 2120 31,1 81
e. Alm Robyn v. Braute N. Frøhaug Biri Travbane 6 16/10 - 08 / 13 2120 33,8 96
Nils-Ole Robøle /Heggenes D. Dalen Bjerke Travbane 6 29/7 - 09 / 4 2140 31,3 97
G. Austevoll Nils-Ole Robøle O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 08/7 - 05 / 12 2140 30,7 50
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 2 22/6 - 08 / 12 2120 29,6 98
4 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -1 -1 -0 -0 -20 000
Vik Jerva 4 Plass 115 687
10 år SVART HP v.Åsajerven A. Stensen Leangen Travbane 5 09/11 - 04 / 14 2180 31,8 28
e. Nerli Tia v. Elding A. Stensen Leangen Travbane - 02/11 - 06 / 14 2160 dg 174
Bjørn Magne Oddli-Anne Skjevik L. Johansen Leangen Travbane P 26/10 - 22 / 3 2160 31,6 P
A. Stensen Lisa Ranita Johansen (B) I. Melby Leangen Travbane P 15/9 - 22 / 3 2160 35,7 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Solhus Bjerke Travbane 0 07/8 - 02 / 5 2140 30,2 353
5 2018: -12 -1 -0 -0 -5 -29 500 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 5 Plass 199 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Kvikstad Biri Travbane 1 14/11 - 01 / 1 2100 31,0 197
e. Maurstad Mi v. Spang Best J. Kvikstad Biri Travbane 1 01/11 - 04 / 1 2100 32,0 35
Magne Stenslie /Raufoss R. Strøm Biri Travbane 2 16/10 - 08 / 5 2100 30,5 467
J. Kvikstad Magne Stenslie K. Johansen Bjerke Travbane 0 01/10 - 03 / 11 2100 31,2ag 141
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 01/9 - 02 / 5 2100 br ag 1451
6 2018: -13 -4 -3 -1 -1 -132 859 2017: -20 -0 -3 -2 -7 -74 500
Krokstad Juvita 6 Plass 441 429
10 år RØD HP v.Prins Juventus R. Bjørnbeth Leangen Travbane 6 09/11 - 02 / 1 2140 29,3 867
e. Spike Lill v. Spikeld A. Sjoner Leangen Travbane 3 26/10 - 04 / 2 2140 32,4a 432
Anna Landrø /Trondheim A. Sjoner Leangen Travbane 0 17/10 - 04 / 3 2140 30,9 55
K. Johansen Anne Dahlshaug (T) A. Sjoner Leangen Travbane 0 24/8 - 07 / 3 2140 28,9ag 139
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Sjoner Leangen Travbane 4 08/8 - 05 / 11 2160 28,6 139
7 2015: -12 -0 -1 -2 -2 -21 000 2014: -10 -2 -1 -0 -2 -66 000
Eskelands Søstra 2120 1 Plass 123 000
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Nervik Biri Travbane 2 06/11 - 02 / 3 2120 31,4 302
e. Eikhuldra v. Alm Svarten T. Solberg Biri Travbane 0 04/9 - 05 / 9 1609 29,7a 240
Lars Robert Røberg Stomlien /Dokka O. Mikkelborg Biri Travbane 0 14/8 - 07 / 14 2120 34,1 g 176
S. Nervik Lars Robert Stomlien D. Dalen Drammen Travbane 3 28/7 - 04 / 1 2100 29,8a 248
grønn m/rødt og svart skråbånd + rekla E. Hafskjold Bjerke Travbane 0 08/7 - 02 / 5 2140 33,8 163
8 2016: -11 -0 -1 -1 -0 -14 000 2015: -16 -1 -0 -4 -5 -47 500
Åsa Kine 2 Plass 135 000
7 år SVART HP v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 3 05/11 - 05 / 8 1700 29,1a 179
e. Aaby Kine v. Bork Rigel V. Hop Jarlsberg Travbane 5 23/10 - 05 / 4 2100 29,7ag 61
Susanna Grahn /Valnesfjord V. Hop Drammen Travbane 3 13/10 - 01 / 6 1700 29,9 g 42
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 4 2160 31,1 g 225
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 3 18/9 - 03 / 12 1609 26,8a 373
9 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -15 000 2017: -12 -0 -0 -0 -6 -25 500
Smedtora 3 Plass 298 000
7 år SVART HP v.Horgen Tore G. Gundersen Bjerke Travbane 0 15/4 - 07 / 11 2160 34,4 g 220
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 14/3 - 04 / 1 2100 31,4 g 151
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Biri Travbane 0 07/2 - 08 / 4 1600 33,9 g 146
Ø. Ruttenborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Leangen Travbane 0 29/11 - 07 / 8 2160 32,3 g 462
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 2 07/11 - 04 / 2 2100 29,7 129
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 4 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) P. Holtung Biri Travbane 3 06/11 - 02 / 4 2120 31,5 86
e. Super Lotta v. Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 05 / 7 2100 32,0ag 114
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 13 2160 br 236
P. Holtung G. Gundersen Biri Travbane 2 20/9 - 06 / 12 2120 29,2 73
rød m/grått sk.stk. seler & ermst.+ re G. Gundersen Biri Travbane 5 04/9 - 05 / 5 1609 27,9ag 66