<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:09 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 200.000 kr. med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-4 Plass : 2-8-4

1 2015: -13 -4 -1 -0 -3 -119 934 2014: -11 -1 -0 -2 -5 -53 778
Komnes Fossen 2100 1 Plass 173 712
4 år MØRKBR V v.Åsajerven T. Solberg Biri Travbane - 25/9 - 07 / 3 2100 dg 150
e. Komnes Bella v. Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane - 12/8 - 04 / 4 2160 dg 88
Erik Korsvolla & Stall Bøyding T. Solberg Bjerke Travbane 0 05/8 - 09 / 10 2100 30,7ag 142
T. Solberg Erik Korsvolla T. Solberg Biri Travbane 0 19/7 - 07 / 10 2100 29,5ag 179
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 5 25/6 - 01 / 5 1609 28,1ag 13
2 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -35 000 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 2 Plass 295 264
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 2 12/11 - 02 / 6 1609 28,9a 237
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten C. Kjenner Klosterskogen Travbane 6 08/10 - 04 / 11 1700 29,9a 377
Heine Bernhus-Emil Bernhus O. Kjenner Momarken Travbane 6 22/9 - 05 / 6 1640 30,6a 591
O. Kjenner Heine Bernhus L. Kolle Momarken Travbane 0 09/6 - 05 / 7 1640 dist ag 607
Svart m/oransje stolpe,rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 0 12/5 - 08 / 11 1700 29,3a 317
3 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 3 Plass 169 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* P. Arvesen Drammen Travbane 0 15/11 - 06 / 8 2120 33,7 g 392
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar D. Dalen Bjerke Travbane 0 04/11 - 03 / 10 2100 30,4ag 1190
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen D. Dalen Momarken Travbane 6 13/10 - 05 / 11 2660 33,5 g 77
P. Arvesen Geir Arne Kristofferstuen M. Andersson Årjäng 6 18/9 - 03 / 10 2180 30,1 454
rød m/grønn vinkel S. Hogner Bjerke Travbane - 09/9 - 01 / 14 2180 dg 494
4 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Melbyjerven 4 Plass 224 500
9 år MØRKBR H v.Åsajerven A. Stensen Bjerke Travbane 4 04/11 - 03 / 1 2100 28,6a 563
e. Melbystjerna v. Gaute A. Stensen Biri Travbane - 25/10 - 04 / 2 2100 dg a 643
Knut Erik Petrud-Magne Arve Petrud A. Stensen Biri Travbane 0 16/10 - 09 / 10 2100 31,1a 187
A. Stensen Knut Erik Petrud A. Stensen Bjerke Travbane 0 05/8 - 09 / 4 2100 28,4a 454
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Solberg Bjerke Travbane 0 29/7 - 03 / 6 2660 33,0 g 431
5 2016: -8 -0 -2 -0 -1 -25 000 2015: -17 -2 -0 -1 -4 -46 000
Gregorius 5 Plass 163 500
7 år MELL.BR. V v.Järvsöfaks (S) H. Tvedt Bjerke Travbane - 11/11 - 02 / 3 2140 dg 212
e. Gyldne Tider v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 4 01/11 - 06 / 9 2120 29,2 g 123
Stall Overlegen Galopprosent G. Gundersen Drammen Travbane 4 13/10 - 01 / 10 1700 30,4 g 76
G. Gundersen Rune Arild Hansen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/10 - 02 / 5 1609 28,1ag 164
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Tvedt Bjerke Travbane 0 19/8 - 05 / 10 2660 31,0 156
6 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulven Storm 6 Plass 194 500
11 år HV. OG BR. V v.Bokli Balder B. Steinseth Biri Travbane 0 16/10 - 09 / 4 2100 32,4ag 274
e. Ulvenrappa v. Åsrapp A. Akselsen Drammen Travbane 6 28/9 - 04 / 2 1700 27,1a 364
Thorstein Roen /Grindvoll B. Steinseth Biri Travbane P 28/8 - 20 / 7 2120 31,0 P
K. Johansen Thorstein Roen O. Brænden Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 04 / 2 2100 30,4a 210
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Lunde Biri Travbane 3 30/8 - 02 / 13 2120 28,8 1659
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -57 330
Finnskog Odin* 7 Plass 312 002
9 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 13/11 - 04 / 1 2100 29,0 62
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 05/11 - 05 / 3 1700 29,9ag 60
Sverige M. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 08/10 - 04 / 9 1700 30,9ag 57
E. Høitomt E. Høitomt Bjerke Travbane 6 16/9 - 04 / 3 2100 28,6a 58
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 05 / 3 2600 29,0 144
8 2016: -12 -0 -0 -2 -6 -33 181 2015: -24 -2 -3 -2 -9 -93 504
Prins Odin 8 Plass 213 326
7 år RØD V v.Moe Odin C. Antonsen Drammen Travbane 0 19/10 - 05 / 13 2120 29,6 690
e. Athene Jenta v. Lettvinn C. Antonsen Bjerke Travbane 0 08/10 - 02 / 8 1609 30,6ag 68
Knut Engen /Skreia C. Antonsen Drammen Travbane 4 05/10 - 07 / 9 2100 28,8a 325
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 12/9 - 03 / 1 2100 27,2a 111
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Åmål 1 03/9 - 01 / 7 2080 28,7a 360