<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1640 m. Autostart.
3-15-årige høyest 190.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-12-4 Plass : 3-12-4

1 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -22 -0 -1 -2 -7 -37 548
Nebbenes Helen 1640 1 Plass 193 584
8 år SVART HP v.Åsajerven I. Nyberg Drammen Travbane - 31/10 - 02 / 6 1700 dg a 890
e. Nebbenes Eli v. Elding C. Antonsen Årjäng 8 11/10 - 12 / 15 1660 29,9 653
Normann Hansen /Askim T. Kleveland Drammen Travbane - 22/8 - 01 / 6 2120 dg 745
C. Antonsen C. Antonsen Kala Landbane 5 11/8 - 06 / 2 1900 28,8 275
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 4 14/7 - 01 / 2 1700 27,9a 207
2 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -8 -0 -1 -1 -2 -13 048
Lykkefaks 2 Plass 189 080
13 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Årjäng 7 11/10 - 12 / 14 1660 29,5 354
e. Lykkesjura v. Lykke Gutten O. Sagholen Momarken Travbane 0 19/5 - 05 / 6 1640 28,2a 633
Håkon Natrud /Oslo O. Sagholen Drammen Travbane 0 05/5 - 01 / 4 1700 29,5a 38
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 2 16/4 - 02 / 4 1609 27,5a 243
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 08/4 - 07 / 1 1609 26,2a 476
3 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -16 491 2017: -15 -1 -3 -3 -3 -228 976
Ulsrud Troll 3 Plass 703 181
11 år SVART V v.H.G. Balder H. Kulblik Bjerke Travbane 6 28/10 - 05 / 14 2160 28,0 152
e. Lille Beth v. Kos Knekten H. Kulblik Bjerke Travbane 2 21/10 - 04 / 3 1609 27,7a 124
Stall Kulblik & B.M. Lintorp-Sønsterud H. Kulblik Bjerke Travbane 2 08/10 - 02 / 1 1609 26,3a 98
H. Kulblik H. Kulblik Biri Travbane 6 25/9 - 02 / 10 2100 28,8a 498
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Romme 7 24/8 - 01 / 9 1640 26,5a 334
4 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -2 -1 -2 -5 -85 248
Stumne Ronja 4 Plass 234 248
8 år SVART HP v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 6 21/10 - 04 / 1 1609 28,9a 639
e. Stumne Saga v. Spang Best D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/6 - 01 / 9 1609 31,4a 685
Stall Kruttlappen D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 18/6 - 06 / 1 1700 29,5a 380
G. Gundersen Line Torp G. Austevoll Momarken Travbane 0 02/6 - 07 / 10 1640 br a 569
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Momarken Travbane 6 19/5 - 05 / 10 1640 28,0a 203
5 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 5 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn F. Degn Jarlsberg Travbane - 30/10 - 04 / 6 2100 dg a 201
e. Stjernedokka v. Bestjerker O. Østre Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 05 / 9 2100 30,7a 88
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid O. Østre Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 2 2100 30,6 220
O. Østre Anniken Mastereid O. Østre Drammen Travbane 1 03/8 - 06 / 1 1700 28,0 280
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 3 06/7 - 07 / 5 1700 27,6a 656
6 2016: -9 -0 -0 -1 -4 -16 120 2015: -11 -2 -0 -0 -2 -28 194
Alm Kasper 6 Plass 161 254
6 år RØD V v.Kasper Mollyn T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 29/6 - 05 / 9 2100 29,9 61
e. Alm Prinsessa v. Atom Vinter J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 1 04/6 - 08 / 2 1700 29,0a 21
Frode Larsen /Mysen T. Horpestad Åmål 0 29/5 - 03 / 4 2080 31,0a 206
A. Akselsen Josefine Eilertsen (S) T. Solberg Drammen Travbane 1 12/5 - 08 / 3 1700 28,3a 50
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv O. Østre Magnor Travbane 0 01/5 - 04 / 4 1600 34,4 g 57
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Øyfrigg 7 Plass 170 574
13 år BRUN V v.Frigg Mollyn T. Keskitalo Drammen Travbane 2 31/10 - 02 / 1 1700 28,5a 59
e. Øyjerka v. Atom Vinter L. Haslie Bjerke Travbane 0 08/10 - 02 / 6 1609 28,3a 84
Liv Haslie /Kongsvinger L. Haslie Drammen Travbane 2 14/7 - 01 / 5 1700 27,6a 78
L. Haslie L. Haslie Momarken Travbane 6 09/6 - 05 / 9 1640 25,7a 367
rød m/svart skråband L. Haslie Årjäng 6 21/5 - 01 / 1 1640 27,1a 298
8 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 8 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best J. Ahonen Jarlsberg Travbane 4 30/10 - 04 / 9 2100 29,6a 72
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Drammen Travbane 5 13/10 - 01 / 1 1700 30,5 61
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 08/10 - 02 / 9 1609 27,2a 458
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 22/9 - 05 / 11 1640 30,3ag 130
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 12/9 - 03 / 4 2100 27,1a 315
9 2015: -12 -0 -2 -1 -6 -36 000 2014: -14 -1 -3 -1 -5 -52 500
Varde Eld* 9 Plass 154 500
7 år MØRKBR V v.Voje Faks V. Hop Drammen Travbane 8 19/10 - 05 / 14 2120 28,8 455
e. Schuma v. Schuvar Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 05/10 - 07 / 6 2100 29,0a 139
Sverige T. Horpestad Årjäng 0 12/7 - 06 / 7 2140 27,8a 694
L. Kolle Kåre Andersen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 25/6 - 01 / 3 1609 27,6a 277
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Bø Drammen Travbane 0 17/6 - 04 / 5 2100 28,5a 365
10 2016: -9 -0 -0 -2 -3 -16 000 2015: -14 -1 -0 -0 -3 -23 000
Lisle Cisi 10 Plass 192 277
15 år SVART HP v.Lome Elden R. Anderberg Drammen Travbane 5 31/10 - 02 / 10 1700 28,6a 322
e. Åspe Trolla v. Troll Jahn O. Sagholen Bjerke Travbane 5 21/10 - 04 / 7 1609 28,6a 791
Jon Martin Bergersen /Gamle Fredrikstad O. Sagholen Drammen Travbane 1 13/10 - 01 / 2 1700 29,7 267
O. Kjenner Jon Martin Bergersen K. Humlekjær Sørlandets Travpark 0 04/10 - 02 / 8 1609 29,7a 1368
Svart m/oransje stolpe,rekl. G. Gundersen Kala Landbane 0 11/8 - 06 / 3 1900 29,5 378
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 11 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten H. Holm Klosterskogen Travbane 2 05/11 - 07 / 1 2100 29,4 55
e. Aaby Lina v. Auvin (S) H. Holm Bjerke Travbane 4 21/10 - 04 / 10 1609 28,0a 558
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk H. Holm Bjerke Travbane 3 08/10 - 02 / 7 1609 26,3a 592
H. Holm Per Ingar Lybekk D. Dalen Biri Travbane 0 25/9 - 02 / 6 2100 30,1a 678
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 05 / 11 2620 30,4 505
12 2019: -9 -3 -2 -1 -2 -88 000 2018: -21 -6 -5 -2 -5 -170 000
Art Skogfari 12 Plass 572 379
8 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 04/11 - 03 / 9 2100 28,5a 55
e. Schumina v. Schuvar E. Høitomt Bjerke Travbane 6 14/10 - 02 / 14 2660 29,5 g 52
Hilde Kristin Monstad-Magnus Skare E. Høitomt Biri Travbane 2 25/9 - 02 / 8 2100 27,7ag 32
E. Høitomt Pål Sem (T) P. Sem Bjerke Travbane 3 16/9 - 04 / 10 2100 27,7a 89
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Forus Travbane 3 05/9 - 08 / 13 2060 28,4 88