<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 140.001 kr.
3-15-årige høyest 240.001 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-7-1 Plass : 11-7-1

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -57 330
Finnskog Odin* 2100 1 Plass 312 002
9 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 05/11 - 05 / 3 1700 29,9ag 60
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 08/10 - 04 / 9 1700 30,9ag 57
Sverige E. Høitomt Bjerke Travbane 6 16/9 - 04 / 3 2100 28,6a 58
E. Høitomt Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 05 / 3 2600 29,0 144
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/8 - 04 / 5 2100 30,0ag 55
2 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 2 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Räisänen Jarlsberg Travbane 3 30/10 - 04 / 4 2100 29,0ag 158
e. Polar Fortuna v. Braute G. Antonsen Biri Travbane 4 02/10 - 05 / 10 2100 29,0a 313
Bente Dramstad-Thomas Antonsen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 10/9 - 04 / 3 2100 28,0ag 132
G. Antonsen Bente Dramstad L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 05 / 2 2600 29,3 1272
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 6 2100 30,9ag 313
3 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -32 000 2015: -25 -0 -0 -4 -12 -83 926
Diksidiva* 3 Plass 186 200
6 år SVART HP v.Lome Elden G. Antonsen Biri Travbane 4 06/11 - 02 / 9 2120 31,5 399
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 05 / 8 2100 30,4a 190
Sverige C. Antonsen Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 12 2160 28,5 1145
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 3 22/9 - 05 / 9 1640 29,9a 250
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/9 - 04 / 7 2100 28,8a 705
4 2019: -8 -0 -2 -1 -3 -32 500 2018: -11 -1 -2 -2 -5 -63 500
Loken 4 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Neslands Loke K. Kvasnes Sørlandets Travpark 5 18/10 - 05 / 1 2140 29,2 107
e. Mai Bausa v. Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 27/9 - 09 / 2 2160 27,7 257
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 20/8 - 02 / 10 2100 29,8 987
K. Kvasnes Gunn Snøås M. Pedersen Drammen Travbane - 17/6 - 04 / 6 2100 dg a 908
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Pedersen Bjerke Travbane 0 10/6 - 05 / 5 2100 28,9a 370
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -4 500
Risa 5 Plass 120 500
8 år BRUN HP v.Spiker P. Tjordal Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 04 / 1 2100 30,2a 436
e. Risla v. Slogum Jørn S. Løvvold Klosterskogen Travbane 5 08/10 - 04 / 2 1700 29,5a 326
Stall Risla T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 02 / 2 1600 31,4 g 198
P. Midtfjeld Oddvar Riis E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/1 - 02 / 6 2140 31,9 205
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 11/12 - 02 / 10 1700 29,6a 185
6 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 6 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin I. Nyberg Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 04 / 8 2100 30,1ag 280
e. Gik Mina v. Ilmin S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 23/10 - 11 / 1 2100 35,1 P
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez D. Dalen Momarken Travbane 0 13/10 - 02 / 1 1640 30,2a 318
K. Johansen Bjørn Larsen (T) K. Johansen Momarken Travbane - 22/9 - 05 / 4 1640 dg a 145
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 6 2100 29,9 g 394
7 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 7 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg T. Solberg Drammen Travbane 5 09/8 - 06 / 1 2900 28,2 97
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Solberg Sørlandets Travpark 1 17/7 - 07 / 10 2660 28,6 39
Helena Regina Dybesland /Høvåg T. Solberg Bjerke Travbane 1 24/6 - 02 / 2 2640 31,1 21
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Sørlandets Travpark 1 16/6 - 05 / 8 2160 28,3 24
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 3 16/5 - 06 / 11 2160 28,1 68
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Areta Mollyn 2120 1 Plass 392 500
10 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 20/10 - 02 / 8 2100 28,2a 129
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 11/10 - 05 / 2 1600 26,5 68
Kristine Farmen-Kari Farmen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 07 / 4 2100 30,4 g 125
G. Austevoll John Ivar Farmen G. Austevoll Bjerke Travbane 3 12/9 - 05 / 5 2140 27,2 623
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 5 21/8 - 05 / 7 2120 27,9 82
9 2017: -9 -2 -1 -1 -5 -74 250 2016: -20 -3 -5 -7 -3 -181 999
Hornnes Balder 2 Plass 482 999
8 år SVART H v.Moe Odin J. Räisänen Drammen Travbane 4 31/10 - 02 / 9 1700 28,5a 52
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten H. Holm Biri Travbane 1 16/10 - 09 / 2 2100 29,9a 25
Geir-Arne Ellefsen /Harstad J. Bjerring Bjerke Travbane 5 07/10 - 06 / 5 2100 27,1a 201
J. Bjerring A. Rasmussen Drammen Travbane - 28/9 - 04 / 3 1700 dg a 62
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl A. Rasmussen Bjerke Travbane 2 12/9 - 03 / 9 2100 26,3a 452
10 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -4 -1 -2 -3 -152 000
Torpa Nils 3 Plass 228 000
5 år BRUNBORKET H v.Bork Odin S. Wassberg Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 10 / 7 2120 br g 489
e. Spikmolly* v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 20/10 - 02 / 4 2100 28,0a 34
Folkehesten Leangen S. Wassberg Bjerke Travbane 11 13/9 - 10 / 10 2600 28,2a 1491
Å. Tengsareid Malene Berdalen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 01/9 - 08 / 9 2600 28,8a 491
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 12/8 - 04 / 6 2160 28,4 g 65
11 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 4 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 1 28/10 - 05 / 15 2160 27,2 33
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 1 14/10 - 02 / 11 2660 28,8 93
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Drammen Travbane - 05/10 - 07 / 8 2100 dg a 76
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 16/9 - 04 / 6 2100 27,6a 51
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 05 / 4 2600 29,0 59
12 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -0 -0 -4 -9 000
Kipalill 5 Plass 229 000
11 år MØRKBR HP v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 5 05/11 - 04 / 2 1609 27,9a 470
e. Troll Kipa v. Perle Troll S. Hansen Drammen Travbane 7 31/10 - 02 / 12 1700 28,9a 942
Kjell Onshuus /Tranby M. Helland Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 05 / 1 1600 27,9 577
O. Sagholen Kjell Onshuus S. Bendiksen Bjerke Travbane 7 09/9 - 01 / 10 2180 30,0 998
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl J. Bjerring Drammen Travbane 0 18/8 - 04 / 8 2100 31,5a 366
13 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 6 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Klosterskogen Travbane 2 20/10 - 02 / 1 2100 28,2ag 15
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Bjerke Travbane 2 07/10 - 06 / 4 2100 26,1a 58
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Bergen Travpark 0 25/7 - 06 / 7 2100 27,1a 216
O. Østre Svein Ødegård O. Østre Biri Travbane 3 19/7 - 07 / 5 2100 27,9a 61
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 6 29/6 - 06 / 11 2100 26,4a 47
14 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Raukvin 7 Plass 292 647
13 år BRUN V v.Ravn Jahn T. Solberg Forus Travbane 5 31/10 - 03 / 11 2060 29,4 366
e. Vidira v. Eng Svarten L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 20/10 - 02 / 9 2100 28,6a 318
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/10 - 06 / 6 2100 br ag 446
L. Kolle Erik Skaug (A) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 16/9 - 07 / 6 1609 27,4a 724
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 5 04/9 - 02 / 1 2100 28,4 436
15 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -15 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hurdalsgutten 8 Plass 227 700
12 år SVART V v.Bokli Balder J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 08 / 6 1700 29,9ag 485
e. Lyngdally v. Finstad Lars S. Brynemo Klosterskogen Travbane 6 19/3 - 05 / 9 2100 30,0 421
Erik Hem /Ramnes G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 01/12 - 03 / 6 2100 31,5ag 111
G. Gundersen Erik Hem R. Aarlie Klosterskogen Travbane - 24/11 - 07 / 6 2120 dg 255
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 01 / 9 1609 28,7a 316