<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
Arne Lunds minneløp - Veikle Balder 5-år jubileumsløp.

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 375.001 kr.
4-5-årige høyest 800.000 kr.
Premier: 80.000-40.000-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-12-7 Plass : 14-12-7

1 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -24 500 2018: -21 -1 -1 -2 -9 -67 500
Vertigo Håkon 2100 1 Plass 458 500
8 år SVART H v.Alm Viktor H. Steine Bergen Travpark 0 22/10 - 02 / 1 2100 29,9ag 117
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bergen Travpark 2 01/10 - 03 / 7 2100 29,3a 38
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 4 17/9 - 06 / 2 1600 26,5a 321
H. Steine H. Steine Bjerke Travbane 0 01/9 - 09 / 6 2600 br ag 1150
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 5 06/8 - 03 / 3 2100 27,9a 91
2 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 2 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 07/11 - 10 / 1 2100 26,9 296
e. Embra v. Spikeld A. Akselsen Drammen Travbane 1 19/10 - 05 / 2 2100 28,4 29
Einar Henneseid /Drangedal A. Akselsen Drammen Travbane 1 05/10 - 04 / 7 2100 29,3a 47
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 1 16/9 - 09 / 11 2160 29,7 137
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 4 19/8 - 05 / 2 2640 29,4 90
3 2015: -11 -0 -2 -1 -5 -49 394 2014: -7 -3 -2 -0 -1 -139 161
Halvard K.* (S) 3 Plass 188 555
5 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) J. Persson Bergsåker 0 21/10 - 02 / 9 2160 26,9 613
e. Trons Sjura v. Alm Rigel J. Persson Hagmyren 2 06/10 - 09 / 2 2140 29,1 54
Sverige J. Persson Rättvik - 02/10 - 09 / 3 1640 dg ag 21
J. Persson J. Persson Bergsåker 5 25/9 - 02 / 5 2140 27,9a 100
blå med gult kryss. J. Persson Solänget 5 05/9 - 05 / 6 2168 29,0 135
4 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 2120 1 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 30/9 - 08 / 4 2100 25,9a 66
e. Spikelin v. Spikeld M. Løve Bjerke Travbane 1 12/9 - 03 / 5 2100 26,2a 33
Per Olav Kristiansen /Raufoss J. Kvikstad Biri Travbane 1 28/8 - 04 / 11 2120 28,5 79
J. Kvikstad Roger Moe S. Eilertsen Bjerke Travbane 2 19/8 - 05 / 9 2660 28,6 g 53
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Bjerke Travbane 1 12/8 - 04 / 3 2140 29,0 37
5 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -76 500 2018: -19 -5 -4 -2 -3 -212 021
Gaardens Viktor 2 Plass 653 964
8 år SVART V v.Alm Viktor B. Ekløf Bergsåker 7 21/10 - 02 / 10 2160 26,9 53
e. Edle Mollyn v. Høiby Kongen A. Robertsen Leangen Travbane - 03/10 - 04 / 3 2180 dg 145
Beate Halvei Klomstad-Ole Mathias Klomstad E. Høitomt Bjerke Travbane 9 13/9 - 10 / 7 2600 26,4a 1315
A. Robertsen Beate Halvei Klomstad J. Blekkan Bjerke Travbane 4 01/9 - 08 / 4 2600 29,8a 88
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek J. Blekkan Leangen Travbane 1 08/8 - 10 / 5 2160 26,6 31
6 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -32 000 2018: -20 -0 -4 -3 -9 -179 262
Torpa Nicklas 3 Plass 1 086 148
8 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Färjestad - 26/10 - 07 / 12 2180 dg 44
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Jarlsberg Travbane 1 03/10 - 07 / 1 1609 23,3a 35
Stall Prosecco O. Sagholen Bjerke Travbane 5 01/9 - 08 / 3 2600 30,1a 153
O. Sagholen O. Sagholen Kala Landbane 1 11/8 - 06 / 9 1920 26,5 23
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Åmål 2 20/7 - 01 / 6 2100 27,5 g 19
7 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -93 166 2018: -16 -2 -2 -4 -2 -148 472
Finnskog Oda 4 Plass 759 662
9 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Forus Travbane 5 31/10 - 08 / 5 2040 28,4 58
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Rättvik 2 10/10 - 05 / 9 2180 28,2 g 45
Stall Kulblik H. Kulblik Romme 1 28/9 - 01 / 1 1640 26,8 42
H. Kulblik H. Kulblik Färjestad 6 19/9 - 04 / 3 2140 28,5 g 930
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Sørlandets Travpark 0 29/8 - 05 / 1 2140 28,5 110
8 2019: -7 -2 -4 -0 -1 -450 000 2018: -13 -3 -5 -2 -2 -327 000
Roli Eld 5 Plass 1 711 000
9 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 1 30/9 - 08 / 8 2100 25,4a 32
e. Minti v. Minpil V. Hop Bjerke Travbane 2 12/9 - 07 / 2 2100 26,1ag 33
Evelyn Madeleine Dalen-Tor Henning Hegna V. Hop Momarken Travbane 1 15/8 - 06 / 5 2140 26,6a 53
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 04/7 - 06 / 4 2100 27,4 g 49
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Drammen Travbane 2 17/6 - 04 / 7 2100 27,7ag 38
9 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -122 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 6 Plass 1 069 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Biri Travbane 0 09/10 - 07 / 5 1609 27,1ag 159
e. Sunnmørsjenta v. Elding O. Kjenner Biri Travbane 0 25/9 - 07 / 9 2120 27,6 313
Morten Lien /Begna K. Johansen Bjerke Travbane 0 12/9 - 07 / 6 2100 27,1a 123
K. Johansen Brynjulf Bjørge K. Johansen Biri Travbane 0 04/9 - 02 / 9 2120 27,9 g 48
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 2 19/8 - 08 / 6 2140 26,0 47
10 2019: -11 -1 -0 -3 -5 -63 000 2018: -23 -2 -2 -6 -7 -128 494
Jardar 7 Plass 941 311
8 år MØRKBR H v.Nordli Svarten A. Nilsen Leangen Travbane 4 09/11 - 02 / 10 2160 27,7 187
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Leangen Travbane 3 26/10 - 07 / 7 2140 28,9 103
Petter Bakøy-Inger Johanne Bakøy B. Grande Leangen Travbane 1 12/10 - 06 / 1 2140 27,1a 101
A. Nilsen B. Grande Leangen Travbane 4 03/10 - 04 / 4 2180 27,3 1395
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Bergsåker 6 25/9 - 08 / 6 2680 27,7 910
11 2017: -4 -1 -3 -0 -0 -175 000 2016: -3 -1 -0 -0 -1 -55 000
Ness Tjo Stjerna 2140 1 Plass 1 026 500
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bjerke Travbane 1 11/11 - 08 / 9 2660 27,1 19
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Forus Travbane 2 31/10 - 08 / 11 2080 26,4 g 29
Suldal Hestesenter AS- Stall Myra AS T. Solberg Momarken Travbane 4 17/10 - 03 / 6 1640 25,8ag 44
E. Høitomt John Ragnvald Ness T. Solberg Bjerke Travbane 2 13/9 - 02 / 4 2100 24,7a 164
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane 3 01/9 - 02 / 10 2100 27,1ag 52
12 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 2 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 3 28/10 - 04 / 2 2100 24,1a 178
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo G. Gundersen Momarken Travbane 1 17/10 - 03 / 5 1640 24,8a 87
Morten Langli /Oslo G. Gundersen Färjestad 0 19/9 - 04 / 7 2180 27,5 g 418
G. Gundersen Erik Killingmo (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 13/9 - 02 / 9 2100 25,0a 54
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 2 01/9 - 02 / 8 2100 26,8a 83
13 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -1 -2 -43 500
Faste Viking 3 Plass 517 242
7 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) J. Blekkan Leangen Travbane 0 17/10 - 07 / 3 2140 27,8 g 75
e. Faste Eldina v. Elding P. Midtfjeld Leangen Travbane 1 03/10 - 07 / 5 2140 26,9 121
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten J. Blekkan Bjerke Travbane 0 12/9 - 07 / 12 2100 26,4a 383
J. Blekkan J. Blekkan Drammen Travbane 0 09/8 - 05 / 6 2940 29,1 g 670
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Harstad Travpark 6 11/7 - 07 / 12 2060 27,6 54
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 4 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 07/11 - 10 / 12 2140 24,7 48
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 2 28/10 - 04 / 1 2100 24,1a 25
Kristine Støen Kivle /Sannidal T. Solberg Leangen Travbane - 03/10 - 04 / 8 2200 dg 26
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Bjerke Travbane 3 13/9 - 10 / 6 2600 24,7a 62
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 2 01/9 - 09 / 1 2600 26,8a 17