<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
Vintilla - Travet.

Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.000.001 kr., 40 m. ved 2.500.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 150.000-75.000-35.000-20.000-15.000-(10.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-15-7 Plass : 14-15-7

1 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -9 982 2017: -10 -2 -1 -2 -1 -115 244
Solør Stegg* 2600 1 Plass 1 845 595
11 år SVART H v.Alm Viktor I. Melby Leangen Travbane 5 17/10 - 07 / 6 2160 26,6 g 30
e. Frøken Kia v. Elding K. Larsson Momarken Travbane 4 15/8 - 10 / 4 2140 24,4a 63
Sverige T. Jansson Hagmyren 1 25/7 - 09 / 10 2660 23,2 86
J. Blekkan Jon A. Høgstad K. Larsson Bollnäs 3 17/7 - 01 / 2 2140 23,8ag 150
Blå m/rød ermstripe + rekl. K. Larsson Kongsvinger Travbane 1 01/7 - 08 / 14 1620 23,5 g 89
2 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -36 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 2 Plass 1 407 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Rättvik 1 02/11 - 02 / 11 2160 24,4 31
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 28/10 - 02 / 4 2160 24,8 28
Jan Roar Mjølnerød /Halden O. Kjenner Momarken Travbane 3 17/10 - 02 / 13 2780 27,0 113
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bollnäs 7 12/9 - 07 / 14 2660 25,9 277
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Gävle 0 21/8 - 07 / 13 2180 27,8 g 27
3 2018: -9 -2 -0 -2 -4 -207 491 2017: -14 -4 -2 -0 -4 -317 120
Moe Svarten 2620 1 Plass 2 480 050
11 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Bjerke Travbane 5 23/9 - 02 / 5 2160 23,5 r 171
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten J. Bjerring Forus Travbane 0 05/9 - 10 / 11 2080 br 107
Stall Eide-Vold J. Bjerring Momarken Travbane 3 15/8 - 10 / 7 2140 24,3a 39
J. Bjerring J. Bjerring Sørlandets Travpark 4 18/7 - 09 / 8 2609 24,1a 279
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bjerke Travbane 3 08/7 - 04 / 6 3160 25,0 43
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 2 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Sørlandets Travpark 5 24/10 - 04 / 9 1640 23,8 68
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 26/9 - 09 / 12 2100 23,9a 19
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Bjerke Travbane - 12/9 - 10 / 7 2100 dg a 44
G. Flåten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 29/8 - 10 / 7 2140 22,4a 18
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/8 - 06 / 7 2160 23,3 21
5 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -43 500 2017: -24 -4 -1 -6 -7 -152 000
Vertigo Prins 3 Plass 1 697 272
10 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 1 03/11 - 09 / 4 2060 25,6 22
e. Håketine v. Bork Rigel V. Steine Forus Travbane 0 31/10 - 01 / 9 2100 30,0 139
Kjell Sunde-Roy Espedal G. Austevoll Sørlandets Travpark 3 24/10 - 04 / 4 1640 23,2 180
G. Austevoll Kjell Sunde (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 12/9 - 10 / 11 2100 23,1a 712
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Å. Tengsareid Forus Travbane 0 05/9 - 10 / 12 2080 25,2 g 472
6 2018: -5 -2 -2 -0 -0 -566 640 2017: -9 -2 -2 -0 -4 -435 257
Lome Brage 4 Plass 3 268 395
11 år BRUN H v.H.G. Balder P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 2 07/11 - 06 / 8 1609 21,9a 16
e. Lomestjerna v. Gullbrun T. Solberg Bjerke Travbane 1 30/9 - 01 / 2 1609 24,5a 10
Bengt Erik Persson /Oslo P. Midtfjeld Färjestad 1 19/9 - 09 / 4 2140 20,9a 19
P. Midtfjeld Bengt Erik Persson P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 13/9 - 06 / 9 2160 22,3 68
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 5 18/7 - 09 / 1 2609 24,2a 16
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -4 -1 -3 -461 576
Fjord Jerven 5 Plass 2 106 578
7 år MØRKBR H v.Åsajerven T. Wollebæk Färjestad 2 19/9 - 09 / 3 2140 21,1a 122
e. Storeng Silva v. Elding T. Wollebæk Bjerke Travbane 4 12/9 - 10 / 12 2100 23,1ag 26
Ola Martin Aasen-John Inge Floberg T. Wollebæk Drammen Travbane 1 22/8 - 10 / 11 2960 24,7 18
T. Wollebæk Ola Martin Aasen T. Wollebæk Drammen Travbane 1 09/8 - 05 / 11 2960 27,2 14
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Hagmyren 2 25/7 - 09 / 14 2660 23,3 20
8 2018: -10 -2 -4 -3 -0 -700 971 2017: -15 -5 -7 -0 -2 -1 170 180
Kleppe Slauren 6 Plass 3 602 595
9 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) G. Gundersen Sørlandets Travpark 1 24/10 - 04 / 3 1640 23,0 16
e. Gjømle Vinni v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 1 16/10 - 02 / 7 2100 24,5ag 12
Stall Slauragjengen M. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/9 - 02 / 1 2140 23,0 13
G. Gundersen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 12/9 - 10 / 5 2100 22,5a 24
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Sørlandets Travpark 2 29/8 - 10 / 9 2140 22,5ag 35
9 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -32 500 2017: -11 -0 -0 -3 -3 -31 500
Tin Balder 7 Plass 1 273 500
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen V. Hop Sørlandets Travpark 2 24/10 - 04 / 5 1640 23,2 102
e. Evenspia v. Pål Even V. Hop Bjerke Travbane 2 23/9 - 02 / 3 2140 23,4 70
Joakim Rasmussen /Kapp V. Hop Bjerke Travbane 2 12/9 - 10 / 10 2100 23,0a 104
V. Hop Frode Hamre (T) V. Hop Sørlandets Travpark 3 29/8 - 10 / 8 2140 23,8a 71
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 4 22/8 - 10 / 10 2960 24,9 42
10 2015: -10 -1 -1 -1 -3 -168 714 2014: -23 -3 -6 -1 -7 -275 787
Guli Järven* (S) 8 Plass 1 961 198
8 år SVARTBRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Persson Bollnäs 0 16/10 - 09 / 2 2140 25,5a 469
e. Ternemy (S) v. Elding R. Skoglund Skellefteå 0 03/10 - 06 / 1 1640 23,5a 440
Sverige U. Ohlsson Färjestad 0 19/9 - 09 / 9 2140 25,0ag 718
J. Persson T. Jansson Bergsåker 3 29/8 - 06 / 1 2640 24,0a 454
blå med gult kryss. J. Persson Bollnäs 4 14/8 - 04 / 3 2140 22,8a 849
11 2018: -11 -7 -2 -0 -2 -1 287 008 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 9 Plass 4 046 669
8 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 07/11 - 06 / 9 1609 21,9a 112
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 1 13/9 - 06 / 5 2140 22,5 49
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Forus Travbane 1 05/9 - 10 / 13 2080 22,7 43
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane 2 22/8 - 10 / 13 2960 24,8 105
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Drammen Travbane 3 09/8 - 06 / 9 2960 26,3 59
12 2018: -15 -3 -1 -1 -4 -186 341 2017: -24 -10 -2 -2 -6 -552 372
Myr Faksen 10 Plass 3 800 162
9 år SVART H v.Åsajerven H. Holm Harstad Travpark 1 08/11 - 02 / 8 2080 25,8 12
e. Findal Stjerna v. Elding D. Dalen Harstad Travpark 1 18/10 - 04 / 9 2080 26,3 10
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas H. Holm Harstad Travpark 1 10/10 - 01 / 2 2040 26,2a 10
E. Høitomt Tone Merete Pettersen K. Søderholm Skellefteå 2 03/10 - 06 / 9 1640 22,5a 264
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Harstad Travpark 1 27/9 - 04 / 10 2080 27,1 11
13 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 11 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 06 / 7 1609 22,8a 1624
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Momarken Travbane 1 17/10 - 02 / 14 2780 26,6 45
Svein Olav Ruud /Namnå L. Pedersen Momarken Travbane 2 06/10 - 09 / 7 1680 25,1 20
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 0 30/9 - 01 / 7 1609 25,4ag 410
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Bjerke Travbane 4 23/9 - 02 / 6 2160 23,5 349
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 12 Plass 1 997 488
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 07/11 - 06 / 12 1609 21,9a 229
e. Norheim Elle v. Elding E. Adielsson Bergsåker 2 31/10 - 06 / 14 2180 22,4 110
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid E. Adielsson Bollnäs 2 16/10 - 09 / 4 2140 22,9a 434
K. Johansen Georg William Sverdrup E. Adielsson Solvalla 0 31/5 - 10 / 10 1609 22,0a 1537
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Adielsson Umeå 2 09/5 - 03 / 3 1640 22,4a 122
15 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -67 000 2017: -6 -2 -1 -0 -2 -73 000
Tekno Odin 2640 1 Plass 10 484 803
10 år SVART H v.Moe Odin U. Ohlsson Bergsåker 1 31/10 - 06 / 15 2180 21,5 13
e. Lyana v. Spang Best Ø. Tjomsland Bollnäs 1 16/10 - 09 / 5 2140 22,7a 10
Stall WWW.SUPERTRAVER.INFO Ø. Tjomsland Bergen Travpark 2 10/10 - 06 / 7 1600 20,3a 22
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Färjestad 3 19/9 - 09 / 10 2140 21,8a 22
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 13/9 - 06 / 8 2160 22,4 13