<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 105.000 kr. med høyest 500 poeng samt 3-15-årige høyest 150.000 kr. med høyest 100 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-5 Plass : 7-6-5

1 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -10 -0 -0 -0 -3 -7 147
Vår Vinni 1609 1 Plass 123 591
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten P. Sem Bjerke Travbane 0 22/10 - 04 / 11 1609 31,0a 498
e. Vårlill v. Elding P. Sem Drammen Travbane 6 13/10 - 01 / 9 1700 30,9 540
Knut Weum /Tyristrand J. Undem Momarken Travbane 0 22/9 - 05 / 1 1640 31,1a 833
H. Holm Knut Weum R. Aarlie Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 11 2100 32,4a 682
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl P. Sem Drammen Travbane 0 12/5 - 08 / 10 1700 30,8a 921
2 2015: -8 -0 -1 -0 -1 -10 000 2014: -17 -2 -0 -3 -3 -57 000
Filur 2 Plass 114 500
7 år BRUN V v.Frigg Mollyn O. Østre Sørlandets Travpark 0 26/7 - 02 / 9 2680 br g 189
e. Fiona v. Pajaprins K. Kvasnes Sørlandets Travpark P 17/7 - 21 / 3 2160 36,6 g P
Oddbjørn Wangen /Kolbu I. Thompson Bjerke Travbane - 08/7 - 02 / 7 2160 dg 226
K. Johansen Oddbjørn Wangen L. Kolle Sørlandets Travpark - 16/6 - 02 / 6 2140 dg 599
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. L. Kolle Sørlandets Travpark 0 10/5 - 06 / 6 2660 30,9 g 250
3 2016: -12 -0 -1 -1 -2 -14 147 2015: -17 -0 -1 -2 -6 -34 730
Holene Tulla 3 Plass 96 377
7 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 0 06/11 - 05 / 9 1609 31,2a 302
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Sagholen Drammen Travbane 6 13/10 - 03 / 6 2100 31,2ag 135
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke O. Sagholen Bjerke Travbane 5 07/10 - 03 / 3 2140 30,0 476
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 6 30/9 - 04 / 8 1640 29,8 g 627
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 0 09/9 - 09 / 10 2160 34,0 g 417
4 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 4 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 3 29/10 - 06 / 5 2100 30,5a 95
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Klosterskogen Travbane 4 20/10 - 03 / 8 2100 30,6a 40
Sverige J. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 04 / 1 1700 br ag 37
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 30/9 - 04 / 4 1640 29,4 g 86
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 4 22/9 - 05 / 8 1640 30,1ag 265
5 2018: -11 -2 -1 -0 -7 -123 153 2017: -17 -3 -2 -6 -3 -211 014
Kong Henry* 5 Plass 555 022
7 år BRUN V v.Lome Kongen S. Eriksson Romme 7 23/10 - 05 / 1 2140 29,2a 349
e. Løv Perla v. Lome Elden D. Aarum Romme 3 04/10 - 10 / 10 2140 28,9a 30
Sverige D. Aarum Årjäng 4 20/9 - 07 / 14 2160 29,6 97
G. Gundersen Mats Andersson (T) D. Aarum Åmål 3 03/9 - 01 / 1 2080 29,0a 64
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer D. Aarum Romme 4 24/8 - 09 / 8 1660 27,9 103
6 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -35 000 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 6 Plass 295 264
9 år SVART V v.Moe Odin C. Kjenner Klosterskogen Travbane 6 08/10 - 04 / 11 1700 29,9a 377
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Momarken Travbane 6 22/9 - 05 / 6 1640 30,6a 591
Heine Bernhus-Emil Bernhus L. Kolle Momarken Travbane 0 09/6 - 05 / 7 1640 dist ag 607
O. Kjenner Heine Bernhus C. Antonsen Drammen Travbane 0 12/5 - 08 / 11 1700 29,3a 317
Svart m/oransje stolpe,rekl. Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 24/2 - 05 / 6 1700 35,5ag 712
7 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -27 474 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 7 Plass 402 849
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/10 - 04 / 9 1609 28,2a 85
e. Mørtvedt Mari v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 5 07/10 - 05 / 7 2160 28,0 364
Frank Andre Skubberud /Ørje O. Østre Momarken Travbane 3 29/9 - 02 / 5 2140 30,1a 103
O. Østre Frank A. Skubberud O. Østre Årjäng 7 18/9 - 03 / 2 2140 32,1 g 108
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 0 22/8 - 07 / 5 2100 br g 319
8 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 8 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks E. Mæhlisen Drammen Travbane 0 31/10 - 02 / 7 1700 31,2a 878
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten E. Høitomt Drammen Travbane 0 13/10 - 03 / 5 2100 31,3a 72
Bjørn Haugen /Mjøndalen G. Austevoll Drammen Travbane 0 05/10 - 04 / 5 2100 br a 211
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 06/8 - 02 / 10 2100 30,0a 489
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 0 24/2 - 03 / 10 2100 37,5a 116
9 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -1 000
Reitpål 9 Plass 145 250
10 år SVART V v.Pål Even G. Antonsen Momarken Travbane 0 09/6 - 05 / 10 1640 29,0a 1449
e. Reitsol v. Saje (S) M. Fløttum Drammen Travbane 0 20/9 - 03 / 12 2100 30,0a 638
John-Øystein Hagelund-Ronny Hagelund Å. Tengsareid Momarken Travbane - 09/9 - 05 / 10 2160 dg 372
C. Antonsen John-Øystein Hagelund C. Antonsen Bjerke Travbane 0 28/8 - 02 / 6 2100 29,7a 342
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 19/5 - 02 / 6 1640 27,9a 518