Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Varmblods 1640 m. Autostart.
3-12-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-3 Plass : 5-4-3

1 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -5 698 2017: -23 -0 -4 -4 -7 -95 096
Glen Close* (S) 1640 1 Plass 284 341
7 år FUKS HP v.Glen Kronos* (IT) U. Daggert Färjestad 8 31/10 - 06 / 15 2160 16,8 836
e. Whitney Boko (S) v. Andover Hall* (US) M. Hultman Färjestad 0 31/8 - 07 / 7 2160 18,4 895
Sverige C. Jepson Årjäng 2 09/8 - 05 / 11 2160 16,3 408
U. Daggert Stig Sjøgren (T) M. Larsson Arvika 0 13/7 - 06 / 2 2100 18,5 g 30
Mblå, ljblå/vit vinkel, ärmb; mblå M. Larsson Arvika 3 03/7 - 05 / 1 2100 16,5a 35
2 2016: -19 -1 -0 -2 -6 -43 000 2015: -24 -1 -2 -1 -10 -58 000
Lady Maltin 2 Plass 126 000
7 år MØRKBR HP v.Stand Strong* (US) M. Gundersen Momarken Travbane 4 27/10 - 03 / 9 2140 16,7a 684
e. L'anza v. Thackeray* (S) O. Østre Biri Travbane 5 16/10 - 03 / 5 1609 18,1a 601
Jarle Jørgensen /Ørje K. Kvasnes Momarken Travbane 6 29/9 - 01 / 12 2140 17,8a 340
O. Østre Jarle Jørgensen K. Kvasnes Momarken Travbane 0 08/9 - 02 / 6 2640 18,6a 578
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Kvasnes Momarken Travbane 2 25/8 - 03 / 6 2640 19,2 124
3 2017: -7 -0 -0 -0 -4 -13 000 2016: -23 -0 -2 -0 -7 -30 544
After Burner* (US) 3 Plass 125 331
8 år BRUN HP v.Kadabra* (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 26/8 - 05 / 10 2160 19,7 183
e. Afterglow Hall (US) v. Conway Hall* (US) M. Larsson Årjäng 4 09/8 - 03 / 11 2140 17,3 539
Sverige M. Larsson Arvika 2 26/7 - 03 / 11 1700 17,1a 322
A. Eggen Dag Terje Kisen (P) P. Midtfjeld Biri Travbane 0 06/3 - 06 / 4 1609 18,6a 232
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl H. Holm Bjerke Travbane - 25/2 - 05 / 9 2160 dg 166
4 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -42 500 2018: -18 -2 -2 -1 -5 -84 991
Desire S.E. (S) 4 Plass 467 818
8 år BRUN V v.Digger Crown* (S) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 3 11/10 - 03 / 4 2609 16,6ag 61
e. Pallina* (S) v. Alf Palema* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 17/9 - 04 / 9 2100 16,9a 52
Stall Desire S.E. P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 08/9 - 02 / 7 2640 br ag 124
P. Midtfjeld M. Gundersen Kala Landbane 0 11/8 - 04 / 8 1900 dist ag 17
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 21/7 - 05 / 8 1640 16,3ag 124
5 2015: -6 -4 -2 -0 -0 -72 000 2014: -2 -0 -1 -1 -0 -12 000
Everybody Dream (US) 5 Plass 84 000
5 år BRUN HP v.In Dix Huit* (IT) T. Solberg Drammen Travbane 1 19/10 - 03 / 8 2100 16,3a 14
e. Eagle di Jesolo (US) v. Supergill* (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 08/10 - 02 / 6 2100 16,8a 15
Anette Dobloug Talbot /Sande I Vestfold T. Solberg Biri Travbane 1 25/9 - 03 / 12 2100 14,3a 18
T. Solberg Anette Dobloug Talbot (T) T. Solberg Bjerke Travbane 2 10/9 - 03 / 1 2100 16,0a 24
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 1 16/8 - 01 / 7 2160 16,9 47
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -1 -0 -4 -17 000
Miss Graceful* (S) 6 Plass 66 885
7 år BRUN HP v.Mr. Pine Chip (US) A. Akselsen Momarken Travbane 0 27/10 - 03 / 5 2140 18,5a 815
e. Little Donna (S) v. Alf Palema* (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 20/10 - 05 / 1 2100 17,2a 375
Sverige O. Kjenner Bjerke Travbane 0 30/9 - 05 / 4 2160 17,5 g 1161
K. Johansen Asbjørn Eng L. Kolle Drammen Travbane - 08/9 - 01 / 11 2100 g6 g 533
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Pedersen Klosterskogen Travbane - 20/8 - 07 / 12 2100 dg 883
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -3 -2 -2 -4 -101 500
San Diego 7 Plass 216 000
8 år RØD V v.Super Photo Kosmos* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 28/10 - 10 / 8 2160 17,3 250
e. Lafayette v. Snack Bar (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 22/10 - 02 / 4 2100 18,1a 56
Stall 57 E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/6 - 05 / 10 2100 17,5a 244
G. Austevoll Arvid Andersen G. Gundersen Biri Travbane 0 22/5 - 03 / 7 2100 18,3ag 192
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane - 13/5 - 07 / 1 2100 dg a 382
8 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -4 555 2015: -13 -0 -0 -1 -8 -24 460
Deneb Graff* (S) 8 Plass 102 409
5 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) M. Elgtberg Färjestad 6 19/10 - 07 / 8 2160 17,3 286
e. Flamenco Kemp* (S) v. Express Ride* (US) M. Elgtberg Åmål 3 01/10 - 06 / 1 1680 15,2a 732
Sverige M. Elgtberg Axevalla 0 25/9 - 09 / 6 2160 18,3 1920
M. Elgtberg M. Elgtberg Åmål 8 13/9 - 08 / 9 2080 17,1a 295
Mørk blå m/svart brystb,hvite stjerner M. Elgtberg Årjäng 4 09/8 - 09 / 11 2180 17,6 494
9 2016: -12 -0 -0 -1 -3 -15 000 2015: -10 -0 -0 -1 -3 -13 926
Zippo (S) 9 Plass 108 797
7 år BRUN V v.Zerberus* (DE) L. Kolle Bjerke Travbane 4 24/9 - 05 / 7 1609 15,8a 223
e. Absolute Frost* v. Myles Hanover (US) M. Andersson Bjerke Travbane 4 23/7 - 02 / 1 2100 16,4a 97
Per Kristian Ranum-Natascha Ranum M. Andersson Arvika 0 13/7 - 04 / 6 2500 18,3a 311
P. Nilsen Thor Einar Ranum M. Andersson Färjestad 0 27/6 - 13 / 12 2160 19,8 g 743
blå med rødt belte. M. Andersson Färjestad 4 15/6 - 11 / 12 2160 17,2 328
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -0 -0 -3 -16 953
Ruby Frontline* (S) 10 Plass 149 356
8 år MØRKBR HP v.Dexter Frontline* (S) P. Mahony Färjestad 0 31/10 - 07 / 3 2140 17,6 993
e. Global Exchange (S) v. Armbro Goal* (US) J. Ryman Färjestad 8 19/10 - 02 / 10 2160 19,5 947
Sverige K. Lindberg Åmål 8 13/9 - 07 / 2 2080 18,3a 404
K. Kvasnes Johan Jonsson (A) J. Ryman Kala Landbane 0 11/8 - 09 / 3 1900 20,6 g 171
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek J. Sjøqvist Arvika 5 26/7 - 03 / 10 1700 18,5a 292
11 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -2 -2 -2 -24 000
Naldo News 11 Plass 84 654
7 år BRUN V v.Super News (US) M. Berdalen Drammen Travbane 6 13/10 - 04 / 10 2100 17,7a 2592
e. Dark Rhapsody (S) v. Juliano Star* (FR) L. Moen Drammen Travbane 0 05/10 - 01 / 6 2500 20,7a 385
Sissel Haaje /Rakkestad L. Moen Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 09 / 8 2100 20,5 601
O. Sagholen Jul Skjolden P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 25/8 - 03 / 5 2640 20,1 g 239
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl L. Moen Kala Landbane 0 11/8 - 09 / 4 1920 20,9 g 487