<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:40 V65-3
MONTÉLØP
MONTÉLØP
Kaldblods 1640 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 375.000 kr.
5-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-6 Plass : 4-1-6

1 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -18 371 2017: -24 -2 -6 -3 -6 -141 957
Skaane Jo* 1640 1 Plass 542 299
9 år BRUN V v.Håkon Jo* M. Helland Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 06 / 10 1609 28,4ag 804
e. Trydals Tea v. Schuvar A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 02 / 5 2100 28,1 481
Sverige M. Helland Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 07 / 12 1609 24,6a 1581
M. Berås Janne Pauline Skaane E. Hafskjold Bjerke Travbane 0 23/9 - 09 / 9 2100 30,0a 265
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 01 / 8 2140 30,1 264
2 2018: -16 -0 -3 -3 -3 -96 400 2017: -12 -2 -0 -1 -7 -66 500
Vassbø Fakse 2 Plass 862 065
10 år BRUN V v.Fakse* (S) B. Lea Forus Travbane 6 29/9 - 09 / 8 2080 29,6 19
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten G. Gudmestad Bergen Travpark 0 17/9 - 06 / 10 1600 28,8a 198
Benjamin Skogen-Cassandra Skogen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 06/9 - 05 / 9 2160 27,1 150
B. Lea Katrine Samuelsen B. Lea Haugaland Travpark 2 18/8 - 01 / 5 1820 28,0 234
mørkblå m/hvitt skråbånd/ermstr. B. Lea Forus Travbane P 04/8 - 22 / 3 2040 33,1 P
3 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 3 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon S. Gulbrandsen Biri Travbane - 25/10 - 08 / 1 1600 dg 91
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten S. Gulbrandsen Bjerke Travbane 2 21/10 - 05 / 11 2180 28,9 72
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen M. Finsand Sørlandets Travpark 3 04/10 - 08 / 8 2180 28,1 76
S. Imingen Gunhild C. Henriksen L. Pedersen Bjerke Travbane 4 23/9 - 09 / 6 2100 28,5a 77
Svart m/rød kile,hvit søm,reklame S. Gulbrandsen Biri Travbane 1 20/9 - 09 / 8 2140 29,2 87
4 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 4 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding A. Valstad Klosterskogen Travbane 6 29/10 - 07 / 8 2160 30,0 g 123
e. Storsjø Dubla v. Dublan J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 24/10 - 02 / 7 2180 27,5 353
Adrian Valstad Hagmann /Askim A. Valstad Sørlandets Travpark 4 04/10 - 08 / 7 2180 28,3 85
A. Valstad Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 27/9 - 09 / 8 2200 27,4 g 186
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl J. Øveraasen Bjerke Travbane 3 23/9 - 09 / 4 2100 28,4a 99
5 2016: -14 -1 -1 -0 -5 -45 500 2015: -18 -2 -0 -0 -7 -91 000
Tangen Ida 5 Plass 276 030
8 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Forus Travbane 0 31/10 - 08 / 2 2040 29,1 g 506
e. Slogum Bra v. Braute E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 18/10 - 05 / 10 2160 28,4 159
Marianne Klepaker /Lillesand E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 11/10 - 05 / 5 1600 27,1 277
K. Hauge Stein G. Larsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 06/9 - 05 / 5 2160 29,0 105
Hvit m/blå erm-/sidefelt, reklame Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 29/8 - 05 / 3 2140 29,0 g 529
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -1 -1 -1 -4 -40 000
Erga Odin 1660 1 Plass 656 000
9 år SVARTBRUN H v.Moe Odin T. Erga Sørlandets Travpark 6 06/9 - 07 / 5 1609 25,0a 22
e. Sjefsstjerna v. Elding A. Erga Forus Travbane 3 25/8 - 02 / 4 2040 26,0a 34
Atle Erga /Orre T. Erga Haugaland Travpark 3 18/8 - 02 / 3 1820 25,8 109
K. Kvasnes Tom Erga (T) T. Erga Sørlandets Travpark 3 26/7 - 06 / 10 1640 25,2 50
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Erga Sørlandets Travpark 2 17/7 - 09 / 4 1609 24,1a 32
7 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 491 2017: -18 -5 -3 -1 -3 -189 636
Stram Vaier 2 Plass 722 627
10 år SVART V v.Åsajerven J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 29/10 - 07 / 9 2160 29,3 59
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel J. Gaustad Bjerke Travbane 0 14/10 - 08 / 8 1609 25,0a 439
Stall Vaier J. Eilertsen Sørlandets Travpark 2 04/10 - 08 / 5 2180 27,9 96
J. Eilertsen Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Drammen Travbane 0 28/9 - 06 / 10 2100 28,7 257
Todelt svart/gull, hvit kant J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 23/9 - 09 / 10 2100 29,0a 70
8 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -1 -1 -26 000
Stjerne Ask 3 Plass 719 680
12 år BRUN H v.Moe Odin G. Flåten Drammen Travbane 0 05/10 - 05 / 2 2100 29,3 407
e. Kalsstjerna v. Korbest G. Flåten Sørlandets Travpark 0 27/9 - 06 / 3 2160 26,7 g 389
Asbjørn Bakkeland-Linda Bakkeland G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 21/8 - 07 / 1 2100 25,6a 709
E. Hafskjold Thore Hansen E. Hafskjold Bjerke Travbane 5 12/8 - 01 / 7 2160 27,2 1558
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/7 - 06 / 8 1640 25,5 587
9 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -3 -0 -6 -44 764
Are Odin 4 Plass 646 764
10 år HUSKBRUN V v.Moe Odin O. Østre Drammen Travbane 2 31/10 - 06 / 11 2120 28,0 246
e. Hufsa v. Spang Best J. Øveraasen Biri Travbane 2 25/10 - 08 / 7 1620 27,7 227
Stall Ojki E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 0 18/6 - 07 / 5 2120 29,0 192
M. Finsand Karoline Lund Solberg (T) O. Mikkelborg Drammen Travbane 6 30/5 - 05 / 10 1720 26,1 458
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re O. Mikkelborg Årjäng 5 21/5 - 05 / 5 2160 26,5 571
10 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -0 -5 -13 000
Max Reodor 5 Plass 393 500
12 år BRUN V v.Elding A. Sletsjø Drammen Travbane - 31/10 - 06 / 1 2100 g2 g 653
e. Snerta v. Ilmin A. Sletsjø Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 02 / 4 2100 29,3 g 596
Andrea Sletsjø /Hof K. Kvasnes Årjäng 0 11/10 - 07 / 15 2180 29,3 5053
I. Olsen Andrea Sletsjø (A) A. Sletsjø Drammen Travbane 7 28/9 - 06 / 11 2100 28,6 652
Lysblå m/lilla ermer,lysblå mansj,rekl T. Sletsjø Bjerke Travbane 0 23/9 - 09 / 7 2100 br arg 445
11 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Trollgutt 1720 1 Plass 1 777 684
14 år SVART V v.Spang Best H. Rogstad Forus Travbane 5 31/10 - 01 / 7 2100 29,4 332
e. Lona Troll v. Troll Jahn G. Austevoll Biri Travbane 4 16/10 - 02 / 6 2100 25,3a 302
Stall Trollgutt K. Løvdal Sørlandets Travpark 0 25/4 - 06 / 11 2180 25,8 1079
I. Thompson Kjell Løvdal (T) E. Jensen Bjerke Travbane 0 15/4 - 02 / 9 2180 28,4 358
Hvit m/grønne ermer, reklame E. Adielsson Färjestad 0 03/4 - 09 / 7 1680 22,8 757