<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-5


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 15.001 kr.
3-15-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-14-6 Plass : 13-14-6

1 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -9 -0 -0 -1 -5 -18 000
Stålands Friggen 2100 1 Plass 38 500
8 år BRUN V v.Ulfrigg K. Øyhaugen Biri Travbane 5 09/10 - 09 / 7 2120 35,7 g 374
e. Turbo Kristin v. Pajaprins G. Gundersen Biri Travbane - 21/6 - 10 / 12 2120 dg 917
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Øyhaugen Biri Travbane - 20/2 - 04 / 7 1600 dg 522
K. Øyhaugen K. Øyhaugen Biri Travbane 8 13/2 - 03 / 9 2120 38,4 g 701
blå m/hvit ø K. Øyhaugen Biri Travbane 7 23/1 - 07 / 9 2140 38,2 g 541
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -0 -2 -1 -2 -48 000
Torpa Otta 2 Plass 62 000
5 år BRUN HP v.H.G. Balder T. Solberg Drammen Travbane 1 19/10 - 08 / 9 2100 33,7 49
e. Torpa Hege v. Spikeld G. Gundersen Biri Travbane P 09/10 - 20 / 6 2100 38,0 g P
Stall Solbacka S. Eilertsen Bjerke Travbane - 10/6 - 22 / 9 2180 dgpp N
T. Solberg Per Dave Holtung (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 12/11 - 20 / 8 1660 48,1 g B
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 24/9 - 20 / 6 1660 00,1 N
3 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -40 500 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 3 Plass 326 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 1 16/10 - 01 / 4 2100 33,4 25
e. Zulu Bia v. Thuli Elden K. Johansen Biri Travbane 3 25/9 - 10 / 4 2100 33,0 g 170
Stall Ki-Ro G. Gundersen Biri Travbane 0 19/7 - 01 / 2 2100 36,0 g 146
K. Johansen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane P 10/7 - 22 / 5 2100 36,0 P
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. B. Steinseth Biri Travbane 20/10 - 22 / 2 2120 53,2 r N
4 2018: -14 -0 -0 -4 -5 -34 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 4 Plass 145 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 25/10 - 09 / 3 2100 35,9 g 371
e. Sør Svarta v. Pål Even Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 7 13/10 - 01 / 9 2140 33,7 756
Grim Amrud /Fåvang Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 07/10 - 10 / 8 2160 37,9 g 1333
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 20/9 - 08 / 5 2120 38,4 g 254
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 17/6 - 01 / 7 2100 35,4 148
5 2017: -19 -0 -0 -0 -7 -23 000 2016: -15 -0 -0 -0 -6 -14 294
Virvel 5 Plass 51 294
8 år SVART HP v.Steinsvad Eld H. Tinglum Biri Travbane 0 04/9 - 04 / 6 2100 36,9 g 648
e. Var v. Plugg G. Gundersen Biri Travbane 7 28/8 - 08 / 9 2120 34,1 518
Stall Troll Rappa´s Venner G. Gundersen Drammen Travbane 6 14/7 - 07 / 6 2100 35,2 g 138
G. Gundersen Morten Antonsen (T) H. Tinglum Biri Travbane 0 21/6 - 10 / 1 2100 35,0 g 552
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Tinglum Drammen Travbane - 30/5 - 03 / 3 2100 dg 992
6 2016: -2 -0 -1 -1 -0 -10 000 2015: -4 -1 -1 -1 -1 -21 950
Timodin 6 Plass 31 950
5 år MØRKBR V v.Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 2 23/10 - 08 / 5 2100 31,7 51
e. Julie Løva v. Nordli Svarten J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 06/10 - 08 / 1 2140 33,2 39
Christian Mysen /Eidsberg O. Østre Momarken Travbane P 10/3 - 20 / 8 2160 39,9 g P
O. Østre Christian Mysen J. Mjølnerød Momarken Travbane 29/9 - 22 / 7 2160 brp N
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Mjølnerød Bjerke Travbane 11/9 - 23 / 6 1660 56,1 B
7 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lynne Sokka 2120 1 Plass 73 500
11 år RØD HP v.Bokli Eld A. Stensen Bjerke Travbane 4 14/10 - 05 / 2 2140 32,0 g 451
e. Mørtvedt Fiksa v. Lapp Nils (S) A. Stensen Biri Travbane 7 02/10 - 04 / 6 2100 32,0 g 413
Iver Grinaker /Gran A. Stensen Biri Travbane 0 24/4 - 09 / 7 2120 br r 189
A. Stensen Haavel O. Stastad (T) A. Stensen Biri Travbane 2 06/3 - 08 / 6 2120 33,5 rg 251
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 7 13/2 - 03 / 8 2120 35,9 g 274
8 2016: -2 -0 -1 -1 -0 -10 000 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Sørdal Odin 2 Plass 36 500
6 år SVART V v.Bork Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 12/8 - 09 / 9 2160 33,2 g 295
e. Unni Vilja v. Friggbest J. Blekkan Leangen Travbane 0 05/1 - 05 / 8 2140 35,3ag 28
Oskar Slåttland /Roa J. Blekkan Leangen Travbane 0 17/11 - 09 / 1 2140 34,0 g 38
O. Mikkelborg Oskar Slåttland (A) J. Blekkan Leangen Travbane 3 27/10 - 09 / 12 2180 34,2 g 27
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl J. Blekkan Leangen Travbane 1 07/10 - 08 / 3 2140 33,3 59
9 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 3 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Drammen Travbane 4 31/10 - 05 / 11 2120 33,7 332
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Biri Travbane 6 25/10 - 09 / 11 2120 34,2 130
Marit Lier /Mysen O. Sagholen Momarken Travbane 2 13/10 - 01 / 6 2140 32,9 49
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 2 06/10 - 08 / 8 2160 32,7 53
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Jarlsberg Travbane 5 03/10 - 08 / 4 2100 34,2 g 183
10 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -1 -0 -0 -7 -25 500
Gomnes Vesla 4 Plass 25 500
9 år SVART HP v.Moe Odin S. Helmen Biri Travbane P 25/10 - 22 / 1 2100 36,3 g P
e. Gomnes Mi v. Grans Trygg C. Antonsen Momarken Travbane 8 21/10 - 09 / 10 2180 35,0 g 441
Sigurd Helmen /Gran C. Antonsen Drammen Travbane 8 14/10 - 02 / 4 2100 36,4 g 81
S. Helmen C. Antonsen Bjerke Travbane 4 25/9 - 03 / 4 2100 33,1a 193
grønn m/brunt hestehode C. Antonsen Drammen Travbane 6 09/9 - 04 / 3 2100 33,6 190
11 2016: -7 -0 -1 -0 -3 -14 500 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Vangs Seira 5 Plass 32 500
11 år SVART HP v.Bokli Balder E. Holm Biri Travbane P 10/7 - 22 / 4 2100 35,6 P
e. Aceta v. Ilmin E. Holm Drammen Travbane 4 11/9 - 02 / 11 2100 38,1a 70
Erland Nefstad /Vang I Valdres E. Holm Bjerke Travbane 2 22/8 - 09 / 4 2140 33,1 g 34
E. Holm Erland Nefstad E. Holm Biri Travbane 5 19/7 - 07 / 15 2120 36,5 g 644
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Bjerke Travbane P 04/7 - 22 / 5 2160 37,1 P
12 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -0 -2 -6 -41 500
Stjernetira 6 Plass 306 249
7 år SVART HP v.H.G. Balder G. Austevoll Drammen Travbane - 31/10 - 05 / 10 2120 dg 645
e. Stjerne Molly v. Spang Best G. Austevoll Momarken Travbane 0 27/10 - 07 / 9 2140 35,6a 249
Jan-Arne Raab /Greåker Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 08 / 9 2120 34,6 1003
G. Austevoll Jeanett Marie Dagsvold (T) Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane 5 01/7 - 10 / 15 1620 31,2 309
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Biri Travbane 0 21/6 - 10 / 10 2120 dist 502
13 2018: -11 -4 -4 -0 -2 -410 944 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 7 Plass 1 169 055
7 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 2 29/10 - 02 / 10 2100 30,9a 17
e. Ylblesa v. Pajaprins Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 09/10 - 09 / 4 2100 32,2 23
Ole Jakob Akre /Rendalen B. Steinseth Biri Travbane 1 25/9 - 10 / 8 2100 32,0 98
V. Hop Bjørn Steinseth (T) T. Sandmoen Biri Travbane P 14/8 - 20 / 12 2120 39,8 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl B. Steinseth Bjerke Travbane 19/6 - 20 / 8 1660 46,9 B
14 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -18 -0 -3 -4 -7 -71 000
Spang Kongen 8 Plass 174 500
7 år LYSBRUN V v.Lome Kongen B. Steinseth Biri Travbane 1 25/10 - 09 / 4 2100 32,0 30
e. Frisli Eldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 1 16/10 - 10 / 1 2100 34,6 57
Stall Spang Kongen B. Steinseth Bjerke Travbane P 26/8 - 23 / 9 2160 36,9 g P
B. Steinseth Ø. Ruttenborg Biri Travbane 20/10 - 22 / 4 2120 52,1 B
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt