<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
ARNT HAAKESTAD MINNELØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige minst 575.001 kr.
Premier: 80.000-40.000-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-8-9/12-9-8 Plass : 12-8-9

1 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2016: -21 -1 -0 -3 -9 -107 000
Timian Scott 1609 1 Plass 2 176 000
8 år MØRKBR H v.Tangen Scott A. Akselsen Bergen Travpark 0 10/10 - 06 / 5 1600 21,3a 176
e. Hege Tina v. Alm Hellin A. Akselsen Bjerke Travbane 3 30/9 - 01 / 3 1609 25,0a 250
Håkon Håvardstun-Arvid Nordvik A. Akselsen Bjerke Travbane 0 23/9 - 02 / 9 2160 23,9 366
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) V. Hop Sørlandets Travpark 0 18/7 - 09 / 4 2609 26,0a 618
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Akselsen Bjerke Travbane 0 08/7 - 04 / 10 3180 26,8 286
2 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2016: -4 -1 -1 -0 -0 -50 000
Bork Odin 2 Plass 3 390 179
12 år SVART H v.Moe Odin B. Goop Solvalla 0 31/5 - 10 / 4 1609 23,4a 214
e. Bork Perla v. Bork Rigel V. Hop Forus Travbane 5 02/5 - 06 / 9 1600 21,4a 118
Tom Krageboen-Tor Birger Krageboen V. Hop Bjerke Travbane 1 18/4 - 02 / 1 1609 21,9a 20
T. Borg Trond Skofsrud (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 5 04/4 - 06 / 6 2100 23,1a 61
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 01/11 - 04 / 6 1660 22,4 32
3 2015: -9 -1 -0 -0 -3 -34 000 2014: -15 -1 -1 -1 -5 -75 500
Osingen 3 Plass 870 500
9 år RØD H v.Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 4 24/10 - 04 / 7 1640 23,3 803
e. Rolana v. Dublan E. Høitomt Biri Travbane 6 16/10 - 02 / 2 2100 25,9a 450
Arthur Bø /Bø I Telemark P. Midtfjeld Drammen Travbane 6 05/10 - 05 / 12 2120 27,4 365
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 0 23/7 - 05 / 8 1700 24,4 288
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 0 17/6 - 07 / 5 2100 26,2 237
4 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500
Tin Tveiten 4 Plass 2 550 054
12 år MØRKBR H v.Sjefen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 24/10 - 04 / 13 1660 22,9 93
e. Tun Kari v. Kos Knekten G. Mikkelsen Bergen Travpark 4 10/10 - 06 / 9 1600 20,6a 59
Kåre Refsland-Edvard Lindalen G. Mikkelsen Forus Travbane 1 29/9 - 02 / 7 2080 23,2 20
G. Mikkelsen Kåre Refsland G. Mikkelsen Biri Travbane 4 01/8 - 04 / 7 2120 22,7 51
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 18/7 - 09 / 9 2609 24,1a 255
5 2018: -9 -6 -1 -1 -1 -492 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 5 Plass 5 539 357
11 år SVART HP v.Åsajerven K. Kvasnes Forus Travbane 1 31/10 - 01 / 8 2100 24,5 10
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Kvasnes Bergen Travpark 1 15/10 - 01 / 4 2160 27,3 10
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Bergen Travpark 1 10/10 - 06 / 4 1600 19,9a 76
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 2 29/9 - 02 / 8 2100 23,5 23
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Forus Travbane 3 05/9 - 10 / 15 2100 22,6 29
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000
Fetter'n T.G. 6 Plass 1 806 734
12 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Biri Travbane 2 16/10 - 02 / 1 2100 25,0a 41
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Bergen Travpark 6 10/10 - 06 / 1 1600 20,8a 328
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo M. Gundersen Bjerke Travbane 4 30/9 - 01 / 6 1609 25,1a 326
G. Gundersen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/9 - 02 / 7 2160 23,5 223
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/9 - 06 / 4 2140 23,2 488
7 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 7 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Momarken Travbane 1 17/10 - 02 / 14 2780 26,6 45
e. Månami v. Troll Jahn L. Pedersen Momarken Travbane 2 06/10 - 09 / 7 1680 25,1 20
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Bjerke Travbane 0 30/9 - 01 / 7 1609 25,4ag 410
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 4 23/9 - 02 / 6 2160 23,5 349
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Bjerke Travbane 4 13/9 - 06 / 1 2140 23,0 1073
8 2018: -5 -2 -2 -0 -0 -566 640 2017: -9 -2 -2 -0 -4 -435 257
Lome Brage 8 Plass 3 268 395
11 år BRUN H v.H.G. Balder T. Solberg Bjerke Travbane 1 30/9 - 01 / 2 1609 24,5a 10
e. Lomestjerna v. Gullbrun P. Midtfjeld Färjestad 1 19/9 - 09 / 4 2140 20,9a 19
Bengt Erik Persson /Oslo P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 13/9 - 06 / 9 2160 22,3 68
P. Midtfjeld Bengt Erik Persson P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 5 18/7 - 09 / 1 2609 24,2a 16
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 04/7 - 07 / 1 2100 22,2a 15
9 2018: -6 -4 -1 -0 -1 -677 419 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 9 Plass 3 437 080
8 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 1 13/9 - 06 / 5 2140 22,5 49
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Forus Travbane 1 05/9 - 10 / 13 2080 22,7 43
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Drammen Travbane 2 22/8 - 10 / 13 2960 24,8 105
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane 3 09/8 - 06 / 9 2960 26,3 59
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 18/7 - 09 / 10 2609 24,5a 527
10 2015: -13 -2 -2 -2 -2 -425 378 2014: -18 -4 -2 -1 -6 -523 848
Føynland Kongen 10 Plass 2 003 819
9 år BRUN H v.Lome Kongen E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 24/10 - 04 / 12 1660 22,9 98
e. Koyda v. Hof Ener G. Flåten Bergen Travpark 3 10/10 - 06 / 3 1600 20,4a 35
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Bjerke Travbane 2 30/9 - 01 / 4 1609 24,8a 89
G. Flåten Pål Kristiansen (A) G. Flåten Färjestad 5 19/9 - 09 / 8 2140 21,9a 483
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 19/8 - 02 / 3 2140 24,2 25
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -3 -2 -4 -86 000
Neslands Loke 11 Plass 3 555 901
14 år BRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 24/10 - 04 / 14 1660 dv 233
e. Nesland's May v. Lykkebron* Å. Tengsareid Bergen Travpark - 10/10 - 06 / 8 1600 dv a 248
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn Å. Tengsareid Forus Travbane 1 15/9 - 02 / 6 1640 23,5 13
Å. Tengsareid Kåre Refsland Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 14/6 - 09 / 6 1609 21,5a 1536
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 1 12/5 - 09 / 6 2080 23,4 20
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 12 Plass 1 997 488
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) E. Adielsson Bergsåker 2 31/10 - 06 / 14 2180 22,4 110
e. Norheim Elle v. Elding E. Adielsson Bollnäs 2 16/10 - 09 / 4 2140 22,9a 434
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid E. Adielsson Solvalla 0 31/5 - 10 / 10 1609 22,0a 1537
K. Johansen Georg William Sverdrup E. Adielsson Umeå 2 09/5 - 03 / 3 1640 22,4a 122
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Windelås Boden 4 24/4 - 08 / 1 2180 25,8 23