<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
DNTs HØSTFINALE/NILS ØSTBYS MINNELØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 350.001 kr., 60 m. ved 900.001 kr.
4-årige minst 40.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-13-12 Plass : 5-13-12

1 2018: -8 -0 -0 -3 -2 -32 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 2100 1 Plass 434 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten A. Akselsen Drammen Travbane 1 19/10 - 05 / 2 2100 28,4 29
e. Embra v. Spikeld A. Akselsen Drammen Travbane 1 05/10 - 04 / 7 2100 29,3a 47
Einar Henneseid /Drangedal A. Akselsen Bjerke Travbane 1 16/9 - 09 / 11 2160 29,7 137
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 19/8 - 05 / 2 2640 29,4 90
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 04 / 8 2520 30,4 38
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 2 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane - 22/10 - 04 / 6 1609 dg a 18
e. Valle Møy v. Sjefen T. Borg Färjestad - 19/9 - 04 / 4 2140 dg 605
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo V. Hop Bjerke Travbane 5 13/9 - 02 / 10 2100 25,4a 1497
T. Borg Siv Johanne Ørstad V. Hop Bjerke Travbane 3 01/9 - 01 / 9 2100 27,7ag 723
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl V. Hop Momarken Travbane 0 15/8 - 04 / 6 2140 28,3a 636
3 2016: -9 -2 -0 -0 -1 -53 000 2015: -16 -3 -1 -0 -0 -61 578
Norheim Faksine 3 Plass 195 078
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) H. Holm Momarken Travbane - 17/10 - 03 / 3 1640 dg a 177
e. Norheim Elle v. Elding C. Jepson Färjestad 1 05/10 - 10 / 9 2160 28,4 g 23
Stall Faksine T. Solberg Biri Travbane 1 20/9 - 06 / 11 2120 28,8 g 48
H. Holm Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane - 01/9 - 01 / 8 2100 dg a 437
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Gundersen Bjerke Travbane 1 19/8 - 05 / 1 2640 29,2 g 51
4 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -11 500
Joker C.K. 2120 1 Plass 610 855
7 år SVART H v.Bork Odin O. Berglin Drammen Travbane 2 31/10 - 02 / 5 1700 28,5a 50
e. Romhus Molla v. Frigg Mollyn G. Austevoll Drammen Travbane 5 19/10 - 05 / 10 2120 28,6 78
Thea Merete Kulblik /Fredrikstad G. Austevoll Drammen Travbane 1 05/10 - 07 / 1 2100 28,5a 51
G. Austevoll Sverre Hjørnerød (A) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/9 - 03 / 11 2100 27,3ag 40
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 6 28/5 - 05 / 8 2100 29,5a 28
5 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -46 060 2016: -19 -2 -2 -3 -3 -110 843
Reiug* 2 Plass 533 009
6 år MØRKBR H v.Skibber K. Roe Bjerke Travbane 0 28/10 - 04 / 4 2100 24,7a 206
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) K. Roe Momarken Travbane 1 13/10 - 06 / 8 2140 26,6a 64
Sverige K. Roe Bjerke Travbane 4 30/9 - 08 / 2 2100 26,1a 30
K. Johansen Kjetil Roe (T) K. Roe Bjerke Travbane 8 13/9 - 10 / 8 2600 26,2ag 296
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Roe Bjerke Travbane 4 01/9 - 07 / 8 2600 27,2ag 175
6 2015: -20 -3 -1 -4 -5 -124 777 2014: -13 -4 -1 -0 -4 -152 000
Biffen Ø.K. 3 Plass 276 777
4 år MØRKBR H v.Bork Odin T. Mjøen Drammen Travbane 1 31/10 - 02 / 4 1700 28,4a 18
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 18/10 - 02 / 6 2140 27,5 g 33
Stall Indrefilet J. Rasmussen Sørlandets Travpark 3 04/10 - 02 / 7 1609 26,3ag 22
Å. Tengsareid Tor Olaf Halle (T) J. Rasmussen Drammen Travbane 1 28/9 - 04 / 4 1700 26,5a 18
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 10 13/9 - 10 / 5 2600 26,7a 712
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -4 -1 -2 -3 -152 000
Torpa Nils 4 Plass 228 000
5 år BRUNBORKET H v.Bork Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 20/10 - 02 / 4 2100 28,0a 34
e. Spikmolly* v. Mentor Mollyn S. Wassberg Bjerke Travbane 11 13/9 - 10 / 10 2600 28,2a 1491
Folkehesten Leangen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 01/9 - 08 / 9 2600 28,8a 491
S. Wassberg Malene Berdalen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 12/8 - 04 / 6 2160 28,4 g 65
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 29/7 - 03 / 7 2660 30,3 92
8 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -1 473 2017: -18 -2 -1 -0 -5 -202 976
Odins Eld 5 Plass 618 949
7 år BRUN H v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 4 28/10 - 04 / 5 2100 24,3a 345
e. Komnes Glans v. Bork Rigel V. Hop Jarlsberg Travbane 2 03/10 - 07 / 9 1609 23,4a 46
Kenneth Larsson V. Hop Jarlsberg Travbane 2 18/9 - 07 / 6 2100 25,9a 54
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 01/9 - 09 / 7 2600 27,9ag 469
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 19/8 - 08 / 9 2140 26,0 261
9 2018: -10 -3 -3 -0 -1 -370 272 2017: -15 -3 -1 -0 -2 -320 120
Myhreng Jerker 2140 1 Plass 1 486 855
7 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/10 - 04 / 3 2100 25,9ag 275
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Årjäng 0 11/10 - 07 / 16 2160 br g 17
Stall Vent og se O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 13/9 - 10 / 11 2600 24,8a 565
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 01/9 - 09 / 3 2600 27,3a 144
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Gävle 1 22/8 - 12 / 10 2140 26,1a 16
10 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 2 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 5 28/10 - 04 / 7 2100 24,4a 114
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 1 17/10 - 08 / 8 2660 27,7 55
Kreativ Transport AS /Eidsberg E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 27/9 - 06 / 10 2160 25,4 59
K. Malmin Ernst Karlsen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 09/9 - 07 / 3 2100 25,4a 199
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Bjerke Travbane 5 01/9 - 09 / 5 2600 27,7a 418
11 2018: -9 -2 -2 -1 -2 -132 000 2017: -18 -8 -3 -0 -4 -234 000
Tomeld Ø.K. 3 Plass 1 028 555
7 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld B. Øksnevad Forus Travbane 1 31/10 - 06 / 12 2040 25,4ag 32
e. Tripså v. Storelan B. Øksnevad Forus Travbane 1 06/10 - 08 / 5 2060 25,6 18
Stall Davenskø B. Øksnevad Forus Travbane 1 22/9 - 02 / 3 2040 26,2 27
B. Øksnevad B. Øksnevad Bjerke Travbane - 01/9 - 07 / 2 2600 dg a 44
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Forus Travbane 1 04/8 - 10 / 3 2040 26,0a 13
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 4 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore T. Solberg Bjerke Travbane 2 28/10 - 04 / 1 2100 24,1a 25
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Leangen Travbane - 03/10 - 04 / 8 2200 dg 26
Kristine Støen Kivle /Sannidal T. Solberg Bjerke Travbane 3 13/9 - 10 / 6 2600 24,7a 62
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Bjerke Travbane 2 01/9 - 09 / 1 2600 26,8a 17
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 1 19/8 - 08 / 13 2160 25,1 21
13 2018: -11 -2 -2 -2 -2 -126 241 2017: -14 -2 -0 -0 -7 -295 515
Jærvsørappen 2160 1 Plass 3 791 595
7 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Bjerke Travbane 1 28/10 - 04 / 6 2100 23,9a 16
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Leangen Travbane 1 03/10 - 04 / 9 2200 24,1 20
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Bergsåker 1 25/9 - 08 / 8 2720 25,1 15
J. Blekkan J. Blekkan Bjerke Travbane 1 13/9 - 10 / 9 2600 24,4a 38
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Bjerke Travbane 2 01/9 - 07 / 7 2600 27,0a 13
14 2018: -10 -1 -2 -2 -5 -304 266 2017: -15 -2 -2 -3 -3 -379 000
Smedheim Solan 2 Plass 3 180 900
7 år BORKET H v.Bork Odin K. Djøseland Bergen Travpark 5 10/10 - 06 / 10 1600 20,7a 446
e. Lila v. Bokli Balder G. Gundersen Bjerke Travbane 5 13/9 - 10 / 3 2600 24,9a 37
Eirik Djuve /Sola G. Gundersen Bjerke Travbane 1 01/9 - 08 / 5 2600 27,5a 18
K. Djøseland G. Gundersen Östersund 2 31/7 - 09 / 2 2140 24,2a 26
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. G. Gundersen Östersund 1 17/7 - 06 / 9 2140 25,2a 13
15 2017: -13 -2 -1 -1 -3 -367 000 2016: -10 -1 -0 -2 -3 -164 153
Brenne Rødi 3 Plass 2 650 378
6 år RØD HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 17/10 - 03 / 8 1640 25,9ag 13
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Leangen Travbane 2 03/10 - 04 / 7 2180 25,0 39
Johnny Rein-Morten Fevang Johansen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 13/9 - 02 / 1 2100 24,5a 26
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 01/9 - 02 / 3 2100 26,7a 13
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Östersund 4 31/7 - 06 / 2 2140 25,4a 12