<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-5


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 5.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-12-10 Plass : 8-12-10

1 2017: -16 -6 -4 -0 -2 -152 000 2016: -13 -2 -2 -0 -1 -52 000
Xante 2100 1 Plass 209 500
5 år MØRKBR H v.Cromwell (US) G. Flåten Bjerke Travbane 0 14/10 - 10 / 5 2140 br g 1135
e. In Love Again v. Love You* (FR) G. Flåten Klosterskogen Travbane 8 08/10 - 08 / 5 2100 22,0 g 80
Line Smestad Bakken /Bryne G. Flåten Drammen Travbane 0 28/9 - 01 / 7 2100 24,6 g 107
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane P 21/8 - 21 / 3 2100 21,1 g P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame K. Malmin Jarlsberg Travbane 04/7 - 22 / 2 2100 28,5 B
2 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Songcan's Gold 2 Plass 5 000
4 år BRUN V v.Steinlager (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 21/10 - 09 / 6 2140 20,4 200
e. Songcan's Princess v. Gunslinger Spur (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 22/4 - 01 / 8 2140 19,6 78
Harald Gundersen-Alf Tom Askedal E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 09/4 - 20 / 4 2100 20,4 P
E. Høitomt Harald Gundersen
Hvit m/svarte ermer, reklame
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -1 -0 -0 -2 -22 000
Big Red Bill 3 Plass 22 000
5 år RØD H v.Juliano Star* (FR) M. Tovengen Momarken Travbane P 06/10 - 21 / 1 2140 21,5 P
e. Babette Tilly (S) v. Cedre Du Vivier* (FR) M. Hultman Momarken Travbane - 11/11 - 03 / 1 2140 dg 50
Marie Tovengen /Askim M. Hultman Färjestad P 04/8 - 91 / 1 2140 22,9 g P
K. Kvasnes Jens Kristian Brenne (T) H. Rudqvist Momarken Travbane 02/9 - 22 / 1 2140 31,4 B
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek H. Rudqvist Momarken Travbane 06/8 - 22 / 4 2140 29,8 B
4 2016: -11 -0 -0 -0 -5 -12 000 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Funny Circle 4 Plass 16 000
4 år BRUN HP v.More Chips (US) O. Østre Momarken Travbane 6 13/10 - 10 / 5 2140 22,2 258
e. Elegant Circle v. Malabar Circle Ås* (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 6 03/10 - 01 / 7 2100 20,5 597
Brit Inger Wahl /Rakkestad O. Østre Momarken Travbane P 22/9 - 20 / 1 2140 23,1 P
O. Østre Brit Inger Wahl O. Kjenner Momarken Travbane 23/9 - 22 / 1 2140 29,7 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Kjenner Bjerke Travbane 10/9 - 21 / 5 1640 30,2 B
5 2017: -7 -0 -0 -0 -5 -10 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Art of Queen S.O. 5 Plass 10 000
6 år BRUN V v.Buckaroo K. (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 29/10 - 21 / 6 2100 22,4 P
e. Queen Of Art (S) v. Smok'n Lantern* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane N 20/8 - 21 / 1 2100 27,7 N
Sverre Kvernes /Stathelle K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane N 29/6 - 22 / 1 2100 br N
K. Dalsbotten Sverre Kvernes T. Solberg Klosterskogen Travbane N 30/4 - 21 / 4 2100 24,6 N
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek O. Østre Jarlsberg Travbane N 06/2 - 20 / 2 2100 24,6 N
6 2017: -17 -0 -2 -2 -5 -43 000 2016: -14 -1 -1 -1 -5 -41 500
Rock The Boat 6 Plass 95 000
5 år BRUN V v.Thai Tanic V. Hop Jarlsberg Travbane P 23/10 - 10 / 1 2100 21,5 P
e. Sugar Frances v. Sugarcane Hanover* (US) K. Andersen Jarlsberg Travbane 25/9 - 21 / 1 2100 26,3 B
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien K. Andersen Jarlsberg Travbane 01/9 - 20 / 3 2100 27,5 B
V. Hop Lars M. Søvik (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
7 2015: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Good Chill 7 Plass 11 500
6 år SVART V v.Giant Chill* (US) N. Holm Momarken Travbane P 25/8 - 20 / 2 2140 22,8 P
e. Good Living v. Felix Santana* (DE)
Marianne Holm-Anne Lilleby Holm
N. Holm Marianne Holm
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame
8 2017: -13 -1 -1 -0 -6 -45 000 2016: -6 -1 -1 -1 -1 -29 000
Anica Fine (DK) 8 Plass 116 000
5 år MØRKBR HP v.Classic Grand Cru* (DE) S. Jessen Klosterskogen Travbane P 29/10 - 21 / 2 2100 24,7 g P
e. Miss Sugar* v. Sugarcane Hanover* (US)
Stall Anica Fine
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T)
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek
9 2016: -10 -0 -1 -0 -2 -10 000 2015: -11 -0 -0 -1 -5 -16 500
Charm Star 9 Plass 26 500
6 år BRUN V v.Staro Showbiz (S) M. Helland Klosterskogen Travbane 4 29/10 - 08 / 3 2100 21,2 139
e. Charm Flower v. Mr. Flower E. Høitomt Sørlandets Travpark P 18/10 - 20 / 2 2140 21,9 P
Camilla Gjeruldsen Fidje /Grimstad M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 08 / 3 2100 br g 430
M. Helland Enok Antonsen M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 01 / 5 2100 dist g 256
gul m/svart h og ermstriper M. Høitomt Sørlandets Travpark - 27/9 - 08 / 5 2140 dg 377
10 2016: -5 -0 -0 -2 -3 -15 500 2015: -2 -0 -0 -1 -1 -9 000
Maudusain 10 Plass 24 500
4 år BRUN V v.Clerk Magistrate (US) A. Wolden Bjerke Travbane P 07/10 - 22 / 6 2140 20,6 P
e. Spenda M. Aud v. Ideal Du Suede* (S) J. Johansen Bjerke Travbane 29/10 - 20 / 2 1640 26,8 B
Ove Lutdal-Joar Hernes
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T)
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
11 2017: -10 -1 -1 -0 -2 -23 000 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -7 000
Vicky Invalley 11 Plass 39 000
5 år BRUN HP v.Victory Abroad* (US) T. Desserud Drammen Travbane 4 19/10 - 01 / 1 2100 20,7 128
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) T. Desserud Drammen Travbane P 08/9 - 22 / 3 2100 22,0 P
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Drammen Travbane N 28/7 - 20 / 3 2100 25,5 g N
T. Desserud T. Desserud Drammen Travbane 16/11 - 20 / 1 1700 31,1 B
mørkblå m/lysblå og hvit v. D. Dalen Drammen Travbane 09/9 - 20 / 2 1700 dgpp N
12 2016: -5 -1 -1 -0 -1 -19 000 2015: -2 -0 -1 -0 -1 -11 000
Vincent Winningstone 12 Plass 30 000
5 år BRUN V v.Steinlager (S) A. Usterud Klosterskogen Travbane P 29/10 - 21 / 1 2100 21,2 g P
e. Eden's Girl v. Recourse (US) A. Usterud Klosterskogen Travbane N 10/8 - 22 / 3 2100 24,8 g N
Agnes Usterud-Torgeir P. Ambjørseiet V. Hop Klosterskogen Travbane N 06/5 - 20 / 1 2100 25,1 g N
A. Usterud Anita Usterud V. Hop Jarlsberg Travbane N 29/11 - 22 / 6 2100 dgpp N
Grå m/lysgrå ermer & sidefelt,gullkant V. Hop Jarlsberg Travbane 08/11 - 20 / 3 2100 28,2 g B