<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 1700 m. Autostart.
3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-4-8 Plass : 12-4-8

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -1 -2 -6 -55 302
Håp 1700 1 Plass 186 210
9 år BRUN HP v.Moe Odin T. Wollebæk Hagmyren 4 06/10 - 03 / 2 1640 27,8 40
e. Ulsrud Nina v. Lykke Gutten J. Kontio Romme 1 18/9 - 12 / 1 1640 28,4 21
Terje Slettum /Eina V. Karlsson Hagmyren 6 11/7 - 09 / 2 1640 29,8a 35
K. Kvasnes Terje Slettum B. Goop Arvika 3 21/6 - 06 / 3 1720 28,7 44
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek B. Goop Årjäng 6 12/5 - 01 / 5 1640 28,4a 42
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 2 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Bjerke Travbane 3 28/10 - 05 / 2 2140 28,5 320
e. Troll Lisa v. Troll Jahn L. Bø Klosterskogen Travbane - 08/10 - 04 / 3 1700 dg ar 173
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Momarken Travbane 2 29/9 - 02 / 12 2140 29,7a 337
M. Helland Rannveig Grorud M. Helland Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 05 / 5 2600 30,4 g 636
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Klosterskogen Travbane 0 16/6 - 05 / 10 2100 30,0a 328
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -57 330
Finnskog Odin* 3 Plass 312 002
9 år SVART V v.Bork Odin M. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 08/10 - 04 / 9 1700 30,9ag 57
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 16/9 - 04 / 3 2100 28,6a 58
Sverige Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 05 / 3 2600 29,0 144
E. Høitomt E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/8 - 04 / 5 2100 30,0ag 55
Hvit m/svarte ermer, reklame P. Midtfjeld Drammen Travbane 0 09/8 - 06 / 4 2900 29,0 382
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -1 600 2018: -15 -2 -1 -3 -8 -93 083
Veels Balo 4 Plass 422 371
9 år SVART V v.Moe Odin O. Lindqvist Romme 0 23/10 - 05 / 3 2140 29,6a 66
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll H. Holm Momarken Travbane 2 13/10 - 02 / 5 1640 28,8a 19
Gry Kanstad /Bodø J. Norberg Bollnäs 6 01/10 - 03 / 9 2140 28,2a 46
H. Holm Merete Viksås H. Holm Jarlsberg Travbane 1 18/9 - 03 / 5 1609 26,3a 54
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Momarken Travbane 4 08/9 - 06 / 12 2140 28,5a 140
5 2017: -16 -1 -2 -0 -5 -42 000 2016: -23 -2 -4 -2 -7 -134 500
Haugs Tornado 5 Plass 302 000
7 år HUSKBRUN V v.Haugs Gutten L. Kolle Drammen Travbane 0 19/10 - 05 / 4 2100 30,1 g 238
e. Breens Hedda v. Rigel Jo L. Kolle Drammen Travbane 7 05/10 - 04 / 6 2100 31,1a 37
Thor-Egil Haugen-Gro A. Værås Haugen L. Kolle Drammen Travbane 5 03/8 - 06 / 6 1700 28,6 g 29
L. Kolle Thor-Egil Haugen L. Kolle Bjerke Travbane 2 15/7 - 02 / 13 2160 28,8 93
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 04/7 - 01 / 7 2120 28,7 94
6 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 6 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 23/10 - 05 / 1 2100 28,1a 208
e. Eira v. Hof Lundin H. Eggen Klosterskogen Travbane 4 08/10 - 04 / 12 1700 29,5a 147
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle E. Gravdal Drammen Travbane 8 28/9 - 05 / 13 2120 30,4 800
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 3 09/9 - 09 / 6 2160 29,8 112
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Sørlandets Travpark 4 06/9 - 09 / 7 2140 29,9a 91
7 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 7 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) N. Repstad Drammen Travbane 7 19/10 - 05 / 11 2120 28,8 g 1183
e. Trø Spika v. Spikeld N. Repstad Drammen Travbane 7 05/10 - 07 / 5 2100 29,1ag 450
Stall Jumbo C. Kjenner Bjerke Travbane 0 12/9 - 03 / 6 2100 27,6ag 182
N. Repstad N. Repstad Forus Travbane 0 05/9 - 08 / 10 2060 30,3 g 236
Rosa m/blå mansj, ermr,krag&belte,rekl N. Repstad Sørlandets Travpark 3 16/8 - 04 / 10 2160 28,4 g 154
8 2016: -11 -0 -1 -1 -0 -14 000 2015: -16 -1 -0 -4 -5 -47 500
Åsa Kine 8 Plass 135 000
7 år SVART HP v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 5 23/10 - 05 / 4 2100 29,7ag 61
e. Aaby Kine v. Bork Rigel V. Hop Drammen Travbane 3 13/10 - 01 / 6 1700 29,9 g 42
Susanna Grahn /Valnesfjord V. Hop Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 4 2160 31,1 g 225
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 18/9 - 03 / 12 1609 26,8a 373
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 6 10/9 - 04 / 10 2100 29,6ag 221
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 9 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 4 22/10 - 04 / 10 1609 28,8a 504
e. Nesstjerna v. Elding P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 29/9 - 02 / 3 2140 33,4a 345
Arne Petter Kynningrød /Halden T. Borg Biri Travbane 6 20/9 - 06 / 14 2120 30,7 835
O. Østre Arne Petter Kynningrød D. Aarum Årjäng - 12/5 - 01 / 4 1640 dg a 402
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 26/4 - 03 / 6 2120 30,0 167
10 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 10 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Bjerke Travbane 1 22/10 - 04 / 7 1609 28,1a 34
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 1 07/10 - 05 / 2 2140 28,3 223
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Drammen Travbane 3 28/9 - 05 / 9 2120 29,7 263
O. Kjenner Malene Berdalen (T) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 01/9 - 02 / 7 2100 29,3ag 1786
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Biri Travbane 6 14/8 - 07 / 3 2100 30,7 g 363
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 11 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld K. Brenden Bjerke Travbane 0 22/10 - 04 / 5 1609 30,4a 282
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Årjäng 6 11/10 - 12 / 2 1640 30,2 229
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Bjerke Travbane 3 30/9 - 04 / 9 1640 29,4 356
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 03 / 10 1609 29,1a 513
gul m/svart skråbånd. E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/9 - 04 / 10 1609 30,3ag 64
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -5 -18 000
Hof Lotta 12 Plass 379 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 23/10 - 05 / 11 2100 29,3a 163
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Momarken Travbane 5 13/10 - 02 / 12 1640 29,6a 557
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 15/7 - 08 / 11 2160 29,1 878
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 06/7 - 07 / 8 1700 27,9a 832
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl H. Eggen Drammen Travbane 0 17/6 - 04 / 8 2100 30,6ag 495