Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
Delingsløp - Max 500 poeng

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige 14.001 - 180.000 kr. med høyest 500 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-4 Plass : 2-1-4

1 2019: -12 -0 -1 -0 -3 -18 000 2018: -23 -1 -0 -2 -7 -73 500
Vici Sun 2100 1 Plass 415 000
8 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) G. Austevoll Momarken Travbane - 17/10 - 07 / 7 1640 dg a 612
e. Millsize v. Varenne* (IT) G. Austevoll Biri Travbane 0 02/10 - 06 / 3 1609 14,6a 94
Anette Larsen /Våle G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 26/9 - 10 / 5 2100 17,0 376
G. Austevoll Russell Douglas Suttle G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 06 / 2 2100 17,5a 150
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 02/9 - 02 / 8 2100 17,0a 814
2 2019: -5 -1 -0 -1 -0 -22 000 2018: -9 -0 -0 -3 -1 -64 000
S.J.'s Victoria (S) 2 Plass 681 500
9 år SKIMMEL HP v.S.J.'s Photo* (US) D. Dalen Momarken Travbane 5 27/10 - 03 / 3 2140 16,9a 387
e. Lina Crown (S) v. Crown Sweep (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane - 10/9 - 01 / 3 2100 dg a 64
Cecilie Jensen /Revetal D. Dalen Biri Travbane 4 28/8 - 05 / 4 2100 16,2a 253
L. Kolle Bjørn Larsen (T) D. Dalen Drammen Travbane 0 09/8 - 04 / 8 2100 19,6a 619
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Bjerke Travbane 7 29/7 - 02 / 14 2160 17,7 g 758
3 2016: -6 -0 -0 -1 -1 -6 500 2015: -14 -0 -1 -3 -2 -25 000
Phoenix Frecel 3 Plass 98 500
6 år SVARTBRUN V v.Magnetic Power (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 20/10 - 05 / 3 2100 20,4ag 339
e. Topaz Dragon (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 03 / 5 2609 16,8a 410
Krzysztof Henryk Bury /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 03 / 2 1700 17,2ag 125
T. Solberg Krzysztof Henryk Bury J. Undem Sørlandets Travpark 0 19/9 - 07 / 3 1609 19,6ag 193
Blå m/gull seler&stjerner, reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 30/8 - 03 / 5 1609 14,0a 221
4 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -3 -2 -3 -6 -128 500
Dodo de la Sable (NL) 4 Plass 259 506
7 år BRUN HP v.Magnificent Rodney* (FR) Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 05/10 - 03 / 4 2100 17,0a 190
e. Ventura Boko (DE) v. Credit Winner* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 06 / 7 2100 16,3a 319
Stall Sable S. Wassberg Jarlsberg Travbane 6 30/8 - 04 / 8 1609 16,1a 79
Å. Tengsareid Cato Michelsen (T) O. Wassberg Bergen Travpark 0 02/4 - 09 / 8 2120 20,4 39
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Håvardstun Bergen Travpark 4 12/3 - 05 / 3 1600 16,0a 108
5 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -10 -1 -1 -1 -0 -26 000
Deep Fandango 5 Plass 105 000
7 år RØD V v.Staro Showbiz (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 04 / 10 2609 br a 157
e. Deep Way To Go v. Self Confident (US) T. Borg Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 09 / 7 2500 br ag 66
Linda Bakkeland /Andebu M. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/9 - 03 / 10 2100 16,0a 268
S. Løvvold Jan Morten Hansen (T) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 2 30/8 - 04 / 9 1609 15,1a 83
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl T. Borg Drammen Travbane 0 22/8 - 03 / 8 2100 16,8a 206
6 2018: -11 -0 -0 -2 -5 -24 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Lucky Showman 6 Plass 164 000
7 år BRUN V v.Revenue* (S) J. Rasmussen Biri Travbane 0 25/10 - 06 / 12 2100 18,1a 220
e. Maydaymayday v. Gum Ball* (US) J. Rasmussen Drammen Travbane 4 19/10 - 06 / 4 2100 17,0 447
Christian Rene Rasmussen /Kleppestø J. Rasmussen Jarlsberg Travbane - 11/10 - 03 / 3 2609 dg a 108
J. Rasmussen Tor Olaf Halle (T) J. Rasmussen Drammen Travbane 7 05/10 - 06 / 8 2100 17,1a 308
blå m/bred gul v-formet stolpe Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 03 / 6 1700 19,8ag 41
7 2016: -4 -0 -1 -0 -0 -12 000 2015: -12 -1 -1 -4 -1 -42 000
Pitarious 7 Plass 121 500
6 år MØRKBR V v.Tartar E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 2 11/10 - 03 / 9 2609 16,5a 217
e. Stradivarious v. Harmonious* (US) E. Rennesvik Momarken Travbane 3 29/9 - 01 / 2 2140 17,2a 51
Stall Pitarious H. Søfteland Bergen Travpark - 25/6 - 09 / 4 2100 dg a 216
E. Rennesvik Bjørn Larsen (T) T. Borg Biri Travbane 5 22/5 - 03 / 9 2100 17,6a 301
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek Ø. Austevoll Bergen Travpark - 16/5 - 08 / 2 1600 dg a 181
8 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -0 -0 -0 -5 -13 500
Gary's Madonna 8 Plass 121 000
7 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/10 - 03 / 4 2100 16,1a 575
e. Gary's Donna v. Ata Star L.* (S) H. Holm Klosterskogen Travbane 5 26/9 - 03 / 9 1700 16,9a 393
Stine Berget Nordvik-Lasse Austgarden H. Holm Bjerke Travbane 5 23/6 - 01 / 9 1609 16,1a 77
H. Holm Linda Neslow H. Holm Bjerke Travbane 0 04/6 - 04 / 5 2600 18,3a 188
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 6 21/5 - 02 / 2 1609 15,8a 96
9 2016: -8 -1 -0 -0 -3 -24 000 2015: -16 -1 -0 -1 -5 -31 000
Kandahar 9 Plass 113 500
6 år BRUN V v.From Above* (S) E. Høitomt Drammen Travbane 0 28/9 - 03 / 7 2100 19,2ag 31
e. Miami Beach v. Silver Pine* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 10/9 - 01 / 4 2100 16,4a 31
Brit-Elin Paulsen-Rolf Høyland E. Høitomt Forus Travbane 5 05/9 - 05 / 6 2040 17,1 g 105
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 26/8 - 05 / 7 2160 18,1 486
Hvit m/svarte ermer, reklame A. Frønes Momarken Travbane 4 15/8 - 01 / 2 2140 18,4a 122
10 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -26 -2 -1 -6 -8 -103 000
Talk That Talk 10 Plass 339 000
8 år BRUN HP v.Dahir De Prelong* (FR) T. Mjøen Jarlsberg Travbane 2 30/10 - 02 / 1 2100 17,2a 52
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) T. Espedal Bjerke Travbane 0 29/7 - 10 / 6 2100 17,9a 306
Rune Sundhaug /Holmestrand C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 15/7 - 05 / 1 2100 16,5a 346
C. Engebråthen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 06/7 - 02 / 6 2500 16,9a 131
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 4 18/6 - 02 / 6 2100 16,6a 162