Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V65-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-8-2 Plass : 1-8-2

1 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -2 -0 -1 -0 -0 -30 000
Avery 2100 1 Plass 553 633
7 år BRUN H v.Ken Warkentin (US) K. Johansen Bjerke Travbane 1 15/10 - 02 / 5 2600 17,0a 14
e. M.T. Big Applegirl (S) v. Pine Chip* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 1 01/10 - 02 / 7 2600 18,3a 12
Stall Avery E. Høitomt Biri Travbane 1 20/9 - 03 / 7 2600 18,7a 13
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Biri Travbane 1 04/9 - 03 / 2 2600 16,8a 16
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Johansen Bjerke Travbane 4 20/8 - 03 / 11 2100 16,0a 41
2 2018: -13 -0 -1 -3 -6 -31 300 2017: -14 -0 -1 -0 -7 -28 500
Calvin Classic 2 Plass 189 300
7 år MØRKBR V v.Magnetic Line G. Gundersen Drammen Travbane 3 13/10 - 04 / 11 2100 17,2a 16
e. Kicking Promessa (S) v. Chergon* (DE) K. Malmin Biri Travbane 2 02/10 - 06 / 1 1609 14,1a 33
Stall Svean G. Austevoll Bjerke Travbane - 12/9 - 02 / 2 2140 dg 332
K. Malmin Trond Anderssen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 02/9 - 06 / 10 2600 17,7a 1132
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 6 20/8 - 05 / 7 2600 17,6a 184
3 2015: -13 -0 -0 -1 -5 -18 000 2014: -15 -0 -0 -0 -8 -21 500
Prince Charming 3 Plass 115 500
6 år BRUN V v.Master Thoj I. Melby Leangen Travbane 0 14/9 - 08 / 9 1640 17,4a 1218
e. Sandra Pride v. Lindy's Crown (US) Å. Tengsareid Leangen Travbane 0 28/6 - 07 / 11 1640 16,5a 259
Rune Lund-Reinhardt S. Lund M. Herleiksplass Orkdal Tråvpark 5 26/6 - 06 / 12 2100 20,7 725
O. Østre Reinhardt S. Lund (P) V. Amundsen Leangen Travbane 0 30/3 - 08 / 2 2140 19,9a 407
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Sørmo Leangen Travbane 0 16/3 - 03 / 1 2140 21,2 179
4 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -13 -0 -0 -0 -4 -11 000
Simoni's Kaj (DK) 4 Plass 165 962
9 år SVART V v.Chipmate* (US) E. Holm Bjerke Travbane 2 22/10 - 01 / 9 1609 16,6a 74
e. Lovely Simoni (DK) v. Silver Pine* (US) E. Holm Bjerke Travbane 4 17/9 - 01 / 8 2100 18,6a 184
Stall Simoni E. Holm Biri Travbane 5 04/9 - 06 / 5 2600 17,8a 442
E. Holm T. Sletsjø Biri Travbane 0 28/8 - 01 / 10 2120 19,1 153
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane 5 14/8 - 04 / 4 2600 16,0a 128
5 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -7 -1 -0 -1 -1 -16 500
Kosmos Dream 5 Plass 195 500
9 år BRUN H v.Kosmos Star A. Stensen Biri Travbane 0 02/10 - 06 / 4 1609 14,4a 339
e. Sue Belle v. Mack Lobell* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 2 03/9 - 01 / 2 2100 17,1a 104
Marianne Mølmen-Stein E. Thorud T. Solberg Biri Travbane 6 28/8 - 02 / 1 1609 14,8a 379
A. Stensen Marianne Mølmen (A) A. Stensen Biri Travbane 6 19/7 - 04 / 5 2600 18,9a 271
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 0 29/4 - 04 / 14 2160 16,3 1121
6 2015: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -13 -1 -1 -1 -4 -38 000
Shoguns Fighter 6 Plass 124 000
6 år MELL.BR. H v.Shogun Lobell* (US) J. Dagsvold Drammen Travbane 0 13/10 - 04 / 3 2100 19,4a 155
e. Flying Surprise v. Xpeditor (US) J. Dagsvold Klosterskogen Travbane - 08/10 - 09 / 5 2500 dg a 126
Alf Kirksæther /Vestfossen P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 29/9 - 05 / 11 1640 17,7a 520
G. Austevoll Jeanett Marie Dagsvold (T) J. Dagsvold Jarlsberg Travbane - 18/9 - 09 / 2 2100 dg 247
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Akselsen Drammen Travbane 0 12/5 - 04 / 8 1700 19,9a 268
7 2018: -19 -3 -2 -4 -6 -133 007 2017: -12 -0 -0 -0 -7 -23 000
Giant Star 7 Plass 490 858
7 år BRUN V v.Thai Tanic B. Steinseth Biri Travbane 2 25/10 - 06 / 2 2100 17,2a 84
e. Scan Giant v. Giant Force* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 2 15/10 - 02 / 4 2600 17,1a 142
Inge Hansen /Elverum B. Alm Biri Travbane 8 25/9 - 05 / 6 2100 17,0a 76
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 4 04/9 - 06 / 1 2600 17,5a 272
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Årjäng 0 02/7 - 02 / 1 2140 16,9ag 130
8 2018: -15 -1 -0 -2 -5 -59 953 2017: -18 -3 -1 -0 -4 -114 196
Cantab G.T. 8 Plass 576 662
7 år BRUN V v.Cantab Hall (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 02/9 - 06 / 9 2600 17,2a 474
e. Linderchip G.T. v. Enjoy Lavec* (S) A. Eggen Leangen Travbane 5 08/8 - 06 / 3 2140 17,4 79
Ingrid Gylland /Hovin I Gauldal A. Eggen Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 09 / 7 1609 13,4a 254
A. Eggen A. Eggen Bjerke Travbane 3 13/6 - 05 / 1 3140 16,8 826
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl A. Eggen Momarken Travbane 1 19/5 - 02 / 6 1640 15,1a 46
9 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -9 -0 -0 -1 -1 -5 500
Saturday Speed 9 Plass 108 000
9 år MØRKBR V v.Magnetic Power (US) K. Johansen Bjerke Travbane 6 01/10 - 01 / 10 2100 17,6a 893
e. Saturday Sun v. Anders Crown* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane - 17/9 - 01 / 11 2100 dg a 314
Ivar Andresen /Kolbu O. Kjenner Momarken Travbane - 09/6 - 01 / 3 2140 dg a 1235
G. Gundersen Øyvind Ruud H. Storås Bjerke Travbane 0 15/1 - 05 / 1 2100 21,9ag 376
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Biri Travbane - 09/1 - 05 / 3 2100 dg a 1148