<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 120.001 kr.
3-15-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-2-7 Plass : 10-2-7

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 2100 1 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 0 16/7 - 05 / 10 1609 28,9a 64
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) T. Jansson Eskilstuna 1 15/6 - 03 / 1 1640 27,8 21
Stall Kulblik H. Kulblik Färjestad 3 25/5 - 10 / 1 2140 29,1 526
H. Kulblik H. Kulblik Magnor Travbane - 01/5 - 04 / 7 1600 dg 206
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Hagmyren 5 20/4 - 01 / 2 2140 30,6 g 195
2 2017: -10 -0 -1 -1 -3 -23 251 2016: -5 -0 -1 -1 -2 -24 951
Trons Piril 2 Plass 171 511
9 år SVART V v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane - 14/10 - 02 / 1 2640 dg 46
e. Trons Britta v. Spang Best G. Austevoll Momarken Travbane 1 29/9 - 02 / 1 2140 28,1a 20
Knut Arne Ødegaard-Fredrik Syverud M. Andersson Årjäng 1 20/9 - 07 / 12 2160 29,1 363
G. Austevoll Knut Arne Ødegaard (T) G. Austevoll Momarken Travbane 0 08/9 - 06 / 10 2140 30,7ag 187
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Reime Årjäng 7 30/8 - 05 / 14 2160 31,3 232
3 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -24 000 2018: -15 -7 -1 -2 -2 -140 750
Billy Kravall 3 Plass 373 250
10 år MØRKBR V v.Sundbo Kravall* (S) D. Dalen Drammen Travbane 2 19/10 - 05 / 6 2100 28,6 198
e. Holen Vår v. Spang Best D. Dalen Drammen Travbane 4 05/10 - 04 / 10 2100 30,0a 116
Oddny Bakkland /Harstad D. Dalen Bodø Travbane 2 29/8 - 04 / 3 2100 33,1 g 41
D. Dalen Sandra Bondestad T. Nygård Harstad Travpark 1 16/8 - 05 / 1 2500 31,0 118
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Harstad Travpark 2 02/8 - 01 / 1 2060 32,2 g 53
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 4 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Bjerke Travbane 0 14/10 - 02 / 6 2640 30,7 704
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Färjestad 6 05/10 - 10 / 10 2180 28,3 350
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Bjerke Travbane 0 16/9 - 04 / 8 2100 28,8a 872
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Åmål 5 03/9 - 01 / 8 2080 29,2a 499
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Momarken Travbane 0 21/7 - 02 / 9 2140 dist arg 739
5 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 5 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen K. Mathisen Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 4 1640 30,5a 340
e. Moshus Thea v. Ilmin K. Mathisen Jarlsberg Travbane 6 11/10 - 07 / 12 2120 30,6 665
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad O. Rakstad Bjerke Travbane 0 30/9 - 04 / 7 1640 29,8 282
K. Mathisen Ole L. Rakstad (A) K. Mathisen Biri Travbane 0 20/9 - 06 / 4 2100 32,0 308
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 4 04/9 - 05 / 1 1609 27,9a 299
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -4 -0 -1 -0 -0 -12 000
Sprov Hiljar 6 Plass 224 000
13 år SVART V v.Nordli Svarten O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 17/10 - 04 / 11 2160 30,6 g 377
e. Hafell Kari v. Sokna Troll K. Johansen Momarken Travbane 0 15/8 - 06 / 11 2140 28,4ag 396
Mathias Skrugstad-Liv Rindal K. Johansen Leangen Travbane 1 08/8 - 02 / 1 1640 26,8a 75
E. Linn Gunn Margrete Rindal K. Johansen Leangen Travbane 4 13/7 - 06 / 13 2160 30,0 g 156
Hvit m/svart og rød erm, rek K. Johansen Bjerke Travbane 4 24/6 - 02 / 6 2660 30,9 524
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -3 -1 -1 -2 -75 000
Haugestad Bubben 7 Plass 184 000
5 år BRUN V v.Lome Elden K. Johansen Leangen Travbane 1 17/10 - 09 / 10 2200 30,0 13
e. Mille v. Spang Best A. Stensen Bjerke Travbane 9 13/9 - 08 / 11 2100 27,0a 1332
Nils Vassli /Tingvoll A. Stensen Bjerke Travbane 3 31/8 - 10 / 9 2100 27,3a 194
A. Stensen Nils Vassli A. Stensen Leangen Travbane 2 17/8 - 01 / 4 2160 27,8 87
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 3 24/7 - 04 / 8 2120 29,5 51
8 2017: -10 -0 -0 -2 -4 -24 500 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Krylling Sol 2120 1 Plass 176 414
11 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Drammen Travbane - 13/10 - 01 / 11 1700 dg 157
e. Kryllingseira v. Troll Jahn B. Steinseth Biri Travbane 0 04/9 - 05 / 6 1609 28,1a 548
Einar Steinseth /Noresund K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 05 / 1 2100 29,0 243
B. Steinseth Einar Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 7 14/8 - 07 / 11 2120 29,8 696
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Biri Travbane - 31/7 - 12 / 4 2120 dg 209
9 2016: -8 -0 -2 -0 -1 -25 000 2015: -17 -2 -0 -1 -4 -46 000
Gregorius 2 Plass 163 500
7 år MELL.BR. V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Drammen Travbane 4 13/10 - 01 / 10 1700 30,4 g 76
e. Gyldne Tider v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/10 - 02 / 5 1609 28,1ag 164
Stall Overlegen Galopprosent H. Tvedt Bjerke Travbane 0 19/8 - 05 / 10 2660 31,0 156
G. Gundersen Rune Arild Hansen S. Løvvold Bjerke Travbane P 12/8 - 21 / 3 2160 35,3 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer S. Løvvold Bjerke Travbane - 05/8 - 21 / 3 2160 dgpp N
10 2018: -13 -2 -2 -3 -5 -314 918 2017: -14 -2 -1 -2 -4 -189 000
Lille Jim 3 Plass 989 879
9 år SVART V v.Åsajerven J. Bjerring Biri Travbane 1 02/10 - 05 / 7 2100 28,6a 32
e. Dolly Vilja v. Elding J. Bjerring Årjäng 2 20/9 - 07 / 11 2160 29,1 23
Johnny Ekra /Noresund J. Bjerring Momarken Travbane 2 08/9 - 06 / 5 2140 28,4a 88
J. Bjerring J. Bjerring Biri Travbane 1 28/8 - 07 / 13 2640 29,9 71
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 04 / 6 2520 30,9 g 94
11 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -19 500 2016: -18 -0 -5 -3 -5 -78 000
Ty Linn 4 Plass 257 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane 3 21/10 - 04 / 9 1609 28,0a 78
e. Ty Ina v. Rigel Jo G. Austevoll Bergen Travpark 1 10/10 - 01 / 2 1600 27,5a 17
Nils-Ole Robøle /Heggenes O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 16/9 - 04 / 4 2100 28,6ag 115
O. Mikkelborg Nils-Ole Robøle G. Austevoll Biri Travbane 1 04/9 - 05 / 3 1609 27,3a 37
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 20/8 - 02 / 1 2100 29,1 85