<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
Melsom Landbruksskole's løp Nordisk Mesterskap for amatører

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 150.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-5-4 Plass : 12-5-4

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -4 500
Risa 2100 1 Plass 120 500
8 år BRUN HP v.Spiker S. Løvvold Klosterskogen Travbane 5 08/10 - 04 / 2 1700 29,5a 326
e. Risla v. Slogum Jørn T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 02 / 2 1600 31,4 g 198
Stall Risla E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/1 - 02 / 6 2140 31,9 205
P. Tjordal Oddvar Riis L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 11/12 - 02 / 10 1700 29,6a 185
lilla m/"p.e.t." på gult stråbånd L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 12 1700 30,5a 253
2 2016: -10 -1 -1 -1 -2 -36 000 2015: -20 -1 -10 -4 -3 -104 000
Løkki Bo 2 Plass 174 500
7 år BRUN H v.Røste Bo* (S) P. Kals Sørlandets Travpark 3 18/10 - 05 / 5 2140 28,9 114
e. Steana v. Helmin Rigel K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 2 08/10 - 04 / 8 1700 28,8a 47
Rolf Ola Kals /Gjerstad K. Kvasnes Sørlandets Travpark 2 27/9 - 09 / 1 2140 27,9 49
R. Anderberg Vilde M. Kals (A) P. Kals Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 03 / 8 1609 28,6ag 141
Turkis m/blått-hvitt sk.stk Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 06/9 - 09 / 8 2140 29,7a 25
3 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 3 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin S. Løvvold Drammen Travbane 6 19/10 - 05 / 3 2100 29,6 202
e. Serena v. Minpil S. Løvvold Drammen Travbane 5 05/10 - 04 / 9 2100 30,8a 363
Thomas Strand /Holmestrand S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 05 / 15 2140 br g 860
E. Mæhlisen Thomas Strand S. Løvvold Drammen Travbane 0 03/8 - 06 / 10 1700 29,6 355
Blå/lyseblå S. Løvvold Bjerke Travbane 0 15/7 - 08 / 2 2140 30,0 653
4 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 4 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Antonsen Biri Travbane 4 02/10 - 05 / 10 2100 29,0a 313
e. Polar Fortuna v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 10/9 - 04 / 3 2100 28,0ag 132
Bente Dramstad-Thomas Antonsen L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 05 / 2 2600 29,3 1272
J. Räisänen Bente Dramstad G. Antonsen Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 6 2100 30,9ag 313
Grønn/hvit C. Antonsen Momarken Travbane 0 30/6 - 01 / 4 2140 30,6ag 82
5 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -14 000 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -12 000
Sherikan 5 Plass 336 559
11 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Momarken Travbane 3 13/10 - 02 / 11 1640 29,5a 77
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll U. Ohlsson Bollnäs 5 01/10 - 03 / 6 2140 28,1ag 54
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 18/9 - 03 / 7 1609 26,5a 131
T. Keskitalo Merete Viksås T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 05 / 1 2600 29,8 148
blå/sølv H. Holm Bjerke Travbane 2 27/8 - 04 / 3 2100 30,0a 204
6 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 6 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn O. Østre Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 05 / 9 2100 30,7a 88
e. Stjernedokka v. Bestjerker O. Østre Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 2 2100 30,6 220
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid O. Østre Drammen Travbane 1 03/8 - 06 / 1 1700 28,0 280
F. Degn Anniken Mastereid O. Østre Klosterskogen Travbane 3 06/7 - 07 / 5 1700 27,6a 656
Hvit/blå O. Østre Sørlandets Travpark 0 22/2 - 02 / 8 2140 33,2ag 121
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Drosen 7 Plass 173 500
15 år MØRKBR V v.Bokli Balder S. Brynemo Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 04 / 7 1700 31,1ag 642
e. Huldre Drosi v. Korbest J. Gaustad Bjerke Travbane 0 16/9 - 04 / 1 2100 29,1a 1441
Halvor Smeland /Flatdal J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 11 2100 30,1 g 493
S. Hansen Halvor Smeland J. Gaustad Bjerke Travbane 4 13/8 - 04 / 12 1609 27,3a 577
svart/sølvfarget med reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 02/8 - 07 / 4 2140 28,8 392
8 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 8 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 23/10 - 11 / 1 2100 35,1 P
e. Gik Mina v. Ilmin D. Dalen Momarken Travbane 0 13/10 - 02 / 1 1640 30,2a 318
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez K. Johansen Momarken Travbane - 22/9 - 05 / 4 1640 dg a 145
I. Nyberg Bjørn Larsen (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 6 2100 29,9 g 394
Svart, hvitt brystbånd, rød erm K. Johansen Bjerke Travbane 5 13/8 - 04 / 2 1609 27,3a 194
9 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 9 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Drammen Travbane 5 13/10 - 01 / 1 1700 30,5 61
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 08/10 - 02 / 9 1609 27,2a 458
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 22/9 - 05 / 11 1640 30,3ag 130
J. Ahonen Kristian Bjørnerød (T) J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 12/9 - 03 / 4 2100 27,1a 315
Rød/grønn K. Bjørnerød Forus Travbane 0 05/9 - 08 / 14 2060 31,4 254
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Baugen Jr. 10 Plass 162 000
9 år BRUN H v.Bravo Turbo P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 13/10 - 02 / 10 1640 34,4ag 108
e. Baugen Erla v. Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane 0 02/10 - 05 / 11 2100 29,7a 55
Carsten Løkken-Irene Løkken B. Steinseth Bjerke Travbane - 12/8 - 04 / 2 2140 dg 114
O. Berglin Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 1 24/7 - 10 / 1 2100 29,0a 57
Turkis, hvitt skstk & ermstripe B. Steinseth Bjerke Travbane 6 16/7 - 05 / 11 1609 28,1a 56
11 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brego Baklengs 11 Plass 164 788
9 år BRUN H v.Bokli Balder F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 13/10 - 02 / 7 1640 30,9a 620
e. Sara Lill v. Dublan F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 10/9 - 04 / 6 2100 29,9a 448
Bente Brit Kvarving /Grålum F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 27/8 - 04 / 1 2100 30,6a 424
L. Sandvik Bente Brit Kvarving F. Mjølnerød Drammen Travbane 6 28/7 - 04 / 3 2100 30,2a 53
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 21/7 - 02 / 4 2140 30,0ag 263
12 2016: -15 -1 -1 -1 -5 -46 422 2015: -14 -2 -3 -1 -4 -73 000
Gregor Mollyn* 12 Plass 228 922
9 år BRUN V v.Lome Elden G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 18/10 - 05 / 8 2160 28,1 316
e. Pia Mollyn v. Pilmin A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 08/10 - 04 / 5 1700 29,1a 63
Sverige I. Thompson Sørlandets Travpark P 06/9 - 24 / 2 2160 34,8 P
T. Mjøen Helge Gundersen O. Østre Sørlandets Travpark 6 02/8 - 07 / 3 2140 32,9 g 252
hvit m/rød m og ermringer, reklame L. Kolle Sørlandets Travpark 0 26/7 - 04 / 7 2140 br a 191