<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
DD-1
V4-3
KJELL HÅKONSENS MINNELØP

Varmblods 1600 m. Autostart. Maks 10 startende.
3-12-årige minst 300.000 kr.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-8 Plass : 4-6-8

1 2017: -12 -2 -1 -0 -2 -71 000 2016: -19 -0 -3 -2 -4 -58 500
Cadabra Tooma (S) 1600 1 Plass 1 148 025
11 år MØRKBR V v.Kadabra* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 18/10 - 06 / 12 1660 13,7 22
e. Falnos Gaiety (S) v. Mack Lobell* (US) Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 10/10 - 09 / 6 2100 15,0a 258
Stall Abracadabra Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 26/9 - 06 / 4 1700 13,0a 222
Å. Tengsareid Tor Olaf Halle (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 23/9 - 04 / 7 2100 14,4a 148
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 12/9 - 09 / 7 2100 13,0a 147
2 2018: -10 -2 -1 -3 -1 -74 000 2017: -19 -1 -2 -5 -3 -81 000
Perfect Toll (S) 2 Plass 2 280 342
11 år LYSBRUN V v.Alf Palema* (US) S. Wassberg Momarken Travbane 0 17/10 - 10 / 15 4240 18,1 229
e. Tvindas S. (S) v. Lindy's Crown (US) Å. Tengsareid Bergen Travpark 3 24/9 - 02 / 6 1600 15,3a 32
Nina-Hilde Bergås /Seim P. Untersteiner Kalmar 0 03/6 - 09 / 6 1640 11,9ag 464
S. Wassberg Gaute Lura (T) P. Untersteiner Jägersro 5 14/5 - 05 / 5 2140 12,8a 68
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame P. Untersteiner Kalmar - 01/5 - 09 / 5 1640 dg ag 44
3 2018: -24 -2 -7 -4 -5 -157 430 2017: -28 -3 -2 -4 -11 -134 909
Fux Pride 3 Plass 980 047
10 år RØD V v.Juliano Star* (FR) E. Nedrebø Forus Travbane 3 20/10 - 02 / 3 1600 13,3a 91
e. Speedy Victoria v. Speedy Tomali (US) E. Nedrebø Forus Travbane 5 20/6 - 10 / 6 2550 15,9a 54
Trude Kleveland-Stig Lea S. Wassberg Forus Travbane 1 09/6 - 07 / 6 1600 12,9a 19
E. Nedrebø Kathrine Strand (B) S. Wassberg Forus Travbane 1 26/5 - 02 / 3 2040 13,3a 37
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek P. Midtfjeld Biri Travbane 1 10/4 - 02 / 3 1609 14,1a 51
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -1 -0 -5 -170 370
Punk (DE) 4 Plass 1 420 138
9 år M.BRUN H v.Angus Hall* (US) J. Sjunnesson Berlin-Mariendorf 1 26/9 - 10 / 7 1900 12,3a 20
e. Primavera* (DE) v. S.J.'s Photo* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 1 12/9 - 09 / 12 2100 12,6a 130
Rune A. Hansen /Oslo P. Midtfjeld Drammen Travbane 2 22/8 - 11 / 7 2100 13,2a 43
T. Solberg Bo Westergaard (T) Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 14/6 - 13 / 2 1609 12,5a 17
Blå m/gull seler&stjerner, reklame B. Westergaard Bjerke Travbane 1 27/5 - 05 / 9 1609 11,4a 31
5 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -7 000 2015: -15 -1 -0 -1 -3 -65 570
Haraldinho (S) 5 Plass 2 482 275
9 år BRUN V v.Scarlet Knight* (US) S. Wassberg Forus Travbane 4 20/10 - 02 / 7 1600 13,4a 124
e. Havannas Julia (S) v. Harrys Bar* (US) S. Wassberg Bergen Travpark 0 10/10 - 09 / 5 2100 15,6ag 311
Stall Coin S. Wassberg Biri Travbane 4 20/9 - 02 / 6 1609 13,5a 26
E. Høitomt Gaute Lura (T) S. Wassberg Bergen Travpark 1 10/9 - 02 / 7 2120 14,4 21
Rosa m/reklame S. Wassberg Sørlandets Travpark 0 17/7 - 02 / 6 1640 16,0 44
6 2018: -16 -4 -5 -2 -2 -225 712 2017: -17 -7 -3 -4 -3 -332 099
Sejr Gammelsbæk (DK) 6 Plass 2 181 137
9 år BRUN H v.Great Challenger (US) G. Mikkelsen Bergen Travpark 0 10/10 - 09 / 9 2100 15,0a 46
e. Hera Gammelsbæk (DK) v. Speedy Herve (US) G. Mikkelsen Klosterskogen Travbane 2 26/9 - 06 / 9 1700 12,9a 57
Stall Cognac & Bjørn Salte G. Mikkelsen Bjerke Travbane 2 13/9 - 03 / 7 2100 12,2a 346
G. Mikkelsen Frode Hamre (T) G. Mikkelsen Bjerke Travbane 2 12/8 - 07 / 4 1609 11,3a 66
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Bergen Travpark 2 25/7 - 04 / 15 1620 12,7 58
7 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -21 -1 -4 -1 -6 -154 942
Mysterious (S) 7 Plass 1 991 370
11 år BRUN V v.From Above* (S) P. Sønsteby Bjerke Travbane 0 14/10 - 07 / 2 2100 16,2ag 18
e. Com One (S) v. Viking Kronos* (IT) H. Holm Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 06 / 1 1700 13,3a 204
Hestesport-Centeret AS /Skien P. Sønsteby Färjestad 2 19/9 - 01 / 10 2140 14,0a 87
H. Holm Jane Helen Stareng (T) P. Sønsteby Jarlsberg Travbane P 03/9 - 23 / 4 2100 18,1 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 29/8 - 09 / 2 1609 12,0a 682
8 2018: -14 -2 -2 -2 -4 -118 500 2017: -9 -1 -1 -2 -5 -195 006
Winmecredit* (US) 8 Plass 5 240 390
11 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 2 21/10 - 07 / 5 1609 13,2a 38
e. Lamitech Dancing* (US) v. Valley Victory* (US) F. Hamre Klosterskogen Travbane 1 26/9 - 06 / 6 1700 12,6a 56
Helene Hamre /Sandefjord F. Hamre Bjerke Travbane 3 13/9 - 09 / 15 3180 14,5 30
F. Hamre F. Hamre Sørlandets Travpark 3 29/8 - 09 / 9 1609 12,2a 33
Delt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Sørlandets Travpark 1 02/8 - 02 / 7 2160 12,9 11
9 2016: -12 -0 -1 -4 -4 -49 000 2015: -19 -1 -0 -3 -7 -52 500
Berlusconi (US) 9 Plass 888 327
8 år MØRKBR H v.Andover Hall* (US) O. Gudmestad Forus Travbane 0 06/10 - 05 / 8 2040 16,0a 199
e. Always Victorious (US) v. Mr. Vic* (US) G. Gudmestad Forus Travbane 3 15/9 - 06 / 10 2040 14,9a 89
Ole Gaute Gudmestad-Anja Ravndal Gudmestad G. Gudmestad Bergen Travpark 3 23/8 - 03 / 5 1600 13,2a 121
O. Gudmestad Anja Ravndal Gudmestad G. Gudmestad Bergen Travpark 0 25/7 - 09 / 10 2600 15,4a 532
hvit m/grønt kryss. G. Gudmestad Forus Travbane 1 30/6 - 07 / 7 2080 15,5 83
10 2016: -12 -2 -1 -1 -3 -181 111 2015: -14 -4 -4 -2 -3 -445 884
Choco Sun (US) 10 Plass 1 118 504
5 år BRUN H v.Chocolatier* (US) F. Hamre Forus Travbane 1 20/10 - 02 / 2 1600 12,3a 11
e. Evolution U.S. (US) v. Duke Of York (CA) G. Gundersen Leangen Travbane 3 03/10 - 06 / 7 2140 14,9a 54
Eirik Djuve /Sola F. Hamre Bjerke Travbane 3 12/9 - 09 / 6 2100 12,9a 43
G. Gundersen Frode Hamre (T) V. Hop Forus Travbane 4 05/9 - 07 / 7 1600 12,8a 50
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer F. Hamre Drammen Travbane 1 22/8 - 11 / 6 2100 12,9a 80