<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
Hoppeserien/Klostertravets Damegruppe

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige hopper høyest 100.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-8-5 Plass : 11-8-5

1 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 2100 1 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 07 / 7 2120 br g 23
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 1 28/9 - 05 / 1 2100 30,1 27
Merete Viksås /Roa H. Holm Biri Travbane - 20/9 - 06 / 3 2100 dg 18
H. Holm Merete Viksås T. Solberg Momarken Travbane 1 08/9 - 05 / 2 2140 29,8 48
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 1 03/9 - 03 / 7 2100 30,8a 25
2 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 2 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Gravdal Drammen Travbane 4 19/10 - 04 / 10 2100 31,3a 104
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 07 / 4 2100 31,7 g 186
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 2 26/9 - 01 / 10 2140 31,1 543
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 18/9 - 05 / 14 2120 31,5 g 677
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Sørlandets Travpark 8 06/9 - 08 / 13 2180 30,8 g 716
3 2019: -12 -0 -1 -2 -6 -44 000 2018: -24 -2 -2 -1 -5 -83 491
Spik Lotta 3 Plass 393 671
9 år M.M. BRUN HP v.Spikeld S. Wassberg Bergen Travpark 2 10/10 - 03 / 11 2120 29,6 g 207
e. Hjelset Floka v. Järvsöfaks (S) C. Hjelmaas Mo Travpark 2 04/10 - 02 / 2 1700 31,6 g
Stall Vindafjord DA /Nedre Vats S. Wassberg Bergen Travpark 1 24/9 - 09 / 11 1600 30,4a 60
E. Rennesvik Cecilie Hjelmaas Solheim (A) S. Wassberg Bergen Travpark - 17/9 - 09 / 3 1600 dg a 42
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek R. Hop Bergen Travpark 0 10/9 - 04 / 1 2100 32,1 g 76
4 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -7 -0 -0 -1 -1 -7 000
Eddapila 4 Plass 63 500
10 år SVART HP v.Pål Even Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 20/10 - 03 / 5 2100 dg a 68
e. Eddalill v. Friggbest G. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/9 - 04 / 3 2100 32,1ag 123
Stall Tariel V. Hop Jarlsberg Travbane 3 30/8 - 05 / 6 2120 29,3 g 547
Å. Tengsareid Toril Haraldsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 10/8 - 04 / 5 2500 31,7 567
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Drammen Travbane 0 26/1 - 03 / 14 2120 34,4 253
5 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 5 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 4 20/10 - 03 / 8 2100 30,6a 40
e. Frk. Aurora v. Braute J. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 04 / 1 1700 br ag 37
Sverige V. Hop Bjerke Travbane 4 30/9 - 04 / 4 1640 29,4 g 86
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Momarken Travbane 4 22/9 - 05 / 8 1640 30,1ag 265
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 01/9 - 02 / 4 2100 29,6a 573
6 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 6 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld V. Hop Jarlsberg Travbane 2 11/10 - 07 / 1 2100 29,0 37
e. Haaga Borga v. Bork Rigel D. Dalen Drammen Travbane 0 28/9 - 05 / 7 2100 br g 63
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov H. Holm Jarlsberg Travbane 2 18/9 - 05 / 11 2120 30,0 131
A. Akselsen Thorbjørn Ask D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 06 / 6 2100 30,7 g 619
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 8 20/8 - 08 / 13 2120 32,3 556
7 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -22 -5 -1 -2 -9 -268 942
Heidi Solo 7 Plass 370 458
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 11/10 - 07 / 11 2120 29,9 72
e. Skjegge Lill v. Elding G. Gundersen Drammen Travbane 5 28/9 - 05 / 14 2120 30,1 133
Stall Heidi Solo G. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/9 - 09 / 7 2160 29,4 91
M. Gundersen Belinda Rostad G. Gundersen Bjerke Travbane 3 05/8 - 04 / 4 2160 29,7 250
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Momarken Travbane 6 21/7 - 04 / 5 2140 30,5a 123
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -1 -0 -1 -2 -21 500
Karstjerna 8 Plass 172 500
8 år BRUN HP v.Feseth Lynet B. Refsdal Klosterskogen Travbane 1 20/10 - 03 / 1 2100 30,2a 47
e. Lykketina v. Elding B. Refsdal Jarlsberg Travbane 5 11/10 - 07 / 9 2120 30,4 173
Lill-Ann Berg-Henning Æsøy B. Refsdal Drammen Travbane 2 28/9 - 05 / 2 2100 30,2 482
B. Refsdal Lill-Ann Berg D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 01 / 3 2100 33,5 g 46
rød m/hvit krage,belte,mansj. + reklam B. Refsdal Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 08 / 2 2100 dist 46
9 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 9 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Momarken Travbane 4 17/10 - 06 / 7 2140 29,3ag 528
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Momarken Travbane 5 06/10 - 01 / 3 2140 31,9a 463
Merete Viksås /Roa Ø. Kihlstrøm Bollnäs 0 01/10 - 02 / 2 2140 33,3 g 33
T. Solberg Merete Viksås T. Solberg Bjerke Travbane 7 13/9 - 01 / 8 2100 28,9a 840
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 4 31/8 - 02 / 5 2100 29,9a 372
10 2018: -8 -1 -0 -1 -1 -23 000 2017: -6 -0 -2 -0 -0 -15 000
Torpa Mai 10 Plass 168 888
8 år BRUN HP v.Åsajerven C. Antonsen Bjerke Travbane 5 22/10 - 04 / 4 1609 29,3ag 78
e. Eldpia v. Åsaelden C. Antonsen Momarken Travbane 5 29/9 - 02 / 4 2140 31,1ag 53
Majken Høgberg Amundsen /Trøgstad C. Antonsen Årjäng 5 18/9 - 03 / 1 2140 31,3 g 63
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/9 - 09 / 11 2160 32,9 g 28
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 0 05/8 - 04 / 14 2180 31,5 g 152
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trollveikja 11 Plass 146 000
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) G. Stenberg Drammen Travbane 1 13/10 - 03 / 3 2100 29,0a 32
e. Atlina v. Elding G. Stenberg Drammen Travbane 6 28/9 - 05 / 10 2120 30,1 271
Trond Elton /Svelvik G. Stenberg Jarlsberg Travbane 6 30/8 - 05 / 12 2140 29,3 77
G. Stenberg Trond Elton G. Stenberg Drammen Travbane 0 22/8 - 07 / 3 2100 28,3 99
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Biri Travbane 0 19/7 - 03 / 10 1620 br g 45
12 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 12 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden G. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 04 / 14 2120 30,4 768
e. Påluna v. Pål Even E. Høitomt Biri Travbane 5 20/9 - 06 / 6 2100 31,3 104
Tore Sandaker /Slitu G. Antonsen Bjerke Travbane 6 09/9 - 09 / 4 2140 31,2 g 307
E. Høitomt Bente Dramstad G. Antonsen Bjerke Travbane 0 26/8 - 10 / 8 1640 31,3 540
Rosa m/reklame G. Antonsen Kala Landbane 4 11/8 - 05 / 8 1900 28,8a 840