<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-5
DNT-REKRUTTEN

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
3-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 7.000-4.000-3.000-2.000-1.500-1.200-1.200-1.200 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-7 Plass : 4-6-7

1 2018: -11 -0 -1 -0 -3 -17 491 2017: -27 -2 -4 -2 -14 -104 871
Julie 2140 1 Plass 126 762
6 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 23/7 - 01 / 6 2100 38,5 g 167
e. Dolly Vilja v. Elding Å. Tengsareid Momarken Travbane - 14/7 - 01 / 5 2140 dg 146
Lars-Arne Larsen /Enebakk Å. Tengsareid Momarken Travbane 8 07/7 - 01 / 2 2140 37,3 g 106
E. Høitomt Lars-Arne Larsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane P 29/6 - 22 / 5 2120 37,6 g P
Rosa m/reklame C. Antonsen Momarken Travbane 02/11 - 22 / 2 2140 56,5 g B
2 2018: -25 -5 -2 -2 -9 -159 500 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 2 Plass 250 000
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Momarken Travbane 4 06/10 - 08 / 3 2140 34,5 279
e. Trollemma v. Ilmin O. Kjenner Drammen Travbane 0 28/9 - 09 / 6 2100 37,0 g 361
Trond Solskau /Rolvsøy O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 01 / 11 2100 35,9 508
G. Austevoll Trond Solskau O. Kjenner Bjerke Travbane 0 31/8 - 02 / 3 2100 35,6ag 667
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane P 12/8 - 22 / 11 2180 40,8 g P
3 2016: -7 -0 -3 -1 -2 -35 889 2015: -4 -0 -0 -0 -3 -5 450
Finnskog Prada 3 Plass 41 339
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy H. Kulblik Biri Travbane 4 14/8 - 09 / 6 2100 38,0 130
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Magnor Travbane P 01/5 - 20 / 4 2020 47,1 P
Stall Kulblik H. Kulblik Momarken Travbane 07/10 - 22 / 5 2160 54,2 B
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 03/9 - 23 / 9 1660 54,1 g B
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj
4 2016: -7 -0 -1 -1 -3 -40 000 2015: -6 -2 -1 -0 -1 -32 200
Lavendel 4 Plass 72 200
4 år SVART HP v.Norheim Faksen G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 30/8 - 01 / 3 2100 dg 398
e. Horgen Kvidy v. Moe Odin O. Sagholen Biri Travbane 7 14/8 - 09 / 4 2100 38,9 g 74
Nina Eilen Vartianen /Gan O. Sagholen Bjerke Travbane P 29/7 - 22 / 11 2160 38,3 P
O. Sagholen Nina Eilen Vartiainen O. Sagholen Momarken Travbane - 21/7 - 20 / 8 2160 dgpp N
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Østre Momarken Travbane 09/9 - 23 / 9 1660 51,5 B
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerne Jerva 5 Plass 0
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane - 07/10 - 10 / 2 2140 dg 458
e. Spikny v. Spikeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 31/12 - 20 / 3 2160 46,7 g P
Håkon Gulheim /Jevnaker O. Mikkelborg Bjerke Travbane 29/10 - 20 / 7 1660 47,1 B
O. Mikkelborg Håkon Gulheim (A) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 10/9 - 21 / 9 1660 01,5 B
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
6 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -5 -0 -1 -1 -2 -17 688
Skogli Molly 6 Plass 43 933
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy R. Garseg Momarken Travbane P 17/3 - 20 / 4 2160 40,4 P
e. Skogli Flickan v. Elding R. Garseg Bjerke Travbane 04/6 - 20 / 8 1660 55,9 B
Rune Garseg-Fredrik Fredriksen R. Garseg Momarken Travbane 27/5 - 22 / 5 2160 53,1 B
O. Østre Rune Garseg (A)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -1 -1 -2 -0 -47 000
Veels Viking 2160 1 Plass 47 000
4 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 19/8 - 23 / 7 2160 37,1 P
e. Veels Stjerna v. Spang Best
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
8 2017: -11 -3 -0 -1 -3 -58 500 2016: -19 -4 -4 -0 -3 -118 864
Lyseng Balder 2 Plass 181 764
5 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) O. Kjenner Jarlsberg Travbane 4 11/10 - 01 / 1 2100 34,7 214
e. Eld Mija v. Lome Elden S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 01 / 15 2120 34,7 g 508
Martine Karlsen /Skiptvet S. Weberg Kala Landbane 6 11/8 - 01 / 6 1900 34,1 653
O. Kjenner Sonja-Irene Johansen S. Weberg Bjerke Travbane P 29/7 - 22 / 7 2160 39,3 g P
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Sagholen Momarken Travbane N 19/5 - 20 / 7 2160 51,6 g N