<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
Arnt Paulsens minneløp

Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.200.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-4 Plass : 3-5-4

1 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -0 -6 -59 000
A.B. Lom'n 1640 1 Plass 1 170 500
10 år BRUN H v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 5 16/10 - 02 / 12 2100 25,3a 505
e. Vinterrappa v. Atom Vinter T. Solberg Sørlandets Travpark 4 25/4 - 06 / 6 2160 26,3 116
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 0 18/4 - 10 / 11 2100 25,2a 95
T. Solberg Arthur Bø (T) V. Hop Sørlandets Travpark 2 28/3 - 10 / 1 1609 23,1a 67
Blå m/gull seler&stjerner, reklame L. Kolle Bjerke Travbane - 25/2 - 07 / 6 1609 g5 ag 80
2 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 2 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden P. Arvesen Biri Travbane 0 16/10 - 02 / 11 2100 26,0a 854
e. Høibyterna v. Mjølner Jo S. Hogner Momarken Travbane 5 06/10 - 09 / 5 1660 27,0 108
Per Arvesen-Svein Knut Granum P. Arvesen Bjerke Travbane 0 30/9 - 02 / 9 2160 25,2 86
P. Arvesen P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 29/8 - 10 / 11 2140 25,0ag 488
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Sørlandets Travpark 2 16/8 - 07 / 10 1660 24,1 220
3 2018: -10 -2 -4 -3 -0 -700 971 2017: -15 -5 -7 -0 -2 -1 170 180
Kleppe Slauren 3 Plass 3 602 595
9 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) M. Gundersen Biri Travbane 1 16/10 - 02 / 7 2100 24,5ag 12
e. Gjømle Vinni v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/9 - 02 / 1 2140 23,0 13
Stall Slauragjengen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 12/9 - 10 / 5 2100 22,5a 24
G. Gundersen G. Gundersen Sørlandets Travpark 2 29/8 - 10 / 9 2140 22,5ag 35
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Momarken Travbane 5 15/8 - 10 / 12 2140 24,6a 49
4 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -43 500 2017: -24 -4 -1 -6 -7 -152 000
Vertigo Prins 4 Plass 1 697 272
10 år LYSBRUN H v.Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 3 12/9 - 10 / 11 2100 23,1a 712
e. Håketine v. Bork Rigel Å. Tengsareid Forus Travbane 0 05/9 - 10 / 12 2080 25,2 g 472
Kjell Sunde-Roy Espedal H. Steine Bergen Travpark 4 27/8 - 01 / 8 1600 25,8ag 165
G. Austevoll Kjell Sunde (A) S. Wassberg Haugaland Travpark 1 18/8 - 02 / 4 1840 24,2 g 50
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 2 15/8 - 10 / 1 2140 24,3a 271
5 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -32 500 2017: -11 -0 -0 -3 -3 -31 500
Tin Balder 5 Plass 1 273 500
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen V. Hop Bjerke Travbane 2 23/9 - 02 / 3 2140 23,4 70
e. Evenspia v. Pål Even V. Hop Bjerke Travbane 2 12/9 - 10 / 10 2100 23,0a 104
Joakim Rasmussen /Kapp V. Hop Sørlandets Travpark 3 29/8 - 10 / 8 2140 23,8a 71
V. Hop Frode Hamre (T) V. Hop Drammen Travbane 4 22/8 - 10 / 10 2960 24,9 42
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 1 09/8 - 06 / 10 2960 25,9 39
6 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -40 500 2017: -18 -0 -4 -0 -9 -79 500
Tøffe Toft 6 Plass 1 098 450
13 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn M. Berås Momarken Travbane 0 06/10 - 09 / 6 1660 28,8 g 34
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Forus Travbane 0 29/9 - 02 / 6 2060 26,3 162
Arild Berås /Tveit A. Berås Sørlandets Travpark 3 19/9 - 01 / 5 1680 24,7 44
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark 4 16/8 - 07 / 9 1660 24,2 144
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 4 02/8 - 06 / 11 1660 24,4 62
7 2015: -9 -1 -0 -0 -3 -34 000 2014: -15 -1 -1 -1 -5 -75 500
Osingen 7 Plass 870 500
9 år RØD H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 6 16/10 - 02 / 2 2100 25,9a 450
e. Rolana v. Dublan P. Midtfjeld Drammen Travbane 6 05/10 - 05 / 12 2120 27,4 365
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Drammen Travbane 0 23/7 - 05 / 8 1700 24,4 288
L. Kolle Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 0 17/6 - 07 / 5 2100 26,2 237
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 1 28/5 - 09 / 2 2100 26,6 129
8 2015: -8 -1 -2 -1 -1 -218 000 2014: -18 -1 -4 -4 -6 -367 318
Junifaks 8 Plass 947 225
5 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Sørlandets Travpark P 04/10 - 22 / 3 2160 33,8 g P
e. Rappeldi v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 26/9 - 09 / 11 2100 25,0a 91
Stall Tolvførtiåtte E. Høitomt Forus Travbane 0 05/9 - 10 / 10 2080 25,7 g 119
K. Kvasnes Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Drammen Travbane 3 22/8 - 10 / 14 2960 24,9 161
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 2 09/8 - 06 / 12 2960 26,1 381
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 9 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 26/9 - 09 / 12 2100 23,9a 19
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane - 12/9 - 10 / 7 2100 dg a 44
Ola Stormyr /Aure Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 29/8 - 10 / 7 2140 22,4a 18
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/8 - 06 / 7 2160 23,3 21
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bergen Travpark 3 25/7 - 10 / 6 2120 23,5 29
10 2018: -18 -0 -6 -1 -7 -384 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 10 Plass 1 946 807
10 år SVART H v.Millex E. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/9 - 10 / 8 2100 26,0a 377
e. Stranda Torill v. Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 4 19/8 - 02 / 4 2140 23,6 159
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal E. Høitomt Bjerke Travbane 6 05/8 - 06 / 10 2160 24,5 74
T. Borg Gjermund Gravdal B. Goop Årjäng 1 27/7 - 05 / 7 1660 24,6 g 10
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 03 / 5 1609 21,9a 44
11 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -18 000 2015: -9 -0 -1 -0 -3 -15 000
Rigel Elden 11 Plass 1 043 000
15 år MØRKBR V v.Lome Elden P. Buer Forus Travbane 0 29/9 - 02 / 4 2060 26,7 805
e. Riga Lill v. Alm Rigel E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 19/9 - 01 / 4 1660 26,0 111
Ingeborg Knutsen /Birkeland P. Buer Forus Travbane 2 15/9 - 02 / 1 1600 27,3 116
P. Buer Kari Anne Knutsen (T) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 5 03/9 - 02 / 2 2100 26,9a 375
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re I. Risa Sørlandets Travpark 0 17/7 - 03 / 8 2160 dist 1533
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Føynland Kongen 1660 1 Plass 2 003 819
12 år BRUN H v.Lome Kongen G. Flåten Bergen Travpark 3 10/10 - 06 / 3 1600 20,4a 35
e. Koyda v. Hof Ener G. Flåten Bjerke Travbane 2 30/9 - 01 / 4 1609 24,8a 89
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Färjestad 5 19/9 - 09 / 8 2140 21,9a 483
E. Høitomt Pål Kristiansen (A) G. Flåten Bjerke Travbane 0 19/8 - 02 / 3 2140 24,2 25
Rosa m/reklame U. Ohlsson Romme 3 24/7 - 02 / 1 2140 22,1a 76
13 2018: -10 -2 -1 -2 -3 -92 500 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500
Tin Tveiten 2 Plass 2 638 554
12 år MØRKBR H v.Sjefen G. Mikkelsen Bergen Travpark 4 10/10 - 06 / 9 1600 20,6a 59
e. Tun Kari v. Kos Knekten G. Mikkelsen Forus Travbane 1 29/9 - 02 / 7 2080 23,2 20
Kåre Refsland-Edvard Lindalen G. Mikkelsen Biri Travbane 4 01/8 - 04 / 7 2120 22,7 51
G. Mikkelsen Kåre Refsland G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 18/7 - 09 / 9 2609 24,1a 255
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 3 04/7 - 07 / 4 2100 23,6a 196
14 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -3 -2 -4 -86 000
Neslands Loke 3 Plass 3 555 901
14 år BRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Bergen Travpark - 10/10 - 06 / 8 1600 dv a 248
e. Nesland's May v. Lykkebron* Å. Tengsareid Forus Travbane 1 15/9 - 02 / 6 1640 23,5 13
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 14/6 - 09 / 6 1609 21,5a 1536
Å. Tengsareid Kåre Refsland Å. Tengsareid Forus Travbane 1 12/5 - 09 / 6 2080 23,4 20
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 0 02/5 - 06 / 6 1600 21,8a 481