<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
Statoil-løpet (Hoppecupen kval 4 av 8)

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr.
3-8-årige hopper høyest 375.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-14-15 Plass : 8-14-15

1 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -20 000 2018: -14 -0 -4 -2 -5 -63 500
Will Lita 2140 1 Plass 422 250
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) J. Eriksen Forus Travbane 0 29/9 - 07 / 11 2060 31,3 g 186
e. Willtilla v. Braute C. Roland Sørlandets Travpark 4 19/9 - 03 / 3 2140 29,7 443
Rudolf Roland-Caroline Roland R. Roland Sørlandets Travpark 0 26/7 - 02 / 5 2680 31,3 g 132
G. Austevoll Caroline Roland (A) C. Roland Sørlandets Travpark 5 17/7 - 07 / 8 2660 29,4 562
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl R. Roland Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 07 / 10 1700 30,2ag 945
2 2016: -14 -0 -0 -0 -6 -17 000 2015: -20 -5 -3 -0 -8 -157 500
Ida V.A. 2 Plass 202 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane - 19/10 - 05 / 9 2120 g0 g 82
e. Boklisiv v. Bork Rigel E. Høitomt Drammen Travbane 2 05/10 - 07 / 3 2100 28,6a 47
Stall Ramsdal E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 26/9 - 07 / 3 2100 29,3 69
E. Høitomt Renate Aarlie (T) O. Wassberg Bjerke Travbane 6 12/9 - 05 / 3 2140 27,9 541
Rosa m/reklame G. Austevoll Sørlandets Travpark 6 29/8 - 05 / 7 2140 28,5 47
3 2017: -6 -0 -1 -0 -1 -14 000 2016: -8 -2 -0 -2 -2 -58 000
Fryd og Gammen 3 Plass 246 000
10 år MØRKBR HP v.Elding J. Dagsvold Klosterskogen Travbane - 26/9 - 07 / 2 2100 dg 109
e. Viljefryd v. Dublan J. Dagsvold Sørlandets Travpark - 19/9 - 03 / 1 2140 dg 51
Reidun Bøhn /Slitu J. Dagsvold Biri Travbane 3 28/8 - 04 / 10 2120 28,6 84
A. Heisholt Dagmar Ellingsen J. Dagsvold Jarlsberg Travbane 3 21/8 - 05 / 3 2100 28,5 290
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 01 / 2 1700 28,8a 117
4 2018: -16 -3 -4 -4 -0 -237 491 2017: -20 -3 -5 -3 -3 -226 000
Rødmyrsfakså 4 Plass 897 491
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) M. Ringberg Forus Travbane 1 06/10 - 04 / 12 2080 27,9 78
e. Lontå v. Elding G. Gudmestad Sørlandets Travpark 3 27/9 - 09 / 6 2160 27,1 90
Anita Larsen /Sveio G. Gudmestad Bergen Travpark 5 17/9 - 05 / 3 2120 29,2 39
G. Gudmestad G. Gudmestad Bjerke Travbane 0 01/9 - 02 / 11 2100 br ag 703
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 0 04/8 - 06 / 8 2080 29,3 36
5 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -0 -0 -4 -11 -65 000
Myr Seira 5 Plass 393 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen E. Høitomt Biri Travbane 5 16/10 - 09 / 8 2100 30,8a 62
e. Findal Stjerna v. Elding G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 04/10 - 02 / 5 1609 26,1a 269
Monica Tønnesland-Tommy Røyrås L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 26/9 - 07 / 7 2100 29,3 275
K. Johansen Monica Tønnesland L. Kolle Sørlandets Travpark 4 06/9 - 05 / 11 2160 27,2 672
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. L. Kolle Sørlandets Travpark 0 29/8 - 05 / 6 2140 28,7 667
6 2015: -11 -0 -0 -1 -1 -5 750 2014: -19 -6 -2 -3 -2 -204 000
Motveit Mai 2160 1 Plass 310 750
6 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 3 18/10 - 02 / 12 2160 26,2 305
e. Rust Mari v. Elding H. Holm Jarlsberg Travbane - 11/10 - 05 / 14 1620 g0 g 360
Trygve K. Håvardstun /Os E. Høitomt Drammen Travbane P 28/9 - 21 / 6 2120 28,8 P
L. Kolle Per Gottling (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane - 18/9 - 07 / 8 2100 dg a 123
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane P 30/7 - 21 / 3 2120 33,3 g P
7 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -20 500 2016: -23 -1 -1 -2 -12 -103 500
Tundra 2 Plass 449 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Gaustad Biri Travbane 5 09/10 - 07 / 11 1609 26,9a 100
e. Heftig v. Mentor Mollyn J. Gaustad Jarlsberg Travbane 5 03/10 - 07 / 3 1609 23,8a 288
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 30/8 - 23 / 1 2100 35,3 P
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 6 21/8 - 05 / 8 2120 27,9 224
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 4 09/8 - 01 / 4 2120 29,0 194
8 2016: -13 -2 -1 -3 -4 -98 000 2015: -21 -2 -7 -3 -4 -215 000
Tyri Mai 3 Plass 405 000
6 år SVART HP v.Lome Kongen T. Erga Bergen Travpark 3 15/10 - 07 / 9 2120 28,2 51
e. Tyri Frøkna v. Alm Hellin G. Mikkelsen Forus Travbane 2 29/9 - 07 / 12 2080 27,6 65
Jan Lauvvik /Sandnes P. Midtfjeld Färjestad 0 19/9 - 04 / 6 2160 28,4 g 761
G. Mikkelsen Jan Lauvvik G. Mikkelsen Bjerke Travbane 7 12/9 - 05 / 1 2140 28,0 39
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 29/8 - 05 / 4 2140 28,2 g 50
9 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 883 2016: -19 -0 -0 -0 -5 -21 000
Tjøtta Mari 4 Plass 290 349
7 år BRUN HP v.Tangen Scott K. Johansen Leangen Travbane 4 03/10 - 01 / 2 2140 28,2a 66
e. Stumne Smil v. Lome Elden K. Johansen Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 07 / 6 2100 30,9 g 45
Oskar Slåttland /Roa O. Mikkelborg Färjestad 2 19/9 - 04 / 2 2140 26,9 826
O. Mikkelborg Oskar Slåttland (P) K. Johansen Bjerke Travbane 0 12/9 - 05 / 6 2140 29,9 451
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl M. Høitomt Bjerke Travbane 6 19/8 - 05 / 8 2660 28,9 84
10 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2015: -27 -2 -2 -3 -8 -138 000
Frøen Oda 5 Plass 345 500
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin F. Hamre Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 05 / 7 1620 26,2 159
e. Frøen Pila v. Minpil F. Hamre Leangen Travbane 2 03/10 - 01 / 5 2140 28,1a 149
Merete Viksås /Roa H. Holm Klosterskogen Travbane 6 26/9 - 07 / 8 2120 28,5 807
F. Hamre Merete Viksås F. Hamre Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 07 / 7 2100 30,7a 324
Delt mørkblå/lysblå, reklame H. Holm Bjerke Travbane 0 12/9 - 05 / 2 2140 29,3 132
11 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -15 500 2015: -15 -0 -0 -1 -6 -22 500
Løkki Vilma 6 Plass 327 250
9 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder V. Kals Sørlandets Travpark 6 18/10 - 02 / 7 2160 26,9 470
e. Steana v. Helmin Rigel P. Kals Drammen Travbane 0 09/8 - 03 / 10 1700 29,1ag 589
Vilde Mari Kals /Gjerstad P. Kals Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 03 / 2 2100 27,2a 330
V. Kals V. Kals Sørlandets Travpark 0 17/7 - 05 / 8 2160 28,8 g 229
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem P. Kals Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 10 2160 29,6 437
12 2016: -8 -0 -0 -1 -2 -15 000 2015: -22 -1 -1 -1 -6 -168 500
Ulydia 7 Plass 407 000
8 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Dalen Bjerke Travbane - 14/10 - 04 / 7 2140 dg 311
e. Elydia v. Elding D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 07 / 15 2120 28,5 96
Simon Borgen-Per-Erik Gravdal D. Dalen Bjerke Travbane 1 12/9 - 05 / 7 2140 26,3 113
T. Borg Simon Borgen D. Dalen Momarken Travbane 3 15/8 - 08 / 3 2140 28,4 384
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl O. Østre Drammen Travbane 6 23/7 - 02 / 2 2100 27,9 g 56
13 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -14 500
Moi Jerka 8 Plass 411 500
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Eriksen Klosterskogen Travbane - 26/9 - 07 / 13 2120 g0 g 252
e. Moi Stjerna v. Sjefen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 06/9 - 05 / 10 2160 27,6 26
Harald Håland /Hornnes V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 29/8 - 05 / 10 2160 27,5 g 131
Ø. Tjomsland Harald Håland V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 02/8 - 03 / 5 2140 27,3 g 190
mørkblå m/sølv reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 18/7 - 03 / 5 1609 26,9a 104
14 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -14 000 2016: -19 -1 -2 -2 -11 -151 500
Bare Mia 9 Plass 503 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Jarlsberg Travbane 5 11/10 - 05 / 15 1620 26,0 245
e. Kos Rappa v. Kos Knekten V. Hop Klosterskogen Travbane 4 26/9 - 07 / 11 2120 28,4 337
Espen Bakka-Ingvar Hellestad V. Hop Forus Travbane 3 05/9 - 06 / 10 1600 25,0a 304
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Sørlandets Travpark 3 29/8 - 05 / 8 2160 27,3 560
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 6 20/8 - 05 / 6 1700 28,1a 77
15 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -3 -6 -90 909
N.S. Viras Lykke 10 Plass 401 909
9 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) C. Kjenner Bjerke Travbane 6 07/10 - 06 / 1 2100 27,2a 102
e. Sima Vira v. Bokli Eld C. Kjenner Drammen Travbane 2 28/9 - 04 / 7 1700 26,5a 33
Gerd Johannessen-Emma Johannessen C. Kjenner Bjerke Travbane 2 16/9 - 07 / 4 1609 25,7a 285
O. Østre Gerd Johannessen O. Østre Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 05 / 13 2120 br 68
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 05/8 - 09 / 3 2100 28,0a 113