<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 115.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-2 Plass : 7-9-2

1 2016: -10 -0 -1 -0 -5 -20 000 2015: -16 -0 -0 -0 -2 -5 000
Våler Troll 1609 1 Plass 95 000
12 år SVART V v.Sokna Troll O. Sagholen Biri Travbane - 25/9 - 04 / 9 2620 dg 1069
e. Dally Jerka v. Lund Jerker V. Hop Bjerke Travbane - 03/9 - 04 / 4 1609 dg a 330
Per Kristian Grindevoll /Grinder H. Meland Bjerke Travbane 0 19/8 - 05 / 4 2640 32,3 g 676
G. Austevoll Per Kristian Grindevoll A. Stensen Biri Travbane - 31/7 - 05 / 6 2100 dg a 839
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Sagholen Momarken Travbane 0 07/7 - 03 / 3 2640 32,3ag 164
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -2 -3 -21 000
Nebbenes Eldar 2 Plass 133 500
12 år SVART V v.Elding H. Holm Momarken Travbane 0 29/9 - 02 / 11 2140 31,8a 766
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten G. Austevoll Drammen Travbane 0 07/4 - 03 / 6 1700 32,3ag 505
Kåre Kirkelund-Kristine Kirkelund A. Stensen Bjerke Travbane 0 03/12 - 06 / 1 2140 31,9 504
H. Holm Kåre Kirkelund A. Stensen Bjerke Travbane 0 29/10 - 10 / 7 1640 30,1 g 113
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Malmin Momarken Travbane 0 21/10 - 05 / 10 2160 31,1 1398
3 2015: -12 -0 -1 -2 -2 -21 000 2014: -10 -2 -1 -0 -2 -66 000
Eskelands Søstra 3 Plass 123 000
5 år SVART HP v.Moe Odin T. Solberg Biri Travbane 0 04/9 - 05 / 9 1609 29,7a 240
e. Eikhuldra v. Alm Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 0 14/8 - 07 / 14 2120 34,1 g 176
Lars Robert Røberg Stomlien /Dokka D. Dalen Drammen Travbane 3 28/7 - 04 / 1 2100 29,8a 248
K. Johansen Lars Robert Stomlien E. Hafskjold Bjerke Travbane 0 08/7 - 02 / 5 2140 33,8 163
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 04/6 - 08 / 3 1700 30,2a 45
4 2018: -8 -1 -0 -1 -1 -23 000 2017: -6 -0 -2 -0 -0 -15 000
Torpa Mai 4 Plass 168 888
8 år BRUN HP v.Åsajerven C. Antonsen Momarken Travbane 5 29/9 - 02 / 4 2140 31,1ag 53
e. Eldpia v. Åsaelden C. Antonsen Årjäng 5 18/9 - 03 / 1 2140 31,3 g 63
Majken Høgberg Amundsen /Trøgstad C. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/9 - 09 / 11 2160 32,9 g 28
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 05/8 - 04 / 14 2180 31,5 g 152
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 23/5 - 08 / 6 2100 br g 128
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 5 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld K. Brenden Årjäng 6 11/10 - 12 / 2 1640 30,2 229
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Bjerke Travbane 3 30/9 - 04 / 9 1640 29,4 356
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 03 / 10 1609 29,1a 513
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/9 - 04 / 10 1609 30,3ag 64
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane - 27/8 - 04 / 7 2100 dg a 404
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 6 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven T. Borg Färjestad - 19/9 - 04 / 4 2140 dg 605
e. Valle Møy v. Sjefen V. Hop Bjerke Travbane 5 13/9 - 02 / 10 2100 25,4a 1497
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo V. Hop Bjerke Travbane 3 01/9 - 01 / 9 2100 27,7ag 723
V. Hop Siv Johanne Ørstad V. Hop Momarken Travbane 0 15/8 - 04 / 6 2140 28,3a 636
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 6 15/7 - 08 / 7 2140 29,5 g 196
7 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 7 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Bjerke Travbane 1 07/10 - 05 / 2 2140 28,3 223
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Drammen Travbane 3 28/9 - 05 / 9 2120 29,7 263
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 01/9 - 02 / 7 2100 29,3ag 1786
O. Kjenner Malene Berdalen (T) O. Kjenner Biri Travbane 6 14/8 - 07 / 3 2100 30,7 g 363
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Bjerke Travbane 0 15/7 - 02 / 10 2160 30,0 216
8 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -8 -2 -1 -0 -2 -51 444
Frøken Fryd 8 Plass 164 528
9 år LYSBRUN HP v.Åsajerven B. Steinseth Momarken Travbane - 13/10 - 02 / 2 1640 dg a 138
e. Starelv Frøkna v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 0 19/12 - 08 / 5 2100 31,6ag 26
Anne-Lise Enger /Reinsvoll B. Steinseth Biri Travbane 1 28/11 - 03 / 6 1609 28,6a 53
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 4 14/11 - 05 / 11 1609 28,6a 92
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Biri Travbane 3 03/10 - 02 / 3 2100 30,6 27
9 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -27 474 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 9 Plass 402 849
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 07/10 - 05 / 7 2160 28,0 364
e. Mørtvedt Mari v. Elding O. Østre Momarken Travbane 3 29/9 - 02 / 5 2140 30,1a 103
Frank Andre Skubberud /Ørje O. Østre Årjäng 7 18/9 - 03 / 2 2140 32,1 g 108
E. Høitomt Frank A. Skubberud O. Østre Drammen Travbane 0 22/8 - 07 / 5 2100 br g 319
Rosa m/reklame R. Kruse Kala Landbane 6 11/8 - 02 / 9 1900 29,5a 609
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 10 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 29/9 - 02 / 3 2140 33,4a 345
e. Nesstjerna v. Elding T. Borg Biri Travbane 6 20/9 - 06 / 14 2120 30,7 835
Arne Petter Kynningrød /Halden D. Aarum Årjäng - 12/5 - 01 / 4 1640 dg a 402
O. Østre Arne Petter Kynningrød E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 26/4 - 03 / 6 2120 30,0 167
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 6 15/4 - 07 / 14 2160 31,3 930
11 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -10 -0 -0 -0 -3 -7 147
Vår Vinni 11 Plass 123 591
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten P. Sem Drammen Travbane 6 13/10 - 01 / 9 1700 30,9 540
e. Vårlill v. Elding J. Undem Momarken Travbane 0 22/9 - 05 / 1 1640 31,1a 833
Knut Weum /Tyristrand R. Aarlie Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 11 2100 32,4a 682
P. Sem Knut Weum P. Sem Drammen Travbane 0 12/5 - 08 / 10 1700 30,8a 921
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek G. Austevoll Drammen Travbane 0 17/3 - 04 / 2 1700 30,8a 335