<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:35 DNTs Unghestserie

Varmblods 2600 m. Autostart.
3-årige norskfødte høyest 60.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-4.000-4.000-4.000 (8 premier)
10. Løp
Rosa Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-6 Plass : 3-7-6

1 2017: -15 -0 -0 -0 -6 -18 000 2016: -17 -0 -0 -1 -4 -14 647
C.C. Gyrus 2600 1 Plass 75 147
5 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Momarken Travbane 8 13/10 - 09 / 9 2140 19,4a 107
e. C.C.Kings Sofie* (NL) v. King Conch* (US) K. Brenden Bjerke Travbane 2 30/9 - 10 / 8 2160 17,3 218
Thomas Brenden-Kenneth Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 6 16/9 - 10 / 5 2140 19,5 873
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Drammen Travbane 5 08/9 - 03 / 12 2100 19,7 1049
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Biri Travbane 0 14/8 - 01 / 9 2120 22,0 g 1283
2 2017: -11 -3 -1 -1 -1 -172 545 2016: -15 -5 -4 -0 -4 -317 000
W.J. Eminent Bergen 2 Plass 560 545
5 år MØRKBR H v.Leonardo Grif* (IT) L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/10 - 07 / 1 2100 17,1ag 91
e. Fanny Speed (S) v. Deliberate Speed* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 11/9 - 06 / 11 2100 15,5a 96
Stall Eminent L. Kolle Bjerke Travbane 5 01/9 - 05 / 8 2100 17,6a 319
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) L. Kolle Bergen Travpark 2 13/8 - 03 / 4 2100 16,4a 15
Rosa m/reklame L. Kolle Bjerke Travbane 1 29/7 - 01 / 9 2140 17,7 112
3 2017: -11 -1 -3 -2 -3 -74 500 2016: -23 -2 -2 -3 -8 -89 500
Lighthouse West 3 Plass 254 000
5 år LYSBRUN V v.Offshore Dream* (FR) L. Kolle Momarken Travbane 2 13/10 - 09 / 8 2140 18,0a 82
e. Leone Selected v. Bicycle L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 03/10 - 06 / 8 2100 17,6 337
Lise Margrete Hostvedt Hjardar /Hof T. Borg Bjerke Travbane 0 01/9 - 06 / 8 2100 19,7a 738
T. Borg Lise M.H. Hjardar L. Kolle Sørlandets Travpark 0 12/7 - 02 / 6 2140 18,1a 453
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 02/7 - 08 / 4 2100 18,5 30
4 2017: -14 -1 -2 -1 -5 -58 775 2016: -5 -1 -0 -0 -3 -20 764
Federal Genius 4 Plass 121 804
5 år BRUN HP v.Federal Flex* (US) K. Roe Klosterskogen Travbane 4 08/10 - 02 / 4 2100 17,2a 734
e. Keystone Sybil (US) v. Malabar Man* (US) K. Roe Biri Travbane - 02/10 - 03 / 2 2100 dg a 494
Unn Renate Bueng /Karasjok K. Roe Klosterskogen Travbane 6 15/9 - 04 / 8 2100 19,5a 184
K. Roe K. Roe Bjerke Travbane - 31/8 - 07 / 4 2100 dg a 1640
Rød m/svart stolpe & krage K. Roe Bjerke Travbane 0 12/8 - 03 / 6 2100 17,7a 537
5 2017: -11 -2 -0 -3 -1 -101 000 2016: -17 -3 -1 -3 -5 -179 000
Marchetti 5 Plass 354 000
5 år BRUN H v.Jetstile H. Storås Biri Travbane 2 02/10 - 03 / 5 2100 15,6a 32
e. Casablanca D. (DE) v. Rise And Shine (NL) H. Storås Bjerke Travbane 1 16/9 - 10 / 9 2160 18,5 54
Ragnar Hagelund /Auli H. Storås Bjerke Travbane - 01/9 - 04 / 9 2100 dg a 1277
H. Storås H. Storås Biri Travbane 0 01/8 - 09 / 12 2100 15,6a 1650
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl H. Storås Biri Travbane 4 24/7 - 07 / 1 2100 16,3a 462
6 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -12 000 2016: -11 -2 -1 -1 -4 -55 000
Day U.S. 6 Plass 181 000
5 år BRUN V v.Quaker Jet* (FR) A. Usterud Drammen Travbane 3 28/9 - 08 / 8 2100 18,3a 124
e. Eden's Girl v. Recourse (US) V. Hop Bjerke Travbane 8 11/9 - 06 / 3 2100 15,9ag 448
Dag H. Usterud-Torgeir P. Ambjørseiet V. Hop Bjerke Travbane - 01/9 - 04 / 3 2100 dg a 781
V. Hop Anita Usterud V. Hop Bjerke Travbane 2 06/5 - 02 / 1 2140 18,3 173
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 6 24/4 - 03 / 11 2100 18,0 93
7 2017: -13 -4 -2 -1 -2 -155 500 2016: -14 -3 -3 -3 -2 -139 755
Gukko Raw 7 Plass 375 255
5 år BRUN H v.Orlando Vici (FR) L. Kolle Biri Travbane 4 02/10 - 03 / 11 2100 16,2a 146
e. Girandola Aas (IT) v. Diamond Way (DE) L. Kolle Bjerke Travbane 2 16/9 - 10 / 11 2160 18,6 72
Jan-Erik Andresen /Kolbotn L. Kolle Bjerke Travbane 2 26/8 - 01 / 5 2140 18,8 71
L. Kolle Trond Anderssen (T) L. Kolle Bjerke Travbane P 22/4 - 20 / 12 2160 20,9 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Malmin Bjerke Travbane N 15/4 - 20 / 7 2160 27,1 g N