<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
Østfold Hesteierforenings amatørløp

Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,0 og bedre 40 m. for tid 1.32,5 og bedre 60 m. for tid 1.31,0 og bedre 80 m. for tid 1.29,5 og bedre 100 m. for tid 1.28,0 og bedre 120 m. for tid 1.26,5 og bedre 140 m. for tid 1.25,0 og bedre.
3-15-årige.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-9-13 Plass : 14-9-13

1 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 2680 1 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) B. Strømnes Momarken Travbane 7 08/9 - 05 / 12 2160 31,3 2420
e. Jotrolla v. Troll Jahn B. Strømnes Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 10 / 10 2120 32,2 g 306
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen B. Strømnes Momarken Travbane 6 14/7 - 04 / 4 2640 33,5 871
J. Theodorsen K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 04 / 5 2100 34,4 g 1671
Oransje m/svart ruter og ermer K. Bjørnerød Biri Travbane 0 21/6 - 09 / 12 2120 35,0 g 881
2 2018: -16 -0 -0 -3 -7 -39 000 2017: -16 -0 -0 -2 -7 -33 000
Stjerne Ball 2 Plass 229 500
8 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Biri Travbane 5 25/9 - 04 / 7 2620 31,5 127
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 8 04/9 - 04 / 9 2120 33,3 g 27
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Drammen Travbane 5 23/7 - 08 / 3 2500 32,8 g 25
R. Sveen R. Sveen Momarken Travbane 1 14/7 - 04 / 7 2660 32,2 113
brun m/røde seler R. Sveen Bjerke Travbane 0 08/7 - 05 / 4 2140 dist g 183
3 2015: -13 -0 -0 -3 -3 -20 500 2014: -9 -1 -0 -1 -6 -30 000
Eld Lill 2700 1 Plass 55 300
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Ydersbond Årjäng 0 20/9 - 07 / 8 2140 34,0 1128
e. Aun Lill v. Elding H. Ydersbond Årjäng 0 30/8 - 05 / 3 2140 34,0 g 138
Haakon Ydersbond /Hemnes L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 08 / 14 2120 32,4 g 523
H. Ydersbond L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 14/5 - 05 / 5 2100 30,4 614
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl L. Kolle Momarken Travbane 3 05/5 - 02 / 1 1640 30,0 22
4 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -22 000 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -10 000
Bol Tore 2720 1 Plass 175 364
7 år MØRKBR V v.Horgen Tore O. Kjenner Bjerke Travbane 7 14/10 - 02 / 4 2640 30,6 243
e. Pålnett v. Elding J. Mjølnerød Årjäng 3 20/9 - 07 / 15 2160 29,6 g 30
Jan Løvvold /Stokke O. Kjenner Åmål 7 03/9 - 01 / 9 2080 30,5ag 51
M. Strand Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 27/8 - 04 / 8 2100 dg a 31
gul m/blå t. O. Østre Kala Landbane 3 11/8 - 02 / 11 1900 29,2a 93
5 2015: -5 -0 -0 -0 -2 -4 144 2014: -7 -0 -0 -0 -4 -11 073
Linnfoss* 2 Plass 268 740
14 år BRUN V v.Spang Best U. Axelson Årjäng 0 20/9 - 05 / 14 2660 30,2 1320
e. Vilhelmine v. Gullmin U. Axelson Årjäng 0 30/8 - 02 / 11 2160 28,5 662
Sverige U. Axelson Åmål 0 02/8 - 02 / 10 2480 30,8ag 1256
U. Axelson U. Axelson Årjäng 5 20/6 - 03 / 6 2640 31,0 277
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Årjäng 8 19/4 - 09 / 11 2680 32,9 g 770
6 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000
Vethe Jerven 3 Plass 160 209
10 år SVART V v.Åsajerven J. Dahl Bjerke Travbane - 09/9 - 01 / 3 2160 dg 133
e. Pålnett v. Elding J. Dahl Bjerke Travbane 0 03/6 - 02 / 7 2160 33,0 g 364
Yngve Garseg /Eidsberg B. Garseg Bjerke Travbane 0 20/5 - 08 / 6 2100 30,7ag 145
B. Garseg Arild Garseg J. Dahl Bjerke Travbane 2 06/5 - 03 / 7 2160 29,0 110
svart m/hvitt slips, krage og mansj. J. Dahl Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 03 / 1 2100 33,3 g 112
7 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -3 -2 -2 -6 -99 924
Reit Even* 4 Plass 328 988
10 år SVARTBRUN V v.Pål Even E. Jernberg Årjäng 6 20/9 - 05 / 3 2660 28,5 160
e. Reitsol v. Saje (S) V. Hop Biri Travbane 0 22/5 - 07 / 6 2100 28,6a 213
Sverige V. Hop Bjerke Travbane 5 13/5 - 03 / 2 2600 30,0a 70
E. Jernberg U. Ohlsson Färjestad 0 27/4 - 09 / 3 2660 28,2 182
Grön, blått axlp. med gröna romb; grön V. Hop Biri Travbane 1 10/4 - 06 / 6 1609 28,1a 141
8 2018: -23 -1 -1 -1 -5 -50 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 2740 1 Plass 302 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 30/9 - 04 / 10 1640 28,8 86
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 03 / 3 1609 27,9a 307
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Momarken Travbane 0 08/9 - 06 / 6 2140 30,8a 273
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 26/8 - 10 / 11 1640 31,0 125
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Kala Landbane 3 11/8 - 05 / 11 1900 28,6a 766
9 2018: -9 -0 -0 -4 -2 -89 000 2017: -16 -4 -1 -4 -6 -827 551
Tekno Jerken 2780 1 Plass 3 198 740
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld T. Borg Bjerke Travbane 3 23/9 - 02 / 4 2160 22,9 154
e. Jerkegnista v. Pilmingnist H. Torvinen Bjerke Travbane 3 13/9 - 06 / 6 2140 22,9 178
Tor Brænden /Oslo H. Torvinen Turku 5 22/8 - 10 / 1 2100 21,3a 517
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Borg Biri Travbane - 01/8 - 04 / 5 2100 dg 20
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek T. Borg Sørlandets Travpark 2 18/7 - 09 / 11 2609 24,1ag 674
10 2018: -11 -0 -1 -0 -8 -125 056 2017: -13 -1 -1 -4 -6 -155 371
Mino* 2 Plass 1 531 072
10 år RØD H v.Moe Odin B. Ekløf Östersund 2 09/10 - 08 / 9 1660 23,3 85
e. Minti v. Minpil M. Jakobsson Bollnäs 0 12/9 - 07 / 10 2660 26,2 32
Sverige Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 29/8 - 10 / 4 2140 23,8ag 188
H. Helmen E. Høitomt Momarken Travbane 0 15/8 - 10 / 8 2140 24,9a 153
hvit m/lilla sk.stk. røde seler & erme Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 05/8 - 06 / 9 2160 24,0 41
11 2015: -21 -1 -2 -2 -9 -81 545 2014: -13 -1 -2 -2 -3 -66 000
Kleppe Manden 3 Plass 534 045
9 år BRUN H v.Nordli Svarten E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 08/10 - 05 / 3 2100 dg a 41
e. Gjømle Vinni v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 3 05/10 - 05 / 1 2100 26,5 241
Pål Eilertsen /Ski C. Jepson Årjäng - 20/9 - 05 / 12 2680 dg 52
O. Reime Stian Eilefsen (T) R. Halvorsen Bergen Travpark 6 06/8 - 05 / 7 2100 27,9 g 557
blå m/svart ermstr, sv/gul reklame M. Erga Forus Travbane 0 04/8 - 02 / 4 2060 27,8 g 293
12 2015: -14 -0 -1 -1 -5 -69 790 2014: -27 -6 -3 -5 -7 -446 716
Sagi Allvinn 4 Plass 917 536
7 år BRUN V v.Røste Bo* (S) E. Vinvand Bjerke Travbane P 14/10 - 21 / 2 2160 31,0 P
e. Sagi Malin v. Alm Svarten H. Holm Bjerke Travbane 0 12/9 - 10 / 9 2100 br ag 1271
Morten Langli /Oslo M. Andersson Årjäng 4 10/9 - 02 / 5 2180 25,6 273
R. Kruse Anders Lundstrøm Wolden (T) H. Holm Drammen Travbane 0 17/6 - 07 / 4 2100 26,8 306
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl H. Holm Bjerke Travbane - 03/6 - 04 / 5 2140 dg 193
13 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -36 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 5 Plass 1 407 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Bollnäs 7 12/9 - 07 / 14 2660 25,9 277
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Gävle 0 21/8 - 07 / 13 2180 27,8 g 27
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 15/8 - 10 / 6 2140 25,2a 337
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Årjäng 3 11/7 - 09 / 10 2180 24,7 59
Svart m/oransje stolpe,rekl. J. Mjølnerød Arvika 1 03/7 - 03 / 6 2520 26,1 11
14 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 6 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld L. Pedersen Momarken Travbane 2 06/10 - 09 / 7 1680 25,1 20
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Bjerke Travbane 0 30/9 - 01 / 7 1609 25,4ag 410
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Bjerke Travbane 4 23/9 - 02 / 6 2160 23,5 349
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 4 13/9 - 06 / 1 2140 23,0 1073
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip L. Pedersen Bjerke Travbane 2 12/8 - 01 / 8 2200 24,9 145