<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
V4-4
DD-2
Indre Østfold Kommunenes løp (Høst Maraton)

Varmblods 4140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr., 60 m. ved 475.001 kr., 80 m. ved 775.001 kr., 100 m. ved 1.300.001 kr.
3-12-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-11 Plass : 7-10-11

1 2018: -14 -1 -2 -1 -7 -131 078 2017: -22 -4 -3 -0 -8 -274 712
Valokaja Hindø (DK) 4140 1 Plass 1 258 462
7 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) G. Gundersen Leangen Travbane 0 03/10 - 10 / 1 3140 16,7 161
e. Hindø Enghave* (DK) v. Victor Victor* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane - 13/9 - 12 / 3 2100 dg a 58
Eirik Djuve /Sola E. Høitomt Forus Travbane 2 05/9 - 09 / 3 2990 16,5 32
G. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) K. Jensen Billund 3 22/7 - 04 / 1 2020 15,3 24
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer B. Jørgensen Århus 3 05/7 - 11 / 1 2360 18,1a 26
2 2018: -16 -2 -2 -0 -3 -95 991 2017: -18 -2 -0 -3 -2 -107 454
Trust Boom Bay (DK) 2 Plass 490 427
8 år BRUN V v.Trophy Catch (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 03/9 - 01 / 7 2100 17,1ag 13
e. Baby Herve (DK) v. Speedy Herve (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/8 - 05 / 2 2100 16,3a 61
Lars Fredrik Kolle /Vear E. Høitomt Bjerke Travbane - 28/5 - 04 / 5 2100 dg a 90
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 30/4 - 02 / 8 2100 19,2ag 88
Rosa m/reklame L. Kolle Drammen Travbane 0 14/4 - 04 / 5 1700 17,9ag 38
3 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -18 500 2016: -20 -3 -2 -2 -4 -84 000
Alphatron 4160 1 Plass 372 907
7 år BRUN V v.From Above* (S) E. Høitomt Leangen Travbane 3 03/10 - 05 / 11 2140 15,9a 166
e. Just a Joke (S) v. Express Ride* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 23/9 - 10 / 8 2100 15,4a 101
Torstein Skjaker /Jaren E. Høitomt Biri Travbane - 04/9 - 07 / 8 1609 dg a 260
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 31/7 - 06 / 4 3100 17,5 72
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bergen Travpark 1 25/7 - 07 / 3 3100 16,4 61
4 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -43 000 2017: -16 -2 -1 -3 -5 -111 000
Madonna Rags 2 Plass 435 769
9 år BRUN HP v.Com Hector* (S) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 01/10 - 05 / 5 2100 15,2a 69
e. Julia Rags v. Super Arnie* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 7 13/9 - 09 / 1 3100 16,8 810
Stall Luxusfellen Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 20/8 - 05 / 10 2600 dg a 403
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Vinvand Biri Travbane 0 01/8 - 02 / 3 2600 21,0ag 243
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Vinvand Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 03 / 2 2100 17,6ag 342
5 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -18 000 2017: -12 -1 -1 -1 -4 -64 000
Pingo Spring (DK) 3 Plass 380 000
11 år BRUN H v.Storstadsbusen* (S) H. Holm Klosterskogen Travbane 1 26/9 - 05 / 8 2100 15,7a 142
e. Briza Spring (DK) v. New Quick* (DK) H. Holm Bjerke Travbane 6 13/9 - 09 / 4 3120 16,3 783
Kjersti E. Finsrud-Ulf R. Engebretsen F. Hamre Sørlandets Travpark 5 29/8 - 04 / 8 3160 16,4 325
H. Holm Ulf Roger Engebretsen H. Holm Bjerke Travbane 4 12/8 - 05 / 6 2600 15,5a 483
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 3 29/7 - 04 / 3 2600 18,3a 171
6 2018: -13 -1 -0 -3 -5 -98 000 2017: -24 -2 -0 -4 -6 -104 500
Tayno Dream 4 Plass 542 500
8 år BRUN V v.Super News (US) K. Johansen Bjerke Travbane 5 23/9 - 10 / 10 2100 15,3a 99
e. Impressive v. Valley Sentry* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/9 - 09 / 6 3140 16,1 1181
Alf-Jonny Lunde-Sven Andresen E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 29/8 - 04 / 6 3160 16,2 547
G. Austevoll Alf-Jonny Lunde E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/8 - 09 / 2 2100 14,8a 637
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Løvvold Biri Travbane 0 31/7 - 06 / 1 3100 17,5 429
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000
Black November 4180 1 Plass 464 690
8 år SVART H v.C.R. Excalibur (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 07/10 - 09 / 1 2100 14,0a 223
e. La Bonita v. Ata Star L.* (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 13/9 - 09 / 8 3140 15,6 125
Berit Haugen /Oslo P. Midtfjeld Leangen Travbane 0 27/6 - 10 / 9 3160 17,4 g 34
P. Midtfjeld Oddmund Wallevik (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 13/6 - 05 / 9 3180 16,1 g 79
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 2 23/5 - 07 / 6 3140 15,5 109
8 2018: -21 -4 -4 -3 -7 -144 938 2017: -22 -2 -5 -2 -8 -164 212
Jaccaroo (S) 2 Plass 904 487
8 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) T. Jansson Solvalla 4 30/9 - 10 / 6 2640 14,5a 97
e. Scanty (S) v. Sugarcane Hanover* (US) N. Frøhaug Bjerke Travbane 1 12/9 - 01 / 2 2100 14,2a 15
Anita Pettersen-Leif Hastadklev K. Pedersen Bjerke Travbane 6 05/8 - 08 / 2 2100 13,7a 89
K. Pedersen Bo Westergaard (T) B. Westergaard Bjerke Travbane 1 29/7 - 06 / 8 2100 14,8a 105
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 18/7 - 10 / 14 2680 14,6 73
9 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -6 000 2015: -12 -1 -1 -2 -3 -79 000
Gary's Coktail 3 Plass 482 000
9 år MØRKBR H v.Coktail Jet (FR) J. Rasmussen Sørlandets Travpark 1 04/10 - 06 / 7 2140 14,9a 317
e. Gary's Donna v. Ata Star L.* (S) J. Untersteiner Färjestad 0 19/9 - 05 / 9 3160 br g 413
Arve Pedersen-Jan Roar Kristiansen J. Rasmussen Bjerke Travbane 0 13/9 - 09 / 9 3160 15,5 340
J. Rasmussen Tor Olaf Halle (T) J. Rasmussen Forus Travbane 3 05/9 - 09 / 15 3030 15,9 196
blå m/bred gul v-formet stolpe E. Høitomt Bjerke Travbane 6 12/8 - 08 / 2 2100 15,0a 44
10 2015: -12 -1 -1 -1 -5 -224 534 2014: -14 -2 -3 -2 -6 -155 589
Wine And Dine* 4 Plass 458 598
6 år RØD V v.Daguet Rapide* (IT) B. Goop Färjestad 3 28/9 - 09 / 10 2160 14,1 57
e. Sip The Wine (US) v. Malabar Man* (US) B. Goop Axevalla 0 17/7 - 03 / 8 2140 14,0a 124
Sverige B. Goop Axevalla 0 17/7 - 08 / 1 2140 14,2a 106
O. Goop Bjørn Goop (T) B. Goop Jarlsberg Travbane 2 05/7 - 05 / 10 3120 15,8 97
Mörkblå, guldf. midjeb. & sömmar B. Goop Åby 6 25/6 - 09 / 8 2640 15,1 135
11 2015: -15 -0 -1 -4 -4 -136 000 2014: -9 -2 -1 -0 -1 -87 000
Laugh At My Face (S) 4200 1 Plass 683 000
7 år BRUN HP v.Viking Kronos* (IT) K. Malmin Bjerke Travbane 3 30/9 - 07 / 4 2160 13,8 76
e. Queen's Counsel (FR) v. Sebrazac* (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 0 12/9 - 09 / 3 2100 13,2ag 1046
Vestmarka AB /Vøyenenga K. Malmin Forus Travbane 0 05/9 - 04 / 6 2060 15,7 353
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Momarken Travbane 0 15/8 - 05 / 6 2160 16,5 60
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bergen Travpark 2 25/7 - 09 / 8 2600 14,9a 254
12 2016: -4 -0 -0 -1 -2 -14 000 2015: -18 -3 -3 -0 -6 -190 802
Fill Joy Dream (US) 2 Plass 805 302
12 år BRUN V v.Enjoy Lavec* (S) B. Garberg Färjestad 5 19/9 - 05 / 12 3180 14,9 923
e. Fill Josselyn* (US) v. Supergill* (US) J. Blekkan Bjerke Travbane 0 13/9 - 09 / 11 3160 15,5 265
Robert Jakobsen /Trondheim B. Garberg Leangen Travbane 0 20/7 - 01 / 12 2660 17,8 41
B. Garberg B. Garberg Harstad Travpark 1 11/7 - 04 / 13 3050 16,0 82
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 2 27/6 - 10 / 13 3180 15,7 181
13 2018: -15 -0 -1 -2 -7 -55 144 2017: -17 -1 -3 -2 -5 -70 500
King Of Friday 3 Plass 816 243
10 år BRUN H v.Fast Photo* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 5 07/10 - 04 / 8 2100 13,1a 744
e. Thai Sweet News v. Super News (US) C. Antonsen Momarken Travbane 3 29/9 - 04 / 7 2140 15,0a 39
Thomas Antonsen /Slitu C. Antonsen Årjäng 3 18/9 - 05 / 3 1640 12,7a 374
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 12/8 - 08 / 1 2100 15,5a 453
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Antonsen Momarken Travbane 0 14/7 - 03 / 6 1640 14,0a 326
14 2016: -22 -1 -2 -1 -9 -72 000 2015: -23 -2 -4 -2 -11 -177 000
Beak's News 4220 1 Plass 1 175 904
12 år BRUN V v.Super News (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 4 03/10 - 02 / 8 1609 12,7a 118
e. Ro Sherree (US) v. Nearly Perfect (US) O. Østre Bjerke Travbane 5 23/9 - 04 / 10 2100 14,8a 104
Brit Inger Wahl /Rakkestad O. Østre Bjerke Travbane 4 11/9 - 01 / 8 1100 10,6a 86
O. Østre Brit Inger Wahl O. Østre Jarlsberg Travbane 3 21/8 - 02 / 6 2100 13,0a 146
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Kala Landbane 2 11/8 - 08 / 7 1920 13,8 81
15 2018: -8 -2 -1 -3 -1 -74 000 2017: -19 -1 -2 -5 -3 -81 000
Perfect Toll (S) 4240 1 Plass 2 280 342
11 år LYSBRUN V v.Alf Palema* (US) Å. Tengsareid Bergen Travpark 3 24/9 - 02 / 6 1600 15,3a 32
e. Tvindas S. (S) v. Lindy's Crown (US) P. Untersteiner Kalmar 0 03/6 - 09 / 6 1640 11,9ag 464
Nina-Hilde Bergås /Seim P. Untersteiner Jägersro 5 14/5 - 05 / 5 2140 12,8a 68
S. Wassberg Gaute Lura (T) P. Untersteiner Kalmar - 01/5 - 09 / 5 1640 dg ag 44
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame P. Untersteiner Axevalla 4 07/4 - 11 / 8 2140 13,5a 123