<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
Eidsberg Sparebanks løp (Kladblodscupen)

Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 475.001 kr.
3-15-årige høyest 750.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-13-14 Plass : 8-13-14

1 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -32 500
Hvindjerven 2640 1 Plass 482 413
10 år BRUN V v.Hvatt Djerven P. Hvattum Bjerke Travbane 5 16/9 - 05 / 3 1609 25,4ag 53
e. Hvindiana v. Nilas P. Hvattum Drammen Travbane 1 08/9 - 05 / 7 1700 26,4a 38
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane - 19/8 - 08 / 15 2160 dg 374
P. Hvattum P. Hvattum Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 06 / 7 2100 26,9ag 193
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 04 / 4 2100 28,5 109
2 2017: -8 -1 -1 -1 -1 -86 132 2016: -18 -2 -1 -1 -10 -91 417
Storsjarmøren* 2 Plass 543 819
10 år SVART H v.Bokli Eld J. Bjerring Drammen Travbane 3 28/9 - 06 / 9 2100 28,4 195
e. Vibergs Vinnie v. Finstad Per J. Bjerring Bjerke Travbane 6 16/9 - 05 / 2 1609 25,4a 167
Sverige J. Bjerring Drammen Travbane 3 08/9 - 05 / 5 1700 27,5a 68
J. Bjerring S. Bendiksen Drammen Travbane P 09/8 - 22 / 2 2120 31,8 P
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Biri Travbane 4 01/8 - 01 / 1 2100 26,8a 283
3 2016: -9 -0 -1 -3 -2 -46 000 2015: -27 -0 -3 -2 -10 -98 000
Kengu 3 Plass 469 000
9 år LYSBRUN HP v.Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 05 / 6 2100 29,7ag 277
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Drammen Travbane 0 28/9 - 06 / 3 2100 29,4 g 596
Lene Olsen /Vear S. Løvvold Bjerke Travbane 6 23/9 - 09 / 8 2100 29,4a 53
G. Flåten G. Flåten Sørlandets Travpark 0 16/6 - 07 / 6 2140 br g 207
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame T. Espedal Drammen Travbane 5 30/5 - 05 / 3 1700 26,8 381
4 2017: -14 -1 -1 -2 -6 -91 106 2016: -15 -2 -2 -0 -3 -91 843
Loke Faks* 4 Plass 606 949
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 08/10 - 05 / 11 2100 27,9ag 87
e. Uni Pia v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 0 23/9 - 06 / 7 2100 27,7a 56
Sverige V. Hop Bjerke Travbane 3 16/9 - 05 / 7 1609 25,2a 74
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 2 03/8 - 02 / 7 2100 27,2a 40
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 7 25/7 - 10 / 5 2100 25,6 g 399
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -2 -1 -6 -75 493
Stensvik Iver* 5 Plass 666 287
11 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 08/10 - 05 / 5 2100 27,4a 97
e. Engdokka v. Spang Best V. Hop Drammen Travbane 4 28/9 - 06 / 5 2100 28,5 97
Sverige V. Hop Forus Travbane - 05/9 - 10 / 5 2040 dg 651
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 30/8 - 06 / 9 2100 26,3a 298
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 06 / 2 2100 26,9a 45
6 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 2660 1 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Sørlandets Travpark 6 27/9 - 06 / 5 2160 26,0 g 76
e. Markaseira v. Kos Knekten L. Kolle Sørlandets Travpark 2 06/9 - 07 / 8 1609 24,5a 140
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Jarlsberg Travbane 1 30/8 - 06 / 1 2100 26,0a 101
T. Borg Berit Garstad T. Borg Bjerke Travbane 0 19/8 - 08 / 12 2160 br g 248
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 06 / 1 2100 26,7a 84
7 2018: -8 -1 -1 -0 -3 -52 000 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -84 500
Bravo Turbo 2 Plass 654 545
14 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) T. Lindbak Bjerke Travbane 1 23/9 - 06 / 4 2100 26,3a 29
e. Åmli Riga v. Alm Rigel T. Lindbak Bjerke Travbane 2 09/9 - 07 / 12 2100 25,6a 360
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 2 14/8 - 08 / 3 2100 26,9 103
T. Lindbak T. Lindbak Drammen Travbane 5 03/8 - 02 / 1 2100 27,9a 19
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Bjerke Travbane 4 22/7 - 08 / 6 2140 25,6 139
8 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 3 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 27/9 - 06 / 10 2160 25,4 59
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 09/9 - 07 / 3 2100 25,4a 199
Kreativ Transport AS /Eidsberg E. Høitomt Bjerke Travbane 5 01/9 - 09 / 5 2600 27,7a 418
E. Høitomt Ernst Karlsen E. Høitomt Forus Travbane - 04/8 - 02 / 1 2040 dg 18
Rosa m/reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/6 - 08 / 4 2100 29,4a 34
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Holterjerven 4 Plass 723 176
11 år SVART H v.Åsajerven O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 2 26/9 - 09 / 5 2100 24,1a 120
e. Nanna Mollyn v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 09/9 - 07 / 8 2100 25,9a 20
Stall Holter K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 21/8 - 07 / 6 2100 25,5a 35
O. Mikkelborg Kjell Dolvik O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 22/7 - 08 / 2 2140 dgp 29
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 14/7 - 02 / 7 2140 25,8a 26
10 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2016: -23 -2 -3 -1 -7 -115 785
Nordby Ask 5 Plass 823 523
8 år SVART V v.Briskeby Philip O. Østre Bjerke Travbane 3 09/9 - 07 / 6 2100 25,7a 46
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Sørlandets Travpark 0 29/8 - 10 / 6 2140 25,2ag 680
Carl Gunnar Myhre /Larvik T. Solberg Drammen Travbane 0 22/8 - 05 / 9 2140 28,5 g 194
O. Østre Petter Glittum (T) T. Solberg Bjerke Travbane 3 05/8 - 06 / 1 2140 24,7 53
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bergen Travpark 4 25/7 - 10 / 9 2120 24,7 530
11 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 145 2016: -5 -1 -1 -1 -1 -86 951
Ekeld 6 Plass 743 431
7 år SVART V v.Lome Elden G. Austevoll Drammen Travbane 4 05/10 - 05 / 3 2100 27,4 g 31
e. Jima v. Jillmin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 02 / 4 2100 26,4ag 104
Heidi Johansen /Eidsberg G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 07 / 8 2100 25,6a 155
G. Austevoll Morten Wik G. Austevoll Bergen Travpark 0 25/7 - 10 / 8 2120 25,0 375
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane - 23/6 - 02 / 4 2160 dg 84
12 2016: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -30 500
Jeppes Odin 7 Plass 704 652
14 år SVART V v.Moe Odin S. Bendiksen Drammen Travbane - 05/10 - 05 / 5 2100 dg 605
e. Aksvarta v. Finstad Per S. Bendiksen Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 2 2100 26,9a 360
Reidar Mangelrød /Larvik S. Bendiksen Jarlsberg Travbane 3 21/8 - 07 / 3 2100 25,5a 738
S. Bendiksen S. Bendiksen Bjerke Travbane 0 05/8 - 06 / 4 2140 27,6 777
Svart m/grønne ermer, sv. mansj, rekl S. Bendiksen Momarken Travbane 2 14/7 - 02 / 3 2140 26,0a 429
13 2016: -9 -1 -0 -2 -0 -41 399 2015: -19 -1 -3 -2 -4 -146 235
Lome Hero 8 Plass 751 249
9 år SVART V v.Elding G. Gundersen Jarlsberg Travbane P 11/10 - 20 / 7 2120 25,9 P
e. Lomesokka v. Lappe Troll* G. Gundersen Leangen Travbane - 03/10 - 07 / 8 2160 g5 g 246
Nina Dalgaard Nielsen /Flateby U. Ohlsson Bollnäs - 12/9 - 07 / 11 2660 dg 605
L. Kolle Nina Dalgaard Nielsen J. Kontio Gävle - 21/8 - 07 / 14 2180 dg 170
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl U. Ohlsson Bollnäs 2 14/8 - 03 / 9 2680 25,3 84
14 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Striks 9 Plass 591 500
13 år BRUN V v.Steinsvad Eld G. Gundersen Bjerke Travbane 3 23/9 - 06 / 1 2100 26,5a 52
e. Stri v. Rappfot G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 30/8 - 06 / 6 2100 26,1a 81
Sille Antonsen /Gran G. Gundersen Momarken Travbane 3 14/7 - 02 / 5 2140 26,1a 33
G. Gundersen Morten Antonsen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 1 24/6 - 08 / 1 2100 26,8a 75
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer V. Hop Bjerke Travbane 4 03/6 - 05 / 7 2100 25,9a 113
15 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -1 -4 -2 -10 -137 726
Troll Sindy* 10 Plass 746 497
8 år SVART HP v.Lome Elden P. Nilsen Årjäng 7 11/10 - 07 / 5 2160 27,1 562
e. Bottem Trolla v. Troll Kos P. Nilsen Årjäng 3 10/9 - 02 / 3 2160 26,3 439
Sverige O. Mikkelborg Årjäng 2 23/8 - 05 / 6 2160 26,8 116
P. Nilsen Leif Turesson (A) P. Nilsen Bjerke Travbane 0 29/7 - 05 / 10 2160 28,1 177
blå med rødt belte. P. Nilsen Åmål 6 20/7 - 01 / 10 2120 27,1 372