<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
Norsk Oaks - Agria løpet

Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-årige hopper.
Premier: 300.000-150.000-60.000-30.000-15.000-(10.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-10 Plass : 2-3-10

1 2016: -9 -1 -1 -0 -7 -204 373 2015: -16 -2 -3 -4 -5 -282 524
Torpa Olea* 2140 1 Plass 486 897
4 år SVART HP v.Skaffer Brunen* C. Antonsen Momarken Travbane 1 06/10 - 01 / 4 2140 29,3a 205
e. Riska Lill v. Kap Pil P. Grundmann Bergsåker 7 25/9 - 05 / 10 2180 29,7 g 505
Sverige G. Thoren Bjerke Travbane 4 13/9 - 01 / 10 2100 28,5a 282
C. Antonsen Lars Selin G. Thoren Bjerke Travbane 3 31/8 - 03 / 1 2100 29,3a 45
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Thoren Dannero 0 08/8 - 04 / 5 2140 30,9ag 233
2 2016: -9 -2 -1 -1 -3 -200 111 2015: -12 -6 -4 -1 -1 -888 012
Tangen Jerkila 2 Plass 1 088 123
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Momarken Travbane 1 06/10 - 02 / 5 2140 29,4a 13
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 1 13/9 - 01 / 1 2100 27,8a 18
Morten Wik /Klavestadhaugen G. Austevoll Bjerke Travbane 1 31/8 - 02 / 2 2100 29,4a 12
G. Austevoll Morten Wik G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 21/8 - 01 / 4 2120 28,4 g 100
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Sørlandets Travpark 2 18/7 - 04 / 2 2140 29,1 47
3 2016: -11 -5 -1 -2 -1 -788 000 2015: -10 -2 -4 -2 -2 -454 500
Solvik Faksa 3 Plass 1 242 500
4 år M.BRUN HP v.Voje Faks L. Kolle Momarken Travbane 2 06/10 - 01 / 5 2140 29,5a 101
e. Mona v. Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane 5 13/9 - 01 / 2 2100 28,6ag 67
Stall Solvika L. Kolle Bjerke Travbane 1 31/8 - 01 / 7 2100 29,3a 22
L. Kolle Malin Eie L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 21/8 - 09 / 12 2140 29,5 72
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 29/6 - 04 / 6 2100 31,8 88
4 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2015: -12 -2 -3 -3 -2 -250 562
Lodins Madelen 4 Plass 256 562
4 år GUL HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 06/10 - 01 / 2 2140 29,7a 78
e. Lodins Merradonna v. Atom Vinter O. Kjenner Bjerke Travbane 2 13/9 - 01 / 3 2100 28,3a 107
Lundestad Ole-Runa Haugen Strømnes J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 31/8 - 03 / 6 2100 29,2a 42
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) C. Kjenner Kala Landbane - 11/8 - 02 / 12 1900 g0 a 382
Svart m/oransje stolpe,rekl. J. Mjølnerød Gävle 2 25/6 - 04 / 2 2160 31,3 17
5 2015: -5 -4 -0 -0 -1 -398 576 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Aase 5 Plass 398 576
3 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 06/10 - 01 / 1 2140 30,9ag 10
e. Tekno Pila v. Lome Elden Ø. Tjomsland Dannero 1 08/8 - 04 / 1 2140 26,8a 23
Nils Munkhaugen /Melhus Ø. Tjomsland Dannero 1 27/7 - 09 / 3 2140 30,0a 15
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 31/3 - 08 / 7 2060 30,0 15
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/2 - 07 / 2 2140 31,1 13
6 2017: -13 -0 -3 -2 -6 -57 290 2016: -20 -1 -1 -3 -6 -69 814
Lynlinn 6 Plass 268 635
5 år BRUN HP v.Spikeld K. Kvasnes Momarken Travbane 5 06/10 - 02 / 1 2140 30,9a 181
e. Skøilinn v. Skøiar O. Sagholen Bjerke Travbane 3 13/9 - 01 / 9 2100 28,4a 307
Tim Fiskerud /Hemnes O. Sagholen Bjerke Travbane 2 31/8 - 01 / 6 2100 29,4a 271
O. Sagholen Tim Fiskerud O. Sagholen Kala Landbane 0 11/8 - 05 / 1 1900 br ag 209
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Årjäng 3 27/7 - 01 / 5 2160 31,1 60
7 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 7 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Momarken Travbane 5 06/10 - 01 / 3 2140 31,9a 463
e. Frøen Oda v. Moe Odin Ø. Kihlstrøm Bollnäs 0 01/10 - 02 / 2 2140 33,3 g 33
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane 7 13/9 - 01 / 8 2100 28,9a 840
T. Solberg Merete Viksås T. Solberg Bjerke Travbane 4 31/8 - 02 / 5 2100 29,9a 372
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Biri Travbane 9 14/8 - 05 / 10 2120 31,9 132
8 2016: -6 -2 -0 -0 -1 -496 483 2015: -9 -3 -1 -1 -3 -254 580
B.W.Gullis* (S) 8 Plass 751 063
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin R. Skoglund Momarken Travbane 6 06/10 - 02 / 3 2140 30,9a 53
e. Gullan Fax* (S) v. Järvsöfaks (S) R. Skoglund Dannero 4 08/8 - 04 / 2 2140 28,5ag 20
Sverige R. Skoglund Dannero 1 27/7 - 07 / 2 2140 28,9a 17
R. Skoglund Ø. Kihlstrøm Bollnäs 1 29/6 - 05 / 1 1640 28,7 73
Svart, rött brb & triangel, ärmrev; sv R. Skoglund Östersund 4 05/6 - 05 / 6 2140 30,2a 242
9 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 9 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 06/10 - 02 / 6 2140 30,1a 146
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 8 13/9 - 01 / 4 2100 29,0ar 280
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 31/8 - 02 / 6 2100 29,7a 169
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 05/8 - 01 / 10 2160 31,1 65
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 22/7 - 09 / 8 2160 33,2 g 89
10 2016: -16 -0 -3 -1 -7 -322 506 2015: -18 -2 -1 -4 -4 -175 777
Jega Bottega 10 Plass 498 283
4 år SVART HP v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Bergen Travpark 0 10/10 - 04 / 5 2120 28,6 g 205
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Momarken Travbane 3 06/10 - 02 / 7 2140 30,6a 99
Paal Gulbrandsen /Askim E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 26/9 - 04 / 2 2100 30,8 g 67
E. Høitomt Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 10 13/9 - 01 / 5 2100 30,9ag 40
Rosa m/reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 31/8 - 03 / 4 2100 29,2ag 38
11 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -40 000 2016: -7 -0 -1 -1 -1 -16 000
Spikrappa 11 Plass 120 000
5 år BRUN HP v.Spikeld P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 06/10 - 02 / 4 2140 30,7a 259
e. Risla v. Slogum Jørn E. Høitomt Bjerke Travbane 12 13/9 - 01 / 6 2100 31,0a 323
Toni Alexander Aasen /Porsgrunn E. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/8 - 01 / 5 2100 30,3a 92
P. Midtfjeld Toni Alexander Aasen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/8 - 01 / 9 2160 33,9 g 38
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/7 - 09 / 3 2140 33,0 55
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -0 -1 -2 -22 000
Veels Shanti 12 Plass 172 685
6 år GRÅSVART HP v.H.G. Balder H. Holm Momarken Travbane 6 06/10 - 01 / 7 2140 32,7a 815
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll O. Lindqvist Bollnäs 2 01/10 - 02 / 4 2140 32,4 70
Ellen K. Låhne Kristiansen /Andebu M. Jakobsson Bollnäs 3 12/9 - 01 / 1 2140 31,0 135
H. Holm Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 3 22/7 - 09 / 4 2140 33,7 609
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 4 10/7 - 04 / 8 2120 34,0 475