Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 #MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr., 40 m. ved 270.001 kr., 60 m. ved 550.001 kr.
5-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-5 Plass : 4-2

1 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -11 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mjølner Birken 2120 1 Plass 270 625
9 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) T. Håvardstun Bergen Travpark 0 06/8 - 03 / 11 2100 29,4a 1436
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll P. Buer Bergen Travpark 0 02/7 - 05 / 1 1600 29,4a 456
Gunnar Viveli-Ivar Herre T. Håvardstun Bergen Travpark 0 11/6 - 03 / 8 1600 28,3a 601
C. Morken Ivar Herre L. Witasp Romme - 25/4 - 07 / 1 2140 dg 225
Svart m/grønn skstk, sidef, ermr, rek L. Witasp Rättvik 2 07/4 - 01 / 1 2140 29,6a 105
2 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -0 -5 -1 -3 -62 500
Vikar 2 Plass 265 000
8 år BRUN V v.Viggo* C. Hande Forus Travbane 2 29/9 - 09 / 6 2080 28,0 292
e. Eld Kari* v. Elding I. Vikse Forus Travbane 0 22/9 - 08 / 2 2040 28,9ag 652
Ida Beate Vikse /Haugesund L. Larsen Bergen Travpark 0 27/8 - 01 / 2 1600 27,9a 964
C. Hande Ida Beate Vikse (A) L. Larsen Haugaland Travpark - 18/8 - 01 / 3 1820 dg 231
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr L. Larsen Bergen Travpark P 06/8 - 21 / 2 2120 32,4 P
3 2015: -9 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Drageblæsen 2140 1 Plass 489 150
15 år BRUN V v.Nordli Svarten L. Rotneim Bergen Travpark 0 27/8 - 01 / 3 1600 dist a 649
e. Mayruletta v. Solett J. Landaas Bergen Travpark 0 23/8 - 08 / 3 1600 28,5a 589
Vidar Drageset-Rune Drageset /Voss J. Landaas Bergen Travpark 0 11/6 - 09 / 3 2100 28,0a 854
L. Rotneim Vidar Drageset V. Steine Bergen Travpark 0 16/5 - 05 / 4 1620 29,7 1465
gul m/svarte hengsl.,ermstr,belte+mans J. Landaas Bergen Travpark 0 07/5 - 08 / 2 1600 26,9ag 259
4 2018: -4 -4 -0 -0 -0 -256 000 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 2160 1 Plass 5 302 554
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bergen Travpark 1 10/10 - 06 / 4 1600 19,9a 76
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 2 29/9 - 02 / 8 2100 23,5 23
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Forus Travbane 3 05/9 - 10 / 15 2100 22,6 29
K. Kvasnes Ove Kenneth Karlsen (T) K. Kvasnes Bergen Travpark 1 27/8 - 01 / 9 1600 21,5a 10
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Haugaland Travpark 1 18/8 - 01 / 10 1860 24,9 10
5 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Seier Kongen 2 Plass 802 452
11 år BRUN V v.Lome Kongen E. Storetvedt Bergen Travpark 4 10/10 - 07 / 7 2100 26,6a 487
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll E. Storetvedt Bergen Travpark 6 10/9 - 03 / 9 2140 26,3 123
Ine Ådland Skaar-Morten Ådland E. Storetvedt Bergen Travpark 2 27/8 - 01 / 5 1600 25,5a 324
E. Storetvedt Ine Ådland Skaar E. Storetvedt Haugaland Travpark 3 18/8 - 01 / 9 1860 26,9 351
Gull m/svarte felt,ermr,mansj, rek E. Storetvedt Bergen Travpark 0 09/7 - 03 / 4 2100 25,9a 153
6 2018: -5 -0 -2 -0 -1 -21 000 2017: -30 -1 -3 -4 -9 -126 500
Vertigo Bjørn 3 Plass 1 281 500
10 år BRUN H v.Spikeld H. Steine Bergen Travpark 0 10/10 - 06 / 2 1600 22,1a 896
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 09 / 8 2100 25,3ag 295
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bjerke Travbane 6 12/9 - 10 / 4 2100 23,8a 541
V. Steine Håkon B. Steine (A) R. Wiig Forus Travbane 2 05/9 - 10 / 9 2060 24,0 356
Rød m/hvitt kors&mansj,sv.kanter+rekl V. Steine Bergen Travpark 3 27/8 - 01 / 6 1600 25,7a 90