<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:35

Varmblods 2140 m. Voltestart.
3-12-årige høyest 6.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
10. Løp
Rosa Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-11-2 Plass : 10-11-2

1 2016: -2 -0 -1 -1 -0 -10 000 2015: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Maharlika 2140 1 Plass 15 000
4 år MØRKBR HP v.Cromwell (US) O. Østre Drammen Travbane 4 28/9 - 01 / 1 2100 20,5 84
e. Nasty Speed v. Deliberate Speed* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane P 25/8 - 20 / 5 2140 21,7 P
Leif Dybdahl /Mysen J. Brenne Momarken Travbane 08/7 - 22 / 2 2140 30,7 B
P. Midtfjeld J. Brenne Momarken Travbane 01/7 - 22 / 3 2140 32,6 B
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
2 2016: -10 -1 -0 -1 -2 -19 000 2015: -6 -0 -0 -1 -3 -9 500
Shabby Chic (S) 2 Plass 28 500
5 år SVART HP v.Symphonic Hanover (US) B. Steinseth Biri Travbane 6 25/9 - 09 / 2 2100 19,9 106
e. Rydens Champonessa (S) v. Pine Chip* (US) B. Steinseth Biri Travbane 0 04/9 - 01 / 10 2100 20,0 246
Jan Strand /Blaker B. Steinseth Bjerke Travbane P 20/5 - 21 / 3 2140 19,4 P
B. Steinseth B. Steinseth Romme P 28/10 - 22 / 1 2140 34,6 P
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Yankee Cru 3 Plass 0
6 år MØRKBR H v.Americanese (US) H. Holm Drammen Travbane P 05/10 - 20 / 1 2100 22,8 g P
e. Splendid Sprinter (US) v. Muscles Yankee* (US) A. Stensen Leangen Travbane N 21/9 - 21 / 3 2140 brp rg N
Stall Myklebostad trav H. Holm Drammen Travbane N 03/8 - 20 / 3 2100 dgpp r N
H. Holm Kristin Myklebostad
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
4 2016: -5 -0 -0 -1 -1 -7 000 2015: -8 -0 -0 -0 -4 -8 500
Ice Maiden 4 Plass 15 500
5 år BRUN HP v.Olimede* (FR) O. Østre Bjerke Travbane 6 30/9 - 10 / 5 2140 18,3 190
e. Rocka Ram v. Rockaroundtheclock* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 09/9 - 10 / 6 2140 19,3 479
Ronald Haug-Berit Halvorsen Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 23/7 - 07 / 3 2100 20,4 198
O. Kjenner Ronald Haug Å. Tengsareid Biri Travbane 0 21/6 - 01 / 3 2100 dist g 314
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Østre Biri Travbane - 09/1 - 08 / 3 2100 dg 278
5 2016: -11 -0 -0 -0 -5 -12 000 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Funny Circle 5 Plass 16 000
4 år BRUN HP v.More Chips (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 6 03/10 - 01 / 7 2100 20,5 597
e. Elegant Circle v. Malabar Circle Ås* (S) O. Østre Momarken Travbane P 22/9 - 20 / 1 2140 23,1 P
Brit Inger Wahl /Rakkestad O. Kjenner Momarken Travbane 23/9 - 22 / 1 2140 29,7 B
O. Østre Brit Inger Wahl O. Kjenner Bjerke Travbane 10/9 - 21 / 5 1640 30,2 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
6 2016: -3 -0 -0 -1 -1 -6 589 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 097
Macahan Face* (S) 6 Plass 8 686
7 år BRUN V v.Sugar Trader (US) K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 01/4 - 10 / 2 2140 dist rg 393
e. Diana du Vivier (FR) v. Kimberland (US) N. Benzon Färjestad - 23/3 - 01 / 3 2140 br g 619
Sverige P. Nilsson Färjestad P 02/3 - 13 / 3 2140 21,5 P
B. Albinsson Øystein Lura (A) C. Lindblom Arvika - 15/7 - 02 / 10 2100 dg g 104
grå med blå vinkel D. Olsson Årjäng 0 30/6 - 01 / 11 2140 23,1 g 123
7 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -6 -1 -1 -2 -1 -31 000
Like A Charm 7 Plass 35 848
5 år RØD V v.Soir Des Tibur K. Hauge Sørlandets Travpark P 04/10 - 20 / 3 2140 21,7 P
e. Thai Rainbow v. Arndon (US) K. Hauge Sørlandets Travpark N 06/9 - 24 / 1 2140 dgpp r N
Karin Hauge-Kim-Reidar Blankenberg K. Friborg Odense - 06/8 - 01 / 1 2140 dg 43
K. Hauge K. Friborg Aalborg 5 14/7 - 01 / 1 2100 19,9a 22
Hvit m/blå erm-/sidefelt, reklame K. Friborg Aalborg P 11/6 - 91 / 1 2120 20,9 g P
8 2015: -6 -0 -0 -0 -5 -10 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Adorador 8 Plass 10 500
5 år SVART V v.Victory Abroad* (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 02/10 - 07 / 4 2100 19,0 g 393
e. Hooker (S) v. Podosis (FR) Ø. Ruttenborg Magnor Travbane 5 01/5 - 01 / 4 2000 nc g 30
Olav Øfstedal-Aina Skiaker Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 24/4 - 20 / 1 2100 20,2 g P
Ø. Ruttenborg S. Hammersborg Bjerke Travbane 11/9 - 21 / 9 1660 30,5 B
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame S. Hammersborg Bjerke Travbane 28/8 - 20 / 8 1660 32,8 g B
9 2015: -3 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Judge Queen 9 Plass 4 000
3 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) S. Wassberg Biri Travbane 3 20/9 - 01 / 6 2100 20,1 118
e. Queen Rhythm v. Uronometro* (IT) L. Kolle Bjerke Travbane P 08/7 - 23 / 3 2140 22,9 g P
Bjørn Brekke-Gunnvor Synnøve Brekke
L. Kolle Geir Kihle (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
10 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -21 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Aals Elise 10 Plass 38 000
8 år MØRKBR HP v.Herr Jægermeister* (S) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 4 03/10 - 01 / 8 2100 18,4 280
e. Speedy Ann Master v. Speedy Tomali (US) K. Kvasnes Biri Travbane P 27/3 - 20 / 3 2100 21,5 g P
Stig Økern-Anne Askim
K. Kvasnes Stig Økern
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek
11 2015: -2 -0 -1 -0 -1 -6 950 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torps Cognac* (S) 11 Plass 6 950
4 år LYSBRUN V v.Banker Hall* (US) P. Nilsen Åmål 6 01/10 - 11 / 4 2080 18,0 112
e. Twinkel Star* (S) v. Desert Night (US) P. Nilsen Årjäng P 20/9 - 13 / 1 2140 20,0 P
Sverige P. Ådefors Årjäng P 21/6 - 13 / 5 2140 24,9 g P
P. Nilsen Dan R Carlsson S. Søderkvist Åmål 10/7 - 14 / 1 2080 32,9 B
blå med rødt belte.
12 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -5 395 2018: -17 -1 -0 -3 -6 -35 909
C.C. Dobilas 12 Plass 104 424
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Biri Travbane 8 25/9 - 09 / 1 2100 20,4 583
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) K. Brenden Biri Travbane 5 20/9 - 01 / 2 2100 22,0 422
Kenneth Brenden-Thomas Brenden K. Brenden Biri Travbane P 28/8 - 20 / 3 2100 22,4 P
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Momarken Travbane 28/10 - 22 / 3 2140 31,1 B
gul m/svart skråbånd.