Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
DATOLØP - MAX 400

Kaldblods 1700 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 175.000 kr. med høyest 400 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-6 Plass : 2-4-6

1 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 1700 1 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 08/10 - 02 / 9 1609 27,2a 458
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 22/9 - 05 / 11 1640 30,3ag 130
Kari-Anne Aasen /Rakkestad J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 12/9 - 03 / 4 2100 27,1a 315
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Forus Travbane 0 05/9 - 08 / 14 2060 31,4 254
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 20/8 - 02 / 8 2100 28,8 516
2 2016: -9 -0 -0 -2 -3 -16 000 2015: -14 -1 -0 -0 -3 -23 000
Lisle Cisi 2 Plass 192 277
15 år SVART HP v.Lome Elden K. Humlekjær Sørlandets Travpark 0 04/10 - 02 / 8 1609 29,7a 1368
e. Åspe Trolla v. Troll Jahn G. Gundersen Kala Landbane 0 11/8 - 06 / 3 1900 29,5 378
Jon Martin Bergersen /Gamle Fredrikstad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 25/6 - 01 / 11 1609 dist a 1129
O. Sagholen Jon Martin Bergersen O. Kjenner Momarken Travbane 0 09/6 - 05 / 3 1640 28,0ag 849
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl E. Høitomt Drammen Travbane 0 24/3 - 04 / 6 2100 dist 295
3 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -5 000 2014: -7 -1 -1 -1 -1 -33 924
Bjønnum Ty 3 Plass 104 360
7 år SVART V v.Fakse* (S) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 08/10 - 02 / 2 1609 30,4a 236
e. Brødsjø Terna v. Elding K. Ødegaard Momarken Travbane 0 22/9 - 05 / 12 1640 31,2a 673
Stall Jens Fredr. D.Y. & K.A. Ødegaard K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 5 2100 br 242
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 30/7 - 02 / 4 1609 27,8a 65
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Årjäng 0 11/7 - 12 / 6 1640 30,9ag 184
4 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -1 -2 -0 -3 -51 130
Kim 4 Plass 172 301
9 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Løvdal Sørlandets Travpark 0 17/7 - 07 / 11 2680 br g 589
e. Korra v. Kos Knekten K. Løvdal Klosterskogen Travbane 0 29/6 - 05 / 10 2100 br g 232
Kjell Løvdal /Vegårshei K. Løvdal Sørlandets Travpark 0 16/6 - 02 / 5 2140 30,3 g 457
E. Høitomt Kjell Løvdal (T) A. Løvdal Sørlandets Travpark 0 24/5 - 05 / 14 2160 31,7 g 270
Rosa m/reklame A. Løvdal Sørlandets Travpark 0 10/5 - 06 / 14 2680 30,1 104
5 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 5 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld T. Fløysand Biri Travbane 5 25/9 - 02 / 3 2100 28,2ag 60
e. Gylden Rappa v. Kal Luis T. Fløysand Bjerke Travbane 3 10/9 - 04 / 1 2100 27,5ag 206
Christiane Wessel-Martine Wessel K. Johansen Drammen Travbane P 24/2 - 20 / 4 2120 37,3 g P
T. Fløysand Martine Wessel (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 14/2 - 05 / 10 2100 dg a 113
svart m/oransje stj.som t,oransje søm T. Fløysand Bjerke Travbane - 12/11 - 03 / 6 2660 dg 130
6 2016: -11 -0 -1 -1 -0 -14 000 2015: -16 -1 -0 -4 -5 -47 500
Åsa Kine 6 Plass 135 000
7 år SVART HP v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 4 2160 31,1 g 225
e. Aaby Kine v. Bork Rigel V. Hop Jarlsberg Travbane 3 18/9 - 03 / 12 1609 26,8a 373
Susanna Grahn /Valnesfjord V. Hop Bjerke Travbane 6 10/9 - 04 / 10 2100 29,6ag 221
V. Hop Arthur Bø (T) E. Høitomt Drammen Travbane - 03/8 - 06 / 8 1700 dg 136
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark - 25/7 - 08 / 3 2100 dg 95
7 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -13 -0 -0 -2 -6 -22 000
Gomnes Odin 7 Plass 155 000
10 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 0 29/6 - 05 / 11 2100 31,8 889
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel M. Berdalen Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 09 / 5 2120 33,3 r 488
Leif Roger Fink-Ann-Christin Fink M. Berdalen Jarlsberg Travbane P 29/5 - 22 / 4 2120 34,6 P
O. Østre Leif Roger Fink T. Borg Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 04 / 8 1700 31,0a 251
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 0 24/2 - 05 / 7 1700 36,8a 523
8 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -0 -2 -1 -1 -25 089
Hvalstad Birken 8 Plass 163 240
7 år GULBLAKK V v.Bork Odin D. Dalen Momarken Travbane - 22/9 - 05 / 3 1640 dg a 755
e. Ruskelisjura v. Bork Rigel D. Dalen Bjerke Travbane 0 10/9 - 04 / 4 2100 31,8ag 538
Torstein Laupsa /Hvalstad L. Trudvang Biri Travbane N 28/8 - 23 / 1 2100 dgpp N
D. Dalen Glenn Kramer Stenberg (T) J. Eriksson Boden 0 27/7 - 05 / 3 2140 35,5ag 102
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Harstad Travpark - 11/7 - 11 / 5 1600 g4 ag 231
9 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -10 -0 -0 -0 -3 -7 147
Vår Vinni 9 Plass 123 591
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten J. Undem Momarken Travbane 0 22/9 - 05 / 1 1640 31,1a 833
e. Vårlill v. Elding R. Aarlie Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 11 2100 32,4a 682
Knut Weum /Tyristrand P. Sem Drammen Travbane 0 12/5 - 08 / 10 1700 30,8a 921
P. Sem Knut Weum G. Austevoll Drammen Travbane 0 17/3 - 04 / 2 1700 30,8a 335
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek T. Borg Bjerke Travbane 0 28/2 - 03 / 11 1660 33,1 622
10 2016: -8 -0 -2 -0 -1 -25 000 2015: -17 -2 -0 -1 -4 -46 000
Gregorius 10 Plass 163 500
7 år MELL.BR. V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/10 - 02 / 5 1609 28,1ag 164
e. Gyldne Tider v. Elding H. Tvedt Bjerke Travbane 0 19/8 - 05 / 10 2660 31,0 156
Stall Overlegen Galopprosent S. Løvvold Bjerke Travbane P 12/8 - 21 / 3 2160 35,3 P
G. Gundersen Rune Arild Hansen S. Løvvold Bjerke Travbane - 05/8 - 21 / 3 2160 dgpp N
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer S. Løvvold Bjerke Travbane - 29/7 - 21 / 1 2140 dgpp N
11 2017: -10 -0 -0 -2 -4 -24 500 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Krylling Sol 11 Plass 176 414
11 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 04/9 - 05 / 6 1609 28,1a 548
e. Kryllingseira v. Troll Jahn K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 05 / 1 2100 29,0 243
Einar Steinseth /Noresund B. Steinseth Biri Travbane 7 14/8 - 07 / 11 2120 29,8 696
B. Steinseth Einar Steinseth B. Steinseth Biri Travbane - 31/7 - 12 / 4 2120 dg 209
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt J. Øveraasen Biri Travbane 0 19/7 - 08 / 1 2100 34,0 g 287
12 2015: -19 -0 -0 -1 -6 -19 500 2014: -19 -0 -3 -2 -6 -52 000
Strand Elden 12 Plass 154 000
8 år BRUN V v.Åsaelden P. Sønsteby Bjerke Travbane - 23/9 - 09 / 3 2100 dg a 443
e. Fintessa v. Finstad Per M. Amundsen Bjerke Travbane 0 09/9 - 01 / 11 2180 30,6 665
Linn Beate Strand-Vidar Strand K. Kvasnes Drammen Travbane - 22/8 - 01 / 4 2120 dg 215
H. Holm Linn Beate Strand M. Amundsen Klosterskogen Travbane 6 10/8 - 01 / 4 2120 31,3 444
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Pedersen Biri Travbane - 19/7 - 08 / 4 2120 dg 450