<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:09 V5-3
AMERIKANERLØP - SPOR ETTER POENG

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-9 Plass : 3-8-9

1 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Camira 2100 1 Plass 67 000
10 år MØRKBR HP v.Spang Best K. Øyhaugen Biri Travbane 0 19/7 - 03 / 9 1620 30,5 1865
e. Scan Mira v. Dublan K. Øyhaugen Biri Travbane 0 21/6 - 03 / 9 2100 33,4a 523
Mariell Sanden /Sæbøvågen K. Øyhaugen Bjerke Travbane 0 10/6 - 09 / 4 1640 30,5 g 871
K. Øyhaugen E. Høitomt Biri Travbane 0 15/5 - 05 / 3 2100 35,0 121
blå m/hvit ø E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/5 - 07 / 12 1640 31,8 g 54
2 2016: -14 -1 -0 -2 -0 -19 000 2015: -18 -1 -0 -2 -1 -27 000
Kolnes Anne 2 Plass 99 500
8 år LYSBRUN HP v.Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/10 - 03 / 4 2140 33,1 g 644
e. Cate v. Alm Rigel O. Kjenner Åmål 0 16/8 - 06 / 11 2100 35,1 g 227
Frode Horstad /Naustdal K. Kvasnes Bjerke Travbane - 06/8 - 02 / 6 2100 dg a 525
G. Gundersen Annette Stordal (A) K. Kvasnes Drammen Travbane P 23/7 - 20 / 3 2120 31,8 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Kvasnes Bjerke Travbane - 15/7 - 02 / 7 2160 dg 652
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trollveikja 3 Plass 146 000
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) G. Stenberg Drammen Travbane 6 28/9 - 05 / 10 2120 30,1 271
e. Atlina v. Elding G. Stenberg Jarlsberg Travbane 6 30/8 - 05 / 12 2140 29,3 77
Trond Elton /Svelvik G. Stenberg Drammen Travbane 0 22/8 - 07 / 3 2100 28,3 99
G. Stenberg Trond Elton G. Stenberg Biri Travbane 0 19/7 - 03 / 10 1620 br g 45
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 03 / 5 1600 29,4ag 27
4 2018: -17 -0 -1 -0 -4 -22 000 2017: -20 -0 -4 -2 -5 -130 500
Kjappe Tinna 4 Plass 354 000
9 år SVART HP v.Engli Svarten G. Gundersen Drammen Travbane 0 05/10 - 04 / 2 2100 34,1ag 363
e. Kjappe Troja v. Sjefen T. Solberg Jarlsberg Travbane P 18/9 - 20 / 5 2120 35,3 P
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold V. Hop Klosterskogen Travbane 7 29/6 - 04 / 11 2120 31,9 g 350
H. Holm Kjetil Guriby Huuse G. Gundersen Jarlsberg Travbane 7 22/6 - 08 / 6 2100 32,1 228
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane 6 30/5 - 03 / 12 2120 33,6 g 143
5 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 5 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks G. Austevoll Drammen Travbane 0 05/10 - 04 / 5 2100 br a 211
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten G. Austevoll Bjerke Travbane 4 06/8 - 02 / 10 2100 30,0a 489
Bjørn Haugen /Mjøndalen G. Austevoll Drammen Travbane 0 24/2 - 03 / 10 2100 37,5a 116
E. Høitomt Asbjørn Wright (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 29/11 - 06 / 1 2100 34,7a 59
Rosa m/reklame G. Austevoll Momarken Travbane 5 11/11 - 01 / 7 1640 30,5a 58
6 2016: -12 -0 -1 -1 -2 -14 147 2015: -17 -0 -1 -2 -6 -34 730
Holene Tulla 6 Plass 96 377
7 år SVART HP v.Lome Elden O. Sagholen Bjerke Travbane 5 07/10 - 03 / 3 2140 30,0 476
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Sagholen Bjerke Travbane 6 30/9 - 04 / 8 1640 29,8 g 627
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke O. Sagholen Bjerke Travbane 0 09/9 - 09 / 10 2160 34,0 g 417
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 6 03/9 - 04 / 11 1609 31,1ag 709
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 05 / 10 2140 31,1 g 586
7 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -16 -0 -0 -1 -5 -16 500
Prinse Ulvi 7 Plass 86 500
8 år SVART HP v.Prins Vinter F. Mjølnerød Biri Travbane 3 20/9 - 06 / 2 2100 30,9 420
e. Tori Jenta v. Alm Rigel F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 03/9 - 04 / 2 1609 31,0a 466
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 06/8 - 02 / 1 2100 30,0ag 899
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 07/7 - 03 / 4 2640 31,6ag 415
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 30/6 - 03 / 2 1640 30,4ag 345
8 2015: -9 -1 -2 -0 -5 -40 500 2014: -3 -3 -0 -0 -0 -35 000
Sima Odin 8 Plass 75 500
8 år RØD V v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 4 07/10 - 03 / 7 2140 30,0 132
e. Sølv Perla v. Alm Svarten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 03/9 - 06 / 11 2120 29,7 134
Tormod Wæhle-Sverre Hjørnerød G. Austevoll Bjerke Travbane 0 26/2 - 04 / 9 2100 br a 115
G. Austevoll Tormod Wæhle G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/1 - 06 / 4 1640 31,5 32
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 1 13/1 - 03 / 1 2100 33,3 17
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -0 -6 -18 000
Bjørnemyr Faksen 9 Plass 78 344
8 år SVART V v.Stjerne Faks K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 07/10 - 03 / 12 2140 30,2 1516
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 24/9 - 04 / 4 2100 30,3a 613
Monica Mathiesen /Borgenhaugen O. Kjenner Bjerke Travbane - 26/8 - 10 / 3 1640 dg 1111
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 30/6 - 03 / 4 1640 30,0a 286
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 23/6 - 08 / 2 1640 30,1 402
10 2016: -15 -0 -3 -1 -5 -57 500 2015: -22 -3 -1 -2 -9 -86 243
Heimly Ina 10 Plass 153 243
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 0 07/10 - 03 / 1 2140 30,2 g 85
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn G. Flåten Sørlandets Travpark 3 27/9 - 05 / 8 2160 29,1 67
Harald Skjærvø /Yttervåg G. Flåten Bjerke Travbane 4 16/9 - 09 / 12 2160 30,5 g 518
G. Flåten E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 30/8 - 05 / 7 2120 dg 153
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 05/8 - 04 / 11 2160 br rg 138