Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30 DNT - REKRUTTEN - 3-ÅRINGSLØP

Kaldblods 2100 m. Voltestart.
3-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 7.000-4.000-3.000-2.000-1.500-1.200-1.200-1.200 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-3 Plass : 7-5-3

1 2017: -11 -3 -0 -1 -3 -58 500 2016: -19 -4 -4 -0 -3 -118 864
Lyseng Balder 2100 1 Plass 181 764
5 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 01 / 15 2120 34,7 g 508
e. Eld Mija v. Lome Elden S. Weberg Kala Landbane 6 11/8 - 01 / 6 1900 34,1 653
Martine Karlsen /Skiptvet S. Weberg Bjerke Travbane P 29/7 - 22 / 7 2160 39,3 g P
O. Kjenner Sonja-Irene Johansen O. Sagholen Momarken Travbane N 19/5 - 20 / 7 2160 51,6 g N
Svart m/oransje stolpe,rekl. C. Kjenner Momarken Travbane 09/9 - 24 / 8 1660 50,4 B
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Marine Odin 2 Plass 7 000
6 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane P 29/7 - 22 / 9 2160 39,1 g P
e. Marine Terna v. Marine Svarten
Kim Åge Rokkan-Dorthe Emilie L. Rokkan
G. Austevoll Ellen Mordt
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
3 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Ejo Tina 3 Plass 80 767
6 år BRUN HP v.Tin Tveiten E. Høitomt Sørlandets Travpark P 04/10 - 20 / 4 2160 39,9 P
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) O. Østre Sørlandets Travpark N 10/5 - 20 / 3 2160 35,5 rg N
Marita Høyesveen-Frida Jakobsen K. Malmin Sørlandets Travpark 24/5 - 21 / 4 2160 47,9 B
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Sørlandets Travpark 18/5 - 23 / 4 1660 47,8 B
Rosa m/reklame
4 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -4 000
Vesle Moi 4 Plass 81 033
6 år BRUN HP v.Frisli To Jo C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 03/10 - 08 / 6 2100 dg 338
e. Vesle Gull v. Moe Odin K. Brenden Jarlsberg Travbane P 21/8 - 21 / 10 2120 39,1 P
Stall We-Tan
C. Engebråthen
Grå m/burgunder ermer, rekl.
5 2018: -18 -7 -1 -2 -3 -168 000 2017: -14 -6 -1 -1 -2 -165 000
Troll Svenn 5 Plass 557 500
6 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Løvdal Sørlandets Travpark 4 27/9 - 01 / 4 2140 32,1 174
e. Bottem Trolla v. Troll Kos K. Løvdal Sørlandets Travpark P 28/6 - 20 / 6 2160 39,0 P
Svenn Songe /Oslo K. Løvdal Sørlandets Travpark 10/8 - 22 / 6 2160 52,9 B
K. Løvdal K. Løvdal Sørlandets Travpark 22/6 - 22 / 1 2140 03,9 g B
blå m/grå ermer & l.
6 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000 2015: -6 -0 -0 -0 -5 -12 500
Fjeldstad Kompis 6 Plass 16 500
4 år MØRKBR V v.Voje Faks G. Flåten Bjerke Travbane 7 07/10 - 10 / 5 2140 33,6 g 245
e. Fjellstad Kari v. Troll Jahn G. Flåten Drammen Travbane 8 28/9 - 09 / 2 2100 36,6 g 21
Heidi Andersen-Dag Andersen G. Flåten Jarlsberg Travbane P 18/9 - 20 / 6 2120 35,2 P
V. Hop Geir Flåten (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
7 2018: -17 -2 -1 -3 -7 -127 490 2017: -23 -2 -6 -4 -5 -224 329
Høvding Jaros 7 Plass 412 819
6 år BRUN V v.Bork Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane P 03/10 - 20 / 6 2120 32,8 P
e. Lier Frøkna v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 10/6 - 21 / 3 2060 51,6 g B
Gunnar Kværne /Sem G. Gudmestad Forus Travbane 13/5 - 22 / 6 1620 50,8 B
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
8 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -10 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Songe Linus 8 Plass 10 500
5 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Momarken Travbane P 05/5 - 20 / 5 2160 42,8 P
e. Eike Borka v. Bork Rigel G. Austevoll Momarken Travbane N 02/4 - 20 / 9 2160 41,0 r N
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen G. Austevoll Momarken Travbane 24/6 - 23 / 8 2160 54,5 g B
T. Borg May-Helen Nilsen G. Austevoll Momarken Travbane 27/5 - 22 / 8 2160 56,0 B
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl