<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:50 V65-6
DD-2
V5-4


Varmblods 1600 m. Autostart.
3-12-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-5 Plass : 1-4-5

1 2017: -15 -8 -1 -0 -4 -116 136 2016: -21 -5 -3 -1 -3 -109 781
BWT Hellion* (FI) 1600 1 Plass 1 251 344
9 år BRUN H v.Express Merett* (S) H. Bollström Jyväskylä 0 29/8 - 09 / 1 2140 15,6a 175
e. BWT Hellsbells (FI) v. Friendly Face (US) D. Dalen Harstad Travpark 1 16/8 - 04 / 12 2060 14,9 21
Finland K. Alapekkala Rovaniemi 2 08/8 - 10 / 1 1600 12,9a 46
D. Dalen Aarne Lintulahti (A) A. Teivainen Joensuu 0 02/8 - 07 / 1 1640 12,7a 48
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Harstad Travpark 1 11/7 - 09 / 8 1600 13,0a 243
2 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -8 000 2016: -12 -1 -2 -2 -2 -53 000
Alfalfa 2 Plass 318 000
12 år BRUN V v.Alf Palema* (US) T. Lagesen Harstad Travpark 3 13/9 - 02 / 1 2040 16,4 60
e. Photogenic v. S.J.'s Photo* (US) A. Frønes Harstad Travpark 4 05/9 - 07 / 9 2040 16,3a 196
Per Gundersen /Engeløya P. Vik Bodø Travbane 6 29/8 - 07 / 11 1609 15,3a 375
T. Lagesen Per Gundersen P. Vik Harstad Travpark 1 02/8 - 07 / 2 2040 15,8a 668
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl M. Carlsen Harstad Travpark 0 11/7 - 04 / 4 3030 dist 1091
3 2016: -17 -0 -2 -1 -7 -46 000 2015: -24 -2 -2 -3 -8 -90 000
Bully 3 Plass 608 604
10 år BRUN V v.Master Thoj A. Robertsen Harstad Travpark 1 05/9 - 07 / 4 2040 15,8a 36
e. South Gunslinger v. Gunslinger Spur (US) S. Pettersen Harstad Travpark 6 16/8 - 04 / 9 2060 15,9 474
Geir-Arne Ellefsen-Marte Lorentzen Rist S. Pettersen Harstad Travpark 5 02/8 - 08 / 10 2040 15,7a 320
S. Pettersen Marte Lorentzen Rist S. Pettersen Harstad Travpark 0 26/7 - 08 / 10 2040 15,5a 145
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Pettersen Harstad Travpark 0 11/7 - 09 / 4 1600 14,8a 785
4 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -0 -0 -3 -9 -29 937
Take off Sound* (FI) 4 Plass 819 504
12 år SVARTBRUN V v.Running Sea* (US) J. Østman Skellefteå 0 17/9 - 04 / 1 2160 16,0 303
e. Talking Tessa (FI) v. Duran Hanover (US) J. Eriksson Boden 6 10/9 - 09 / 1 2660 16,0 1469
Finland K. Särkelä Harstad Travpark 4 16/8 - 02 / 6 2080 18,6 28
S. Knudsen Vesa-Pekka Kellokumpu (A) V. Paavola Rovaniemi 4 08/8 - 05 / 1 2100 14,7a 365
hvit m/røde sk.kl,rød/gul stolpe,rekla M. Ringberg Harstad Travpark 3 02/8 - 08 / 8 2040 15,2a 262
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -1 250 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -7 606
Yankee Showboat (US) 5 Plass 793 643
12 år MØRKBR V v.Yankee Glide* (US) M. Carlsen Bodø Travbane 0 29/8 - 06 / 6 1609 17,4a 235
e. Shops for Dresses (US) v. Tagliabue* (US) M. Carlsen Lofoten Travpark 1 22/8 - 02 / 5 2260 18,7 g PK
Birger Dahl Jr.-Sofie Dahl M. Carlsen Harstad Travpark 0 26/7 - 08 / 6 2040 15,7a 218
G. Kanstad M. Carlsen Bodø Travbane 0 19/7 - 08 / 7 3140 18,9 183
Hvit,gull/svarte seler,ermstr&belt.Rek M. Carlsen Skellefteå 3 04/7 - 08 / 1 1640 13,5a 281
6 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -8 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sunnybell 6 Plass 676 000
12 år SVART V v.Chipmate* (US) L. Trudvang Harstad Travpark 0 02/5 - 08 / 8 2080 18,1 98
e. My Belle v. Thackeray* (S) J. Bjerring Harstad Travpark 0 26/4 - 08 / 2 2040 16,8a 127
Lisbeth Nilsen-Gunnar Nilsen J. Bjerring Harstad Travpark 3 11/4 - 04 / 6 1600 16,2a 130
J. Bjerring Gunnar Nilsen J. Bjerring Harstad Travpark 0 29/3 - 03 / 7 2040 19,8 72
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Harstad Travpark 4 15/3 - 08 / 6 2040 19,2a 82
7 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Danny Boy E.P. 7 Plass 309 750
11 år MØRKBR V v.Golden Globe* (US) M. Eggum Harstad Travpark 0 27/9 - 07 / 6 1600 16,3a 37
e. U.S. Francesca v. Coktail Jet (FR) M. Eggum Harstad Travpark 1 13/9 - 06 / 5 1600 14,4a 43
Ågot Eggum /Østerås R. Aarlie Harstad Travpark 0 05/9 - 07 / 7 2040 dist a 180
L. Vebostad Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark 6 02/8 - 08 / 11 2040 15,8a 268
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. M. Eggum Harstad Travpark 3 26/7 - 04 / 3 2040 15,2a 35
8 2018: -19 -2 -0 -3 -8 -65 349 2017: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000
Orlando Croft* (FI) 8 Plass 1 764 886
12 år FUKS V v.S.J.'s Photo* (US) J. Mänty Boden 0 22/9 - 08 / 1 2140 14,9a 1088
e. Emily Croft (FI) v. Choctaw Brave (US) J. Mänty Rovaniemi 3 05/9 - 06 / 1 2100 16,2a 107
Finland M. Jaara Rovaniemi 4 22/8 - 08 / 2 2100 15,1a 67
H. Holm Sari Jauhojærvi (A) J. Mänty Torneå 3 26/7 - 07 / 1 2120 14,8 300
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Mänty Torneå 4 18/7 - 10 / 1 2100 15,7a 463
9 2019: -6 -0 -2 -3 -1 -40 022 2018: -14 -2 -2 -1 -6 -90 880
X. Factor 9 Plass 1 009 347
10 år MØRKBR H v.Herr Jægermeister* (S) J. Østman Skellefteå 0 03/10 - 11 / 3 1640 12,5a 457
e. Fairaffair v. Songcan (US) T. Nygård Harstad Travpark 4 13/9 - 02 / 7 2060 15,8 g 18
Tom-Christer Nygård /Karlstad T. Nygård Bodø Travbane 1 29/8 - 06 / 3 1609 14,7a 68
T. Nygård T. Nygård Harstad Travpark 4 16/8 - 04 / 11 2060 15,6 224
blå m/sv. ermer og stolpe, blå ermst T. Nygård Harstad Travpark 2 02/8 - 08 / 9 2040 15,1a 50
10 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -4 370 2017: -24 -2 -1 -3 -8 -65 799
Dark Lane* (S) 10 Plass 534 236
11 år MØRKBR V v.Super Arnie* (US) A. Niva Harstad Travpark 4 27/9 - 07 / 9 1600 15,6a 227
e. Cim Nova* (S) v. Mr. Novak* (US) M. Niva Rovaniemi 0 19/9 - 06 / 1 2600 22,2a 55
Finland M. Niva Bodø Travbane 3 29/8 - 06 / 5 1609 15,0a 361
M. Niva Anna Niva (A) M. Niva Rovaniemi 3 22/8 - 08 / 1 2100 15,1a 577
Blå, rød, hvit H. Puolakka Kurtakko 0 09/8 - 07 / 2 2120 19,1 411
11 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000
Last Speed Laday (S) 11 Plass 1 024 128
12 år BRUN V v.Alf Palema* (US) O. Eggum Harstad Travpark 0 13/9 - 02 / 5 2060 16,7 243
e. Miss Winner (S) v. Lucky Winner (US) M. Eggum Harstad Travpark 0 26/7 - 08 / 11 2040 16,4a 280
Stall Gamnes Gård M. Eggum Harstad Travpark 0 11/7 - 02 / 15 2100 16,7 580
M. Eggum Oddmund Eggum (T) M. Eggum Bodø Travbane 0 07/6 - 06 / 8 1620 16,9 g 283
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek H. Holm Harstad Travpark 0 04/1 - 02 / 6 2060 18,4 45
12 2019: -4 -1 -2 -0 -1 -39 000 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000
Shocking Icon 12 Plass 1 019 474
9 år BRUN V v.Whitesand Titan (US) T. Steinshaug Leangen Travbane 3 14/9 - 02 / 8 1640 14,5a 1396
e. Bernadette's Cat (US) v. Pine Chip* (US) N. Stene Leangen Travbane 5 07/9 - 01 / 2 1640 15,7ag 61
Bente Hennie Berg-John Kjell Berg T. Steinshaug Leangen Travbane 5 07/9 - 06 / 7 1640 16,0ag 90
M. Ringberg Lena Mari Berg T. Steinshaug Momarken Travbane 0 15/8 - 09 / 11 1640 13,7a 971
blå m/MGR på hvitt skråbånd T. Steinshaug Momarken Travbane 0 15/8 - 09 / 11 1640 13,7a 971