<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-1


Varmblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr., 40 m. ved 165.001 kr.
3-12-årige høyest 420.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-10 Plass : 6-1-10

1 2018: -8 -3 -0 -1 -3 -63 991 2017: -9 -1 -0 -0 -2 -26 000
Valnes Felix* (S) 2040 1 Plass 203 067
7 år M.BRUN V v.Judge Joe* (US) J. Eriksson Boden 2 20/12 - 05 / 2 2160 18,6 36
e. Lavendel Brick (S) v. Super Arnie* (US) T. Lønn Romme 0 25/11 - 05 / 4 2140 19,1a 83
Finland T. Lønn Bollnäs 3 16/11 - 10 / 1 1640 16,8 118
J. Mänty E. Eriksson Romme 0 03/11 - 02 / 8 2160 20,1 407
Rød/blå P. Eriksson Östersund 0 25/9 - 06 / 4 2140 19,3 g 509
2 2016: -17 -0 -0 -1 -1 -7 000 2015: -15 -0 -0 -0 -3 -8 500
Sweet Stork 2 Plass 86 300
11 år BRUN HP v.Bicycle A. Dahle Harstad Travpark P 27/9 - 21 / 2 2040 21,6 P
e. Sweet Girl v. Thackeray* (S) T. Lagesen Harstad Travpark 4 13/9 - 08 / 4 2080 18,4 519
Kristian Storhaug /Harstad B. Alm Harstad Travpark 0 05/9 - 02 / 2 2040 19,1a 1021
F. Mortensen Kristian Storhaug (T) F. Mortensen Harstad Travpark 0 16/8 - 08 / 3 2040 19,5a 277
Blå m/hvitt bånd, rekl. på hv.felt M. Carlsen Harstad Travpark 0 26/7 - 07 / 4 2040 20,0a 534
3 2016: -21 -0 -1 -1 -5 -25 187 2015: -19 -0 -1 -1 -4 -13 909
Startale Tinker* (FI) 3 Plass 92 465
9 år MØRKBR H v.Jailhouse Joey (US) P. Ahvenjärvi Boden 6 14/8 - 08 / 5 1640 16,5a 605
e. Way To Stars (FI) v. Nevele Fever (US) P. Ahvenjärvi Harstad Travpark 0 26/7 - 07 / 10 2040 br a 408
Finland P. Ahvenjärvi Kemijärvi 0 12/7 - 09 / 2 2040 20,3 254
P. Ahvenjärvi P. Ahvenjärvi Kalajoki 0 09/7 - 11 / 1 2140 19,3a 375
Svart/grønn P. Ahvenjärvi Boden 0 22/6 - 03 / 3 2140 16,9a 380
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Orkan D.K. (DK) 2060 1 Plass 105 226
10 år RØD H v.Power G.T.* (DK) A. Solhus Leangen Travbane 0 01/11 - 05 / 6 2140 18,9a 199
e. Classy Lassie (S) v. Wholly Arnie (US) T. Lagesen Olsborgmoen Travbane 2 21/6 - 02 / 3 1780 22,1 PK
Anne Guro Dahle /Borkenes T. Lagesen Tromsø Travbane 2 01/6 - 03 / 1 2060 19,0 PK
T. Lagesen Anne Guro Dahle T. Lagesen Olsborgmoen Travbane 1 25/5 - 02 / 7 1760 19,4 PK
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl S. Kvernberg Leangen Travbane 7 28/4 - 04 / 15 2160 18,4 1033
5 2015: -8 -0 -0 -1 -3 -12 500 2014: -11 -0 -1 -3 -4 -29 250
Gary Dancer 2 Plass 162 750
9 år BRUN V v.Buvetier D'aunou* (FR) L. Trudvang Harstad Travpark 0 27/9 - 06 / 1 1600 17,8a 587
e. Gary's Donna v. Ata Star L.* (S) R. Bjørnbeth Harstad Travpark - 05/9 - 04 / 1 2040 dg a 186
Ida Jeanette Pedersen /Sortland M. Ringberg Harstad Travpark 0 11/7 - 08 / 2 2040 16,4a 1392
H. Holm Ida Jeanette Pedersen L. Trudvang Harstad Travpark - 21/6 - 05 / 10 2040 dg a 240
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Trudvang Harstad Travpark 5 14/6 - 06 / 8 2040 19,2 395
6 2018: -10 -0 -3 -4 -3 -57 000 2017: -12 -1 -0 -1 -8 -56 500
C. Thunderboy 3 Plass 392 000
7 år MØRKBR V v.Boardwalk Hall* (US) H. Holm Harstad Travpark 2 27/9 - 06 / 7 1600 14,1a 39
e. C. Donna L. v. Biesolo* (FR) L. Trudvang Harstad Travpark 1 13/9 - 05 / 10 2120 17,1 34
Gunnar Nilsen-Lisbeth Nilsen E. Storetvedt Harstad Travpark 1 05/9 - 02 / 11 2040 15,5a 62
J. Bjerring Gunnar Nilsen J. Bjerring Harstad Travpark 0 16/8 - 08 / 2 2040 dist a 69
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Harstad Travpark 2 02/8 - 06 / 7 2040 16,5a 240
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -0 -0 -0 -1 000
Precious Boy (DK) 4 Plass 152 427
9 år RØD V v.Earthquake* (US) L. Sandvik Harstad Travpark 0 13/9 - 06 / 4 1600 15,8a 490
e. Gitte Orholm (DK) v. Piccolo Diavolo* (DK) K. Kvasnes Harstad Travpark 0 05/9 - 04 / 9 2040 17,8a 60
Team Precious Boy S. Borgan Harstad Travpark 0 16/8 - 02 / 1 2060 19,6 222
S. Knudsen Siv-Tone Furu M. Carlsen Harstad Travpark 0 26/7 - 06 / 2 2040 19,0a 461
hvit m/røde sk.kl,rød/gul stolpe,rekla T. Lagesen Harstad Travpark 0 21/6 - 05 / 9 2040 18,5a 146
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -1 -0 -2 -5 -34 000
Entrada (US) 5 Plass 128 500
8 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) M. Ringberg Harstad Travpark - 02/5 - 02 / 9 2060 dg 121
e. Ethindas Star* (US) v. Carry The Message* (US) J. Kvikstad Harstad Travpark 0 26/4 - 05 / 7 2040 br ag 48
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen M. Ringberg Harstad Travpark 4 29/3 - 06 / 12 2040 20,0 90
M. Ringberg Eirin Anita Stenmark M. Ringberg Harstad Travpark 5 01/2 - 02 / 5 2040 18,2a 17
blå m/MGR på hvitt skråbånd M. Ringberg Harstad Travpark 3 18/1 - 01 / 9 2040 18,2a 20
9 2015: -9 -0 -1 -1 -3 -12 848 2014: -8 -1 -1 -0 -3 -20 023
All By Myself (DE) 6 Plass 99 040
6 år BRUN HP v.Eilean Donon (US) L. Sandvik Olsborgmoen Travbane 3 04/10 - 02 / 5 1740 21,0 PK
e. Me Myself and I (NL) v. On The Take (US) K. Särkelä Torneå 6 14/6 - 03 / 1 2120 20,5 33
Roald Andreas Sandvik-Lars Oddmund Sandvik M. Gællerstedt Boden 0 12/6 - 07 / 1 2160 18,7 g 1086
L. Sandvik Roald Sandvik K. Särkelä Boden - 29/5 - 03 / 1 2140 dg 525
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi M. Ranta Torneå 0 16/5 - 05 / 1 2100 20,5 g 828
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -7 000
Flory Pine 7 Plass 188 576
10 år MØRKBR V v.Mr. Pine Chip (US) D. Dalen Harstad Travpark 6 27/9 - 06 / 10 1600 14,8a 160
e. Florita Strømline (S) v. Boss Lobell* (US) D. Dalen Bodø Travbane 1 29/8 - 03 / 6 1609 17,1a 63
Ida Jeanette Pedersen /Sortland D. Dalen Harstad Travpark 3 16/8 - 08 / 11 2040 16,4a 186
D. Dalen Ida Jeanette Pedersen H. Holm Harstad Travpark 6 02/8 - 06 / 6 2040 17,2a 257
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Holm Harstad Travpark 6 26/7 - 06 / 3 2040 16,1a 125
11 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Petula Santana 2080 1 Plass 370 786
10 år BRUN HP v.Felix Santana* (DE) K. Solbakken Pasvik Travpark P 19/9 - 20 / 1 2000 23,1 P
e. Jola Santana (DE) v. Buvetier D'aunou* (FR) K. Solbakken Pasvik Travpark 0 17/8 - 02 / 8 1740 24,7 PK
Kristian Solbakken-Anne Rasmus E. Kristiansen Harstad Travpark 3 27/7 - 06 / 9 2040 17,1a 232
K. Solbakken K. Solbakken Olsborgmoen Travbane 5 14/7 - 03 / 9 1740 19,1 g PK
Svart m/rød sidef,ermstr,mansj,kra+rek K. Palojærvi FINLAND 0 29/6 - 07 / 1 2120 22,7 g 357
12 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -19 -2 -0 -3 -5 -69 533
Rambling Jack 2 Plass 284 033
7 år BRUN V v.Magnetic Power (US) L. Trudvang Harstad Travpark 2 27/9 - 03 / 4 2060 17,6 88
e. South Gunslinger v. Gunslinger Spur (US) S. Pettersen Harstad Travpark 0 13/9 - 06 / 2 1600 15,4a 151
Marte Lorentzen Rist-Geir-Arne Ellefsen C. Hande Harstad Travpark 3 05/9 - 04 / 6 2040 16,9a 157
S. Pettersen Marte Lorentzen Rist L. Trudvang Harstad Travpark 2 16/8 - 02 / 2 2060 17,5 235
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Pettersen Harstad Travpark 0 11/7 - 04 / 3 3030 18,4 2545
13 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -1 -0 -1 -7 000
Photomaker 3 Plass 198 000
9 år RØD V v.S.J.'s Photo* (US) F. Mortensen Harstad Travpark 0 27/9 - 07 / 7 1600 16,9a 91
e. Ozelot Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) R. Aarlie Harstad Travpark 0 05/9 - 04 / 11 2040 18,2a 440
Synne Karoline Madsen /Harstad Ø. Johansen Lofoten Travpark 2 22/8 - 02 / 2 2220 21,0 PK
L. Vebostad Synne Karoline Madsen (A) F. Mortensen Harstad Travpark 0 16/8 - 04 / 1 2040 17,9 560
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. F. Mortensen Harstad Travpark 0 26/7 - 04 / 7 2040 16,6a 683