<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr.
3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-11-8 Plass : 13-11-8

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alfa Faksen 2100 1 Plass 32 500
7 år BRUN V v.Voje Faks L. Hauge Bergen Travpark 1 01/10 - 09 / 6 2140 31,6 69
e. Skog Morte v. Sjefen L. Hauge Bergen Travpark 4 17/9 - 04 / 3 2120 33,5 56
Espen Flaatten-Tina Gabrielsen G. Flåten Drammen Travbane 5 03/11 - 03 / 1 2100 34,4 39
L. Hauge G. Flåten Drammen Travbane 1 20/9 - 08 / 2 2100 33,2 68
Rød m/hvite ermer & rød ermring, rek G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 01/9 - 07 / 2 2100 34,4 g 41
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Raiden 2 Plass 48 000
11 år BRUN V v.Røste Bo* (S) O. Storetvedt Bergen Travpark 1 10/9 - 09 / 4 2120 30,6 12
e. Snerta v. Ilmin O. Storetvedt Bergen Travpark 1 23/8 - 09 / 3 2100 30,7 12
Kåre Kartevoll /Undheim O. Storetvedt Bergen Travpark P 06/8 - 22 / 6 2120 29,8 P
E. Storetvedt Odd Storetvedt (T)
Gull m/svarte felt,ermr,mansj, rek
3 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -7 -1 -1 -0 -3 -23 000
Jonetta Linder 3 Plass 43 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott R. Tvedt Bergen Travpark - 01/10 - 09 / 9 2160 dg 365
e. Gulline v. Gullmin R. Tvedt Bergen Travpark 8 17/9 - 04 / 13 2140 33,1 g 144
Stall Linder R. Tvedt Bergen Travpark 8 21/5 - 10 / 9 2120 35,2 g 134
R. Tvedt Allan Edvardsen R. Tvedt Bergen Travpark 2 26/2 - 04 / 6 2100 34,3 90
Gul m/svart stolpe og ermstripe H. Tvedt Bergen Travpark 0 27/12 - 07 / 1 2100 35,9 45
4 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -10 -0 -2 -0 -6 -24 500
Rapp Fond 4 Plass 32 500
5 år BRUN V v.Moe Odin Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 01/10 - 08 / 1 2100 33,2a 129
e. Mor Lille v. Spang Best Ø. Austevoll Bergen Travpark 6 27/8 - 05 / 3 2100 32,0 50
Arne Morten Fond-Inger Johanne D. Fond H. Tvedt Bergen Travpark 7 13/8 - 04 / 4 2120 31,6 148
Ø. Austevoll Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 06/8 - 08 / 13 2140 33,6 137
rød m/grønt kryss + rekl. Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 16/7 - 01 / 6 2120 33,7 g 91
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -1 -1 -0 -2 -27 500
Elinett 2120 1 Plass 88 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Kongen C. Olsen Bergen Travpark 0 01/10 - 08 / 11 2100 34,7a 393
e. Skaffer Tinka v. Troll Kos S. Wassberg Bergen Travpark 0 02/7 - 03 / 13 2120 dist rg 211
Stall Elinett C. Olsen Bergen Travpark 0 31/5 - 07 / 1 2600 dist 666
C. Olsen L. Larsen Bergen Travpark 2 21/5 - 09 / 5 2120 32,5 337
Blå m/røde seler,ermstr,belt,rekl C. Olsen Bergen Travpark 0 07/5 - 04 / 4 2100 35,9 g 349
6 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -22 -0 -0 -1 -8 -20 000
Stjerne Alva 2 Plass 68 000
7 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Håvardstun Bergen Travpark 6 01/10 - 08 / 7 2100 33,9a 1643
e. Alva Bausa v. Spikeld C. Olsen Bergen Travpark 5 24/9 - 09 / 12 1600 31,2a 362
Ingrid Helland Olsen /Indre Arna C. Olsen Bergen Travpark 7 17/9 - 09 / 9 1600 30,9a 661
V. Hop Claus Olsen (T) H. Håvardstun Bergen Travpark 0 10/9 - 04 / 5 2120 br g 1215
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl I. Olsen Bergen Travpark 0 27/8 - 05 / 15 2120 32,6 1418
7 2016: -7 -1 -0 -1 -2 -21 750 2015: -16 -1 -5 -1 -6 -65 500
Rødvinna 3 Plass 111 500
5 år RØD HP v.Moe Odin L. Hauge Mo Travpark 1 04/10 - 02 / 4 1700 31,2
e. Tyrivinna v. Braute L. Hauge Bergen Travpark 2 01/10 - 08 / 3 2100 32,9a 58
Team Rødvinna L. Hauge Bergen Travpark - 24/9 - 09 / 9 1600 dg ag 78
Å. Tengsareid Lars Tore Hauge (T) T. Totland Bergen Travpark 5 17/9 - 09 / 2 1600 30,6ag 399
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Hauge Biri Travbane 0 10/7 - 05 / 8 2120 br g 450
8 2018: -9 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -10 -0 -0 -1 -2 -14 500
Dag Silja 4 Plass 137 500
10 år SVART HP v.Fakse* (S) R. Halvorsen Bergen Travpark 4 24/9 - 09 / 10 1600 30,9ag 36
e. Dag Terna v. Elding J. Landaas Bergen Travpark 4 10/9 - 04 / 10 2120 30,7 168
Åge Karlsen-Eli Karlsen S. Wassberg Bergen Travpark 3 27/8 - 03 / 1 1600 28,9a 48
E. Høitomt Michelle Karlsen Glesnes G. Austevoll Kala Landbane 0 11/8 - 02 / 10 1900 30,2a 447
Rosa m/reklame O. Mikkelborg Biri Travbane 3 31/7 - 05 / 3 2100 29,5a 113
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kolnes Knerten 5 Plass 59 000
6 år SVART V v.Lome Kongen J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 30/8 - 21 / 12 2120 35,3 P
e. Vosseflya v. Kos Knekten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane P 30/7 - 21 / 2 2120 39,3 g P
Anette Skår Osen /Kleppe T. Erga Sørlandets Travpark 0 10/8 - 04 / 6 2160 br g 158
G. Austevoll Jarle Hansen T. Erga Sørlandets Travpark 6 01/6 - 04 / 7 2160 29,9 172
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Erga Bergen Travpark 6 15/4 - 05 / 8 2640 33,7 27
10 2019: -11 -2 -1 -4 -3 -160 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 6 Plass 442 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder S. Wassberg Bergen Travpark 3 01/10 - 08 / 8 2100 33,0a 35
e. Mirastjerna v. Elding O. Storetvedt Bergen Travpark 2 24/9 - 09 / 1 1600 30,6a 45
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal O. Storetvedt Bergen Travpark 4 17/9 - 09 / 5 1600 30,5a 93
T. Solberg Trond Håvardstun O. Storetvedt Bergen Travpark 7 27/8 - 05 / 8 2120 31,9 186
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Storetvedt Bergen Travpark 5 13/8 - 01 / 8 1600 30,6a 102
11 2019: -12 -0 -1 -2 -6 -44 000 2018: -24 -2 -2 -1 -5 -83 491
Spik Lotta 7 Plass 393 671
9 år M.M. BRUN HP v.Spikeld C. Hjelmaas Mo Travpark 2 04/10 - 02 / 2 1700 31,6 g
e. Hjelset Floka v. Järvsöfaks (S) S. Wassberg Bergen Travpark 1 24/9 - 09 / 11 1600 30,4a 60
Stall Vindafjord DA /Nedre Vats S. Wassberg Bergen Travpark - 17/9 - 09 / 3 1600 dg a 42
S. Wassberg Cecilie Hjelmaas Solheim (A) R. Hop Bergen Travpark 0 10/9 - 04 / 1 2100 32,1 g 76
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame H. Håvardstun Bergen Travpark 5 27/8 - 05 / 11 2120 30,5 103
12 2016: -6 -2 -0 -0 -0 -80 000 2015: -15 -3 -3 -1 -4 -99 000
Ros Svarten* 8 Plass 179 000
5 år SVART H v.Alm Viktor M. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 26/9 - 04 / 5 2120 30,7 105
e. Nordli Svarta v. Spikeld M. Gundersen Forus Travbane 1 15/9 - 04 / 3 2040 29,8 13
Sverige K. Djøseland Bjerke Travbane - 31/8 - 10 / 3 2100 dg a 292
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 1 11/8 - 01 / 1 2040 29,0 20
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 2 28/7 - 05 / 8 2060 28,6 115
13 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -11 982 2017: -22 -1 -3 -0 -5 -58 500
Grude Jerkeld 9 Plass 198 482
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 04/10 - 04 / 5 2609 30,6a 64
e. Toronita v. Dublan Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 25/8 - 04 / 3 2570 30,9 53
Merete Viksås /Roa J. Eriksen Haugaland Travpark 0 18/8 - 04 / 1 1800 32,4 g 69
Ø. Tjomsland Brit Lea (A) G. Mikkelsen Forus Travbane 5 28/7 - 05 / 6 2060 29,9 76
mørkblå m/sølv reklame K. Djøseland Forus Travbane 8 19/6 - 04 / 14 2060 32,5 g 107
14 2019: -11 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -20 -1 -1 -2 -10 -92 500
Hammerstjerna 10 Plass 327 722
10 år BORKET HP v.Spikeld B. Garberg Leangen Travbane 1 26/9 - 03 / 8 2160 31,6 33
e. Rigel Brit v. Rigel Jo B. Garberg Leangen Travbane - 07/9 - 02 / 8 2140 dg a 96
Ivar Gafseth /Melhus B. Garberg Sørlandets Travpark 2 29/8 - 01 / 3 2140 30,0 61
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 1 17/8 - 04 / 10 2160 30,7 446
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Orkdal Tråvpark 0 26/6 - 03 / 14 1720 34,4 g 470
15 2019: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -26 -1 -3 -1 -7 -64 000
Madla Perlå 11 Plass 303 500
9 år SVARTBRUN HP v.Neslands Loke J. Landaas Bergen Travpark 1 01/10 - 08 / 4 2100 32,2a 54
e. Madlavesla v. Spikeld J. Landaas Bergen Travpark 1 17/9 - 04 / 12 2140 32,5 564
Eivind Fjellstad-Britt Hege Fjellstad Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 21/5 - 10 / 11 2140 37,2 g 73
J. Landaas Eivind Fjellstad (T) S. Wassberg Bergen Travpark 0 28/4 - 02 / 11 2100 32,0a 510
hvit m/tre gule ermringer. blå søm +re S. Wassberg Bergen Travpark 3 19/4 - 05 / 1 1600 30,6a 172