<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
Jacob Melands Æresløp

Kaldblods 1600 m. Autostart. Maks 10 startende.
3-15-årige minst 850.001 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-3 Plass : 4-7-3

1 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000
Fetter'n T.G. 1600 1 Plass 1 814 734
12 år MØRKBR H v.Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 4 30/9 - 01 / 6 1609 25,1a 326
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/9 - 02 / 7 2160 23,5 223
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/9 - 06 / 4 2140 23,2 488
G. Gundersen G. Gundersen Bjerke Travbane - 19/8 - 02 / 5 2140 g2 83
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 1 14/8 - 08 / 7 2120 25,0 23
2 2018: -20 -0 -4 -3 -6 -78 500 2017: -30 -1 -3 -4 -9 -126 500
Vertigo Bjørn 2 Plass 1 339 000
10 år BRUN H v.Spikeld H. Steine Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 09 / 8 2100 25,3ag 295
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bjerke Travbane 6 12/9 - 10 / 4 2100 23,8a 541
Håkon B. Steine /Norheimsund R. Wiig Forus Travbane 2 05/9 - 10 / 9 2060 24,0 356
H. Steine V. Steine Bergen Travpark 3 27/8 - 01 / 6 1600 25,7a 90
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 1 23/8 - 08 / 8 1600 23,3a 42
3 2015: -13 -2 -2 -2 -2 -425 378 2014: -18 -4 -2 -1 -6 -523 848
Føynland Kongen 3 Plass 2 003 819
12 år BRUN H v.Lome Kongen G. Flåten Bjerke Travbane 2 30/9 - 01 / 4 1609 24,8a 89
e. Koyda v. Hof Ener G. Flåten Färjestad 5 19/9 - 09 / 8 2140 21,9a 483
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Bjerke Travbane 0 19/8 - 02 / 3 2140 24,2 25
G. Flåten Pål Kristiansen (A) U. Ohlsson Romme 3 24/7 - 02 / 1 2140 22,1a 76
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame U. Ohlsson Romme 1 24/7 - 05 / 1 1640 19,8a 61
4 2018: -12 -7 -2 -2 -1 -802 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 4 Plass 5 849 357
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 2 29/9 - 02 / 8 2100 23,5 23
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 3 05/9 - 10 / 15 2100 22,6 29
Anita Wergeland /Dalsøyra K. Kvasnes Bergen Travpark 1 27/8 - 01 / 9 1600 21,5a 10
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) K. Kvasnes Haugaland Travpark 1 18/8 - 01 / 10 1860 24,9 10
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 12/8 - 01 / 10 2200 23,8 10
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000
Timian Scott 5 Plass 2 176 000
9 år MØRKBR H v.Tangen Scott A. Akselsen Bjerke Travbane 3 30/9 - 01 / 3 1609 25,0a 250
e. Hege Tina v. Alm Hellin A. Akselsen Bjerke Travbane 0 23/9 - 02 / 9 2160 23,9 366
Håkon Håvardstun-Arvid Nordvik V. Hop Sørlandets Travpark 0 18/7 - 09 / 4 2609 26,0a 618
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 08/7 - 04 / 10 3180 26,8 286
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Jarlsberg Travbane 5 04/7 - 07 / 3 2100 23,7a 325
6 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -27 000 2016: -5 -0 -1 -0 -0 -30 000
Elmer 6 Plass 1 709 500
9 år SVART H v.Åsajerven S. Eilertsen Färjestad - 19/9 - 09 / 5 2140 dg a 722
e. Holter Mia v. Høiby Kongen S. Eilertsen Bjerke Travbane 0 13/9 - 06 / 3 2140 23,1 271
Stall Rotela P. Buer Forus Travbane 4 05/9 - 10 / 14 2080 23,8 36
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) S. Eilertsen Bjerke Travbane 2 19/8 - 02 / 6 2140 23,1 27
Blå m/gull seler&stjerner, reklame S. Eilertsen Biri Travbane 1 01/8 - 04 / 4 2100 23,2 34
7 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -67 000 2017: -6 -2 -1 -0 -2 -73 000
Tekno Odin 7 Plass 10 484 803
10 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Färjestad 3 19/9 - 09 / 10 2140 21,8a 22
e. Lyana v. Spang Best Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 13/9 - 06 / 8 2160 22,4 13
Stall WWW.SUPERTRAVER.INFO Ø. Tjomsland Turku 1 22/8 - 10 / 8 2100 20,9a 16
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bollnäs 1 14/8 - 04 / 7 2140 20,4a 10
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bergsåker 1 04/8 - 05 / 12 2720 22,1 11
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -3 -2 -4 -86 000
Neslands Loke 8 Plass 3 555 901
14 år BRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 1 15/9 - 02 / 6 1640 23,5 13
e. Nesland's May v. Lykkebron* Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 14/6 - 09 / 6 1609 21,5a 1536
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn Å. Tengsareid Forus Travbane 1 12/5 - 09 / 6 2080 23,4 20
Å. Tengsareid Kåre Refsland Å. Tengsareid Forus Travbane 0 02/5 - 06 / 6 1600 21,8a 481
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 11/4 - 10 / 15 2140 24,8 83
9 2018: -5 -1 -0 -1 -1 -25 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500
Tin Tveiten 9 Plass 2 571 054
12 år MØRKBR H v.Sjefen G. Mikkelsen Forus Travbane 1 29/9 - 02 / 7 2080 23,2 20
e. Tun Kari v. Kos Knekten G. Mikkelsen Biri Travbane 4 01/8 - 04 / 7 2120 22,7 51
Kåre Refsland-Edvard Lindalen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 18/7 - 09 / 9 2609 24,1a 255
G. Mikkelsen Kåre Refsland G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 3 04/7 - 07 / 4 2100 23,6a 196
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Bjerke Travbane 5 14/6 - 09 / 3 1609 20,6ag 425
10 2018: -10 -1 -2 -2 -5 -304 266 2017: -15 -2 -2 -3 -3 -379 000
Smedheim Solan 10 Plass 3 180 900
7 år BORKET H v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 5 13/9 - 10 / 3 2600 24,9a 37
e. Lila v. Bokli Balder G. Gundersen Bjerke Travbane 1 01/9 - 08 / 5 2600 27,5a 18
Eirik Djuve /Sola G. Gundersen Östersund 2 31/7 - 09 / 2 2140 24,2a 26
K. Djøseland G. Gundersen Östersund 1 17/7 - 06 / 9 2140 25,2a 13
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. G. Gundersen Bergen Travpark 2 06/6 - 09 / 7 2140 24,7 69