Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 KVAL NORSK OAKS - de 6 best plasserte til finale 17.oktober

Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-2 Plass : 4-5-2

1 2015: -5 -4 -0 -0 -1 -398 576 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Aase 2140 1 Plass 398 576
3 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Dannero 1 08/8 - 04 / 1 2140 26,8a 23
e. Tekno Pila v. Lome Elden Ø. Tjomsland Dannero 1 27/7 - 09 / 3 2140 30,0a 15
Nils Munkhaugen /Melhus Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 31/3 - 08 / 7 2060 30,0 15
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/2 - 07 / 2 2140 31,1 13
mørkblå m/sølv reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 30/11 - 20 / 4 2160 33,6 P
2 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2015: -12 -2 -3 -3 -2 -250 562
Lodins Madelen 2 Plass 256 562
4 år GUL HP v.Horgen Tore O. Kjenner Bjerke Travbane 2 13/9 - 01 / 3 2100 28,3a 107
e. Lodins Merradonna v. Atom Vinter J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 31/8 - 03 / 6 2100 29,2a 42
Lundestad Ole-Runa Haugen Strømnes C. Kjenner Kala Landbane - 11/8 - 02 / 12 1900 g0 a 382
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Gävle 2 25/6 - 04 / 2 2160 31,3 17
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 27/5 - 01 / 3 2140 31,6 18
3 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 3 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor Ø. Kihlstrøm Bollnäs 0 01/10 - 02 / 2 2140 33,3 g 33
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 7 13/9 - 01 / 8 2100 28,9a 840
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane 4 31/8 - 02 / 5 2100 29,9a 372
T. Solberg Merete Viksås T. Solberg Biri Travbane 9 14/8 - 05 / 10 2120 31,9 132
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 3 05/8 - 01 / 4 2140 31,8 184
4 2016: -9 -1 -1 -0 -7 -204 373 2015: -16 -2 -3 -4 -5 -282 524
Torpa Olea* 4 Plass 486 897
4 år SVART HP v.Skaffer Brunen* P. Grundmann Bergsåker 7 25/9 - 05 / 10 2180 29,7 g 505
e. Riska Lill v. Kap Pil G. Thoren Bjerke Travbane 4 13/9 - 01 / 10 2100 28,5a 282
Sverige G. Thoren Bjerke Travbane 3 31/8 - 03 / 1 2100 29,3a 45
C. Antonsen Lars Selin G. Thoren Dannero 0 08/8 - 04 / 5 2140 30,9ag 233
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Thoren Dannero 3 27/7 - 09 / 1 2140 31,7a 40
5 2016: -11 -5 -1 -2 -1 -788 000 2015: -10 -2 -4 -2 -2 -454 500
Solvik Faksa 5 Plass 1 242 500
4 år M.BRUN HP v.Voje Faks L. Kolle Bjerke Travbane 5 13/9 - 01 / 2 2100 28,6ag 67
e. Mona v. Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane 1 31/8 - 01 / 7 2100 29,3a 22
Stall Solvika L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 21/8 - 09 / 12 2140 29,5 72
L. Kolle Malin Eie L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 29/6 - 04 / 6 2100 31,8 88
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 28/5 - 07 / 8 2100 32,1 160
6 2015: -8 -1 -2 -0 -2 -81 039 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.W.Erstin* (S) 6 Plass 81 039
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin R. Skoglund Dannero 0 29/9 - 01 / 10 1640 30,5 g 232
e. B.W.Madde* (S) v. Mørtvedt Jerkeld R. Skoglund Dannero 0 08/8 - 04 / 8 2140 32,4a 854
Sverige R. Skoglund Dannero 6 27/7 - 09 / 8 2140 33,2a 88
R. Skoglund R. Skoglund Hagmyren 4 11/7 - 02 / 7 2140 32,5a 18
Svart, rött brb & triangel, ärmrev; sv R. Skoglund Gävle 1 25/6 - 04 / 5 2140 32,1 66
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -0 -1 -2 -22 000
Veels Shanti 7 Plass 172 685
6 år GRÅSVART HP v.H.G. Balder O. Lindqvist Bollnäs 2 01/10 - 02 / 4 2140 32,4 70
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll M. Jakobsson Bollnäs 3 12/9 - 01 / 1 2140 31,0 135
Ellen K. Låhne Kristiansen /Andebu H. Holm Bjerke Travbane 3 22/7 - 09 / 4 2140 33,7 609
H. Holm Merete Viksås H. Holm Biri Travbane 4 10/7 - 04 / 8 2120 34,0 475
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 8 17/6 - 01 / 4 2100 35,0 212