<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
KVAL NORSK OAKS - de 6 best plasserte til finale 17.oktober

Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-7 Plass : 5-6-7

1 2017: -13 -0 -3 -2 -6 -57 290 2016: -20 -1 -1 -3 -6 -69 814
Lynlinn 2140 1 Plass 268 635
5 år BRUN HP v.Spikeld O. Sagholen Bjerke Travbane 3 13/9 - 01 / 9 2100 28,4a 307
e. Skøilinn v. Skøiar O. Sagholen Bjerke Travbane 2 31/8 - 01 / 6 2100 29,4a 271
Tim Fiskerud /Hemnes O. Sagholen Kala Landbane 0 11/8 - 05 / 1 1900 br ag 209
K. Kvasnes Tim Fiskerud O. Sagholen Årjäng 3 27/7 - 01 / 5 2160 31,1 60
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek O. Sagholen Biri Travbane 6 10/7 - 04 / 10 2140 34,6 16
2 2019: -7 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -14 -1 -1 -1 -4 -54 500
Odd Hera 2 Plass 174 018
7 år BRUN HP v.Voje Faks O. Østre Drammen Travbane 1 28/9 - 09 / 5 2100 34,2 g 121
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 09 / 2 2100 35,7 g 948
Oddvar Østborg /Levanger S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 6 22/6 - 01 / 3 2100 36,1 129
O. Østre Stian Eilefsen (T) S. Eilefsen Momarken Travbane 0 09/6 - 07 / 2 2140 35,8 g 189
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 8 28/5 - 01 / 4 2100 36,2 654
3 2016: -6 -2 -0 -0 -1 -496 483 2015: -9 -3 -1 -1 -3 -254 580
B.W.Gullis* (S) 3 Plass 751 063
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin R. Skoglund Dannero 4 08/8 - 04 / 2 2140 28,5ag 20
e. Gullan Fax* (S) v. Järvsöfaks (S) R. Skoglund Dannero 1 27/7 - 07 / 2 2140 28,9a 17
Sverige Ø. Kihlstrøm Bollnäs 1 29/6 - 05 / 1 1640 28,7 73
R. Skoglund R. Skoglund Östersund 4 05/6 - 05 / 6 2140 30,2a 242
Svart, rött brb & triangel, ärmrev; sv R. Skoglund Östersund 3 30/4 - 02 / 9 2180 35,3 39
4 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -40 000 2016: -7 -0 -1 -1 -1 -16 000
Spikrappa 4 Plass 120 000
5 år BRUN HP v.Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 12 13/9 - 01 / 6 2100 31,0a 323
e. Risla v. Slogum Jørn E. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/8 - 01 / 5 2100 30,3a 92
Toni Alexander Aasen /Porsgrunn E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/8 - 01 / 9 2160 33,9 g 38
P. Midtfjeld Toni Alexander Aasen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/7 - 09 / 3 2140 33,0 55
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Høitomt Drammen Travbane 2 17/6 - 01 / 2 2100 33,3 47
5 2016: -9 -2 -1 -1 -3 -200 111 2015: -12 -6 -4 -1 -1 -888 012
Tangen Jerkila 5 Plass 1 088 123
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane 1 13/9 - 01 / 1 2100 27,8a 18
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 1 31/8 - 02 / 2 2100 29,4a 12
Morten Wik /Klavestadhaugen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 21/8 - 01 / 4 2120 28,4 g 100
G. Austevoll Morten Wik G. Austevoll Sørlandets Travpark 2 18/7 - 04 / 2 2140 29,1 47
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 1 23/6 - 01 / 4 2160 29,5 194
6 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 6 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 8 13/9 - 01 / 4 2100 29,0ar 280
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 31/8 - 02 / 6 2100 29,7a 169
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 05/8 - 01 / 10 2160 31,1 65
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 22/7 - 09 / 8 2160 33,2 g 89
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 07/7 - 04 / 7 2140 35,1 g 51
7 2016: -16 -0 -3 -1 -7 -322 506 2015: -18 -2 -1 -4 -4 -175 777
Jega Bottega 7 Plass 498 283
4 år SVART HP v.Lome Kongen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 26/9 - 04 / 2 2100 30,8 g 67
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 10 13/9 - 01 / 5 2100 30,9ag 40
Paal Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 31/8 - 03 / 4 2100 29,2ag 38
Ø. Tjomsland U. Ohlsson Dannero - 08/8 - 04 / 4 2140 dg a 67
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Dannero 3 27/7 - 07 / 11 2140 30,7ag 24
8 2015: -8 -0 -1 -2 -1 -116 958 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bjørlikos 8 Plass 116 958
4 år BRUNSVART HP v.Alm Viktor O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 31/8 - 02 / 7 2100 dg a 50
e. Steine Koso v. Kos Knekten O. Mikkelborg Dannero 3 08/8 - 04 / 9 2140 28,4a 373
Bjørlia Veterinær og Avlsstasjon /Høylandet O. Mikkelborg Dannero 2 27/7 - 09 / 2 2140 30,9a 182
G. Gundersen Heidi Moen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 4 17/7 - 01 / 5 2140 31,9 g 83
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 02/7 - 09 / 1 2100 33,3 534