<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2


Varmblods 2140 m. Autostart.
3-12-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-5 Plass : 6-2-5

1 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Wicked 2140 1 Plass 154 657
8 år MØRKBR V v.Super Arnie* (US) K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 29/9 - 05 / 1 1640 15,8a 224
e. Olala S. (S) v. Gobernador* (FR) K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 15/9 - 05 / 10 1700 17,8a 152
Espen Andre Schie /Årnes K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 02 / 3 2609 17,3a 590
K. Bjørnerød S. Gulbrandsen Drammen Travbane 0 22/8 - 04 / 2 2100 18,5a 161
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm R. Aaseng Kala Landbane 3 11/8 - 09 / 8 1940 16,6 66
2 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -28 500 2015: -17 -3 -5 -1 -4 -125 376
Varenne's Image 2 Plass 228 876
6 år BRUN V v.Varenne* (IT) E. Rennesvik Färjestad 6 19/9 - 06 / 7 1640 14,1 151
e. Blushing Image (CA) v. Balanced Image (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 12/9 - 08 / 4 2100 14,7a 169
Norbert Haesen-Ingrid S. Trøan E. Rennesvik Sørlandets Travpark 0 29/8 - 08 / 7 2140 16,1 30
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 19/8 - 06 / 4 1609 13,1a 28
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 22/7 - 10 / 2 2100 15,4a 14
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -1 -0 -1 -1 -24 000
Mister Postman (S) 3 Plass 195 575
7 år MØRKBR V v.Lindy Lane* (US) M. Pedersen Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 05 / 10 2100 19,9ag 406
e. Bruschetta* (S) v. Super Photo Kosmos* (US) M. Pedersen Bjerke Travbane 6 10/9 - 05 / 7 2100 15,5a 28
Rekrutteringsstallen S.T. M. Pedersen Biri Travbane 3 28/8 - 02 / 9 1609 14,1a 298
M. Pedersen M. Pedersen Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 06 / 3 1700 16,1ag 63
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Drammen Travbane 5 09/8 - 02 / 3 2100 16,2a 1003
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2018: -17 -0 -1 -2 -5 -56 815
Delamain 4 Plass 331 289
10 år BRUN H v.Herr Jægermeister* (S) N. Holm Bjerke Travbane 4 16/9 - 06 / 2 2100 15,6a 85
e. Madeline v. Putte Champo N. Holm Jarlsberg Travbane 1 30/8 - 02 / 2 2609 16,2a 24
Otto S. Gøperød-Anne B. Kristiansen N. Holm Färjestad 3 08/8 - 03 / 1 2640 15,0a 279
N. Holm Otto S. Gøperød N. Holm Årjäng 5 27/7 - 08 / 10 2140 15,0a 757
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Bjerke Travbane 3 15/7 - 06 / 6 2100 15,1a 65
5 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -1 -0 -0 -6 -30 500
Stone Muscles (US) 5 Plass 185 875
8 år MØRKBR V v.Muscles Yankee* (US) R. Aarlie Biri Travbane 0 28/8 - 02 / 8 1609 15,5a 336
e. Opulent Bluestone (US) v. Conway Hall* (US) R. Aarlie Bjerke Travbane 0 19/8 - 06 / 7 1609 13,4a 412
Hanne Charlotte Gudim /Søreidgrend R. Aarlie Bjerke Travbane 3 06/8 - 03 / 2 1609 15,0a 20
F. Hamre R. Aarlie Bjerke Travbane 1 30/7 - 05 / 1 1609 14,3a 75
Delt mørkblå/lysblå, reklame R. Aarlie Bjerke Travbane 3 16/7 - 01 / 7 2100 15,9a 304
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -4 -1 -0 -108 000
Stormbringer G.R. 6 Plass 705 500
8 år BRUN V v.From Above* (S) K. Malmin Klosterskogen Travbane - 26/9 - 05 / 4 2100 dg a 78
e. Grand Mellow v. Napoletano* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 12/9 - 08 / 6 2100 14,5a 150
Sammy Attard K. Malmin Sørlandets Travpark 3 29/8 - 08 / 10 2140 15,3 61
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 2 05/8 - 03 / 10 2600 16,5a 141
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane - 19/7 - 04 / 8 2600 dg a 50
7 2015: -12 -5 -2 -2 -2 -166 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Arc Bayou 7 Plass 166 500
4 år BRUN HP v.Saxo de Vandel (FR) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 02/9 - 03 / 5 2100 18,1a 64
e. Com Ramona (S) v. General November (DE) M. Gundersen Momarken Travbane 1 15/8 - 07 / 2 1640 13,8a 49
Stall Dixie Chick G. Gundersen Bjerke Travbane 1 29/7 - 02 / 13 2160 16,4 49
G. Gundersen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 04/7 - 09 / 9 1609 12,6a 118
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 22/6 - 07 / 3 1609 13,9a 276
8 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -1 -0 -1 -11 000
Safe Amour 8 Plass 221 273
10 år MØRKBR V v.Love You* (FR) H. Eggen Bjerke Travbane 0 09/9 - 04 / 5 1609 14,5a 98
e. Santa's Glory v. Prakastian (US) O. Mikkelborg Färjestad 7 25/8 - 03 / 10 2640 17,1a 258
Steinar Bye-Jan-Magne Indseth E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 23/8 - 04 / 1 3140 17,8 g 138
K. Kvasnes Charlotte Bye (T) K. Malmin Bjerke Travbane 1 07/8 - 05 / 5 1609 13,2a 41
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 22/7 - 03 / 3 2100 16,4a 19
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -15 -0 -0 -1 -5 -21 879
Silent Laser* (DK) 9 Plass 233 448
9 år M.BRUN V v.Dream Vacation* (US) M. Jakobsson Årjäng 7 18/9 - 06 / 2 2640 15,9 g 329
e. Flumenia Dei (IT) v. Malabar Man* (US) T. Jansson Örebro 6 08/9 - 07 / 8 2640 16,2 720
Sverige T. Halling Axevalla 4 22/8 - 07 / 7 2140 15,6a 185
J. Jensen M. Jakobsson Färjestad - 08/8 - 03 / 9 2640 br ag 269
Blå, lysegrønn P. Mahony Årjäng 7 27/7 - 08 / 9 2140 15,2a 268
10 2018: -11 -0 -0 -2 -6 -33 500 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -18 500
La Paloma 10 Plass 268 000
11 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) E. Rennesvik Momarken Travbane 1 22/9 - 04 / 6 1640 16,1a 25
e. Smok'n Katie v. Smok'n Lantern* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 10/9 - 05 / 5 2100 15,0a 74
Linda Borgan /Hvittingfoss D. Dalen Biri Travbane 0 28/8 - 02 / 10 1609 dist ag 327
D. Dalen Bjørn Larsen (T) D. Dalen Drammen Travbane 0 09/8 - 02 / 11 2100 16,6ag 1164
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 6 30/7 - 05 / 7 1609 14,8a 84
11 2016: -7 -0 -0 -0 -4 -9 500 2015: -15 -0 -0 -2 -6 -21 000
Dee Dee Snyder 11 Plass 167 411
7 år BRUN HP v.Andover Hall* (US) O. Østre Momarken Travbane 0 29/9 - 05 / 6 1640 16,5a 282
e. Glad H.D. Speedy T. v. Speedy Tomali (US) T. Espedal Jarlsberg Travbane 6 03/9 - 03 / 1 2100 16,2a 1690
Tor Yngve Westby /Revetal O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 18/6 - 08 / 7 2500 19,1a 331
P. Midtfjeld Jan-Arne Raab (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 30/4 - 02 / 6 2100 19,4a 55
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Drammen Travbane 4 14/4 - 04 / 11 1700 16,1a 214
12 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -10 420 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -22 890
Asafa* (S) 12 Plass 311 507
10 år BRUN V v.Korean* (FR) O. Andersson Årjäng 3 18/9 - 10 / 6 2180 16,3 33
e. Nordina Noss* (S) v. Nordin Hanover* (US) O. Andersson Årjäng 2 23/8 - 04 / 1 1640 13,8a 68
Sverige K. Lindberg Bjerke Travbane 0 30/7 - 05 / 9 1609 15,0a 58
K. Lindberg Ove R. Andersson (A) O. Andersson Årjäng 6 12/7 - 10 / 7 1640 15,4ag 28
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit K. Lindberg Örebro 6 22/6 - 01 / 10 2100 16,1ag 278