<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:02 V5-4
#MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr.
5-15-årige høyest 480.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-8 Plass : 2-5-8

1 2017: -8 -1 -0 -1 -4 -32 000 2016: -17 -3 -2 -2 -6 -89 000
Flammen Fortuna 2140 1 Plass 239 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin J. Undem Jarlsberg Travbane 5 18/9 - 03 / 9 1609 26,9a 354
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* E. Hafskjold Bjerke Travbane 5 09/9 - 01 / 7 2160 30,3 98
Sigbjørn Baann /Sannidal J. Undem Sørlandets Travpark 4 16/8 - 04 / 8 2160 28,4 548
E. Hafskjold Sigbjørn Baann Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 05/8 - 04 / 15 2180 29,4 890
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar J. Undem Drammen Travbane 5 28/7 - 04 / 6 2100 30,1a 195
2 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -20 000 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 2180 1 Plass 649 889
10 år SVART V v.Fakse* (S) M. Berås Drammen Travbane - 22/8 - 01 / 9 2140 g2 g 56
e. Frøken Sindy v. Elding M. Borge Bjerke Travbane - 12/8 - 01 / 1 2140 dg 294
Monica Borge-Knut-Erik Moe E. Høitomt Drammen Travbane 4 03/8 - 02 / 6 2100 27,9a 33
M. Borge M. Borge Biri Travbane 1 19/7 - 08 / 9 2140 27,6 49
Gull m/hvitt V-formet bånd&underarm M. Borge Klosterskogen Travbane 3 18/6 - 07 / 1 2100 28,8 g 51
3 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2017: -17 -0 -1 -2 -6 -48 750
Willblesen 2 Plass 393 250
10 år MØRKRØD V v.Moe Odin R. Roland Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 07 / 11 2100 27,5a 703
e. Willtilla v. Braute R. Roland Sørlandets Travpark 0 06/9 - 05 / 6 2160 28,2 644
Heidi Gylseth /Bogøy R. Roland Sørlandets Travpark 0 18/7 - 03 / 4 1609 28,7a 191
C. Roland Rudolf Roland (A) R. Roland Sørlandets Travpark 4 12/7 - 08 / 6 2140 28,0 327
Svart m/rød hestesko,rød init.CR/ermer R. Roland Klosterskogen Travbane 0 29/6 - 06 / 8 2100 27,5a 486
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -1 -4 -14 000
A.B. Rusken 3 Plass 293 000
9 år BLAKK V v.Mørtvedt Jerkeld I. Jansen Forus Travbane 5 29/9 - 09 / 7 2080 28,6 100
e. Vinterrappa v. Atom Vinter G. Bachmann Sørlandets Travpark 4 18/7 - 03 / 3 1609 28,1a 111
Sanna Svendsen /Birkeland Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 16/6 - 02 / 11 2160 27,9 g 414
I. Jansen Sanna Svendsen M. Finsand Sørlandets Travpark - 07/6 - 09 / 6 2160 dg 312
Burgunder m/hvite ermr. og søm, rekl I. Jansen Klosterskogen Travbane - 14/5 - 08 / 6 2140 dg 88
5 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 491 2017: -18 -5 -3 -1 -3 -189 636
Stram Vaier 4 Plass 722 627
10 år SVART V v.Åsajerven J. Gaustad Drammen Travbane 0 28/9 - 06 / 10 2100 28,7 257
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 23/9 - 09 / 10 2100 29,0a 70
Stall Vaier J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 06/9 - 05 / 12 2180 26,7 216
J. Eilertsen Jan Rune Gaustad (T) M. Finsand Drammen Travbane 7 22/8 - 01 / 11 2140 28,5 g 43
Todelt svart/gull, hvit kant J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 12/8 - 01 / 3 2140 27,2 290
6 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -14 -0 -2 -3 -3 -52 000
Valle Arja 5 Plass 295 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin M. Berdalen Klosterskogen Travbane P 15/9 - 20 / 1 2100 36,8 P
e. Trons Luna v. Trons Trollmin* Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 05 / 10 2120 28,3 630
Carolyn Skyer /Siljan H. Holm Biri Travbane 0 15/5 - 02 / 11 1609 27,4a 243
H. Forberg Carolyn Skyer L. Kolle Momarken Travbane 5 28/4 - 05 / 9 1640 27,9a 1168
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek J. Hansen Sørlandets Travpark 10 08/3 - 04 / 12 2160 30,8 g 154
7 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 6 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 27/9 - 09 / 8 2200 27,4 g 186
e. Storsjø Dubla v. Dublan J. Øveraasen Bjerke Travbane 3 23/9 - 09 / 4 2100 28,4a 99
Adrian Valstad Hagmann /Askim J. Øveraasen Drammen Travbane 3 22/8 - 01 / 10 2140 27,7 318
A. Valstad Jan Rune Gaustad (T) A. Valstad Klosterskogen Travbane - 10/8 - 01 / 5 2140 dg 79
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl A. Valstad Drammen Travbane 4 03/8 - 01 / 9 2160 28,0 112
8 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 7 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon L. Pedersen Bjerke Travbane 4 23/9 - 09 / 6 2100 28,5a 77
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten S. Gulbrandsen Biri Travbane 1 20/9 - 09 / 8 2140 29,2 87
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen S. Gulbrandsen Drammen Travbane 5 22/8 - 01 / 8 2140 28,3 404
M. Finsand Gunhild C. Henriksen J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 01 / 9 2140 29,4 285
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re E. Hafskjold Drammen Travbane - 03/8 - 01 / 6 2140 dg 56
9 2017: -16 -1 -1 -1 -6 -71 000 2016: -12 -0 -1 -0 -7 -37 000
Seile Perla 8 Plass 651 500
11 år MØRKBR HP v.Lome Kongen K. Malmin Drammen Travbane 2 08/9 - 05 / 2 1700 26,5a 19
e. Dag Svarta v. Ulsvarten M. Høitomt Sørlandets Travpark 5 06/9 - 07 / 2 1609 24,9a 371
Kari Anne Knutsen /Birkeland K. Malmin Bjerke Travbane 4 26/8 - 09 / 5 1640 26,9 399
K. Kvasnes Kari Anne Knutsen (T) O. Østre Sørlandets Travpark 0 16/8 - 07 / 8 1640 25,5 369
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 02/8 - 06 / 4 1640 25,4 280