<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
KRABY NÆRINGSPARKS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-5 Plass : 7-9-5

1 2016: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -0 -3 -7 -37 000
Spang Lars 2100 1 Plass 80 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 25/9 - 04 / 5 2620 33,0 g 665
e. Tullmi v. Spang Best J. Øveraasen Biri Travbane 3 20/9 - 09 / 3 2100 32,2 g 421
Stall Smultring E. Jensen Bjerke Travbane 0 09/9 - 01 / 2 2140 32,5 279
Ø. Ruttenborg Tom Rune Myrvang S. Ruud Biri Travbane 0 31/7 - 05 / 9 2100 30,8a 296
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame S. Ruud Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 03 / 8 1600 29,3a 575
2 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 2 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven O. Østre Biri Travbane 0 25/9 - 02 / 11 2100 29,4a 143
e. Emily Trolla v. Alm Hellin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/9 - 04 / 9 2100 30,2a 23
Stall C.R.R.K. O. Østre Biri Travbane 5 28/8 - 04 / 4 2100 29,8 g 72
O. Østre Lars Raaum O. Østre Bjerke Travbane 5 30/4 - 01 / 9 2100 31,7a 44
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 17/4 - 04 / 10 2100 27,9 131
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Kolbu Tatern 3 Plass 98 752
8 år BRUN V v.Lome Elden H. Skiaker Bjerke Travbane - 29/7 - 09 / 8 2160 dg 75
e. Valle Terna v. Metsgar H. Skiaker Bollnäs 3 17/7 - 05 / 8 2160 28,6 35
Stall Norske Travdrømmer H. Skiaker Momarken Travbane 2 07/7 - 03 / 9 2640 30,6a 30
G. Gundersen Hans G Skiaker (A) M. Jakobsson Åmål - 28/6 - 06 / 4 2100 dg 47
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 12/6 - 05 / 13 2120 28,6 72
4 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -36 500 2017: -12 -0 -2 -2 -3 -40 500
Kolnes Karen 4 Plass 239 000
10 år SVART HP v.Fakse* (S) D. Dalen Biri Travbane 0 20/9 - 06 / 13 2120 br g 651
e. Kolnes Lill v. Spikeld D. Dalen Biri Travbane 6 04/9 - 05 / 12 1609 28,1a 1212
Malin S. Øveråsen /Kleppestø B. Steinseth Drammen Travbane 0 07/4 - 03 / 4 1700 32,8ag 399
D. Dalen Malin S. Øveråsen B. Steinseth Bjerke Travbane 0 18/2 - 02 / 8 1640 34,5 g 505
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 02 / 10 1609 32,2a 338
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 5 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 18/9 - 03 / 6 1609 26,9a 104
e. Søndre Donna v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark - 29/8 - 01 / 6 2180 g3 63
Arnfinn Bruflodt /Grimstad L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 20/8 - 02 / 9 2100 29,0 211
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark - 02/8 - 07 / 2 2140 dg 51
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 3 26/7 - 02 / 8 2680 30,8 g 46
6 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 207 2017: -19 -4 -5 -3 -4 -248 315
Romanova* 6 Plass 427 085
7 år BRUN HP v.Moe Odin J. Blekkan Leangen Travbane 4 26/9 - 04 / 1 2140 30,1 g 68
e. Nordlands Gyda v. Rappfot I. Asphaug Leangen Travbane 0 21/9 - 09 / 9 1640 29,7ag 145
Sverige J. Blekkan Bjerke Travbane 0 01/9 - 01 / 11 2100 30,1ag 395
J. Blekkan J. Blekkan Östersund 0 31/7 - 06 / 8 2140 26,1a 897
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Östersund 4 17/7 - 03 / 4 2140 28,9ag 290
7 2018: -13 -2 -2 -3 -5 -314 918 2017: -14 -2 -1 -2 -4 -189 000
Lille Jim 7 Plass 989 879
9 år SVART V v.Åsajerven J. Bjerring Årjäng 2 20/9 - 07 / 11 2160 29,1 23
e. Dolly Vilja v. Elding J. Bjerring Momarken Travbane 2 08/9 - 06 / 5 2140 28,4a 88
Johnny Ekra /Noresund J. Bjerring Biri Travbane 1 28/8 - 07 / 13 2640 29,9 71
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 04 / 6 2520 30,9 g 94
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bjerke Travbane 3 29/7 - 09 / 9 2160 29,6 138
8 2017: -7 -0 -0 -2 -1 -15 000 2016: -17 -2 -1 -2 -8 -88 000
Tarzan 8 Plass 168 500
8 år RØD V v.Briskeby Philip G. Austevoll Bjerke Travbane 0 24/9 - 04 / 8 2100 30,4a 234
e. Prinselill v. Prins Vinter K. Kvasnes Bjerke Travbane N 12/8 - 21 / 4 2160 brp g N
Hanne E. Ellefsrud /Gran Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 23/1 - 04 / 7 2120 dist 217
G. Austevoll Hanne E. Ellefsrud Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 09/1 - 06 / 3 1609 36,0a 72
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 19/12 - 02 / 6 1609 30,8a 46
9 2018: -5 -0 -2 -2 -1 -29 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Willdin 9 Plass 140 000
7 år SVART V v.Moe Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane - 18/9 - 03 / 1 1609 dg a 35
e. Willvina v. Atom Vinter T. Solberg Bjerke Travbane 2 10/9 - 04 / 5 2100 27,4ag 28
Tor Odd Fidjestøl-Gerda W. Fidjestøl K. Johansen Kala Landbane 0 11/8 - 02 / 5 1900 30,4ag 65
T. Solberg Karoline Krogh-Hanssen (T) T. Solberg Biri Travbane 1 31/7 - 05 / 4 2100 29,0ag 26
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Drammen Travbane P 23/7 - 20 / 4 2120 31,6 P
10 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -12 000 2017: -2 -1 -1 -0 -0 -30 000
Emil 10 Plass 230 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 10/9 - 04 / 3 2100 28,0ag 132
e. Polar Fortuna v. Braute L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 05 / 2 2600 29,3 1272
Bente Dramstad-Thomas Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 6 2100 30,9ag 313
G. Antonsen Bente Dramstad C. Antonsen Momarken Travbane 0 30/6 - 01 / 4 2140 30,6ag 82
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Bjerke Travbane 0 24/6 - 02 / 11 2660 31,8 g 537
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Baugen Jr. 11 Plass 162 000
9 år BRUN H v.Bravo Turbo B. Steinseth Bjerke Travbane - 12/8 - 04 / 2 2140 dg 114
e. Baugen Erla v. Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane 1 24/7 - 10 / 1 2100 29,0a 57
Carsten Løkken-Irene Løkken B. Steinseth Bjerke Travbane 6 16/7 - 05 / 11 1609 28,1a 56
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 3 10/7 - 07 / 11 1609 27,1a 146
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt T. Solberg Leangen Travbane 2 27/6 - 03 / 5 1640 28,0ag 25